campaign-off40

سون لرن، مرجع آموزش برنامه نویسی و طراحی وب

stars متخصص شوید !

از دانشجویان سون لرن بشنوید autorenew

۱۰/۱۰
سلام اگه میخاید استخدام بشید و یا با غالب های بزرگتر کار کنید این دوره حتما نیازه.چون برخی از شرکت ها حالت team work دارن که شما باید با less یا sass آشنایی داشته باشین یه نوع مهارته که یه امتیاز + برای شما تو مصاحبه هست.واقعا یادگیریش کاری نداره و سریع میتونید بهش مسلط بشید اگرم میخاید تو زمینه وب خودتون به شخصه پروژه بگیرید بازم نیازه چرا که مسلما با گذشت زمان یه سری style هایی که میدین با یه سری تغییرات یه جا دیگه نیاز میشه و تو پروژه های آتی باید از قبلی های برای سریع تر شدن کارتون استفاده کنید.و اون کدهای css خالص شما رو از بی نظمی تا حد زیادی درمیاره وقتی با less کد میزنید سریع میتونید استایل های مربوطه رو پیدا کنید و با تعداد خط کد کمتری از اون استفاده کنید. کل less رو میشه با این دوره در حداقل زمان ممکنه یادبگیرید.
۱۰/۱۰
مدرس این دوره بسیار مسلط به مطالب دوره می باشد و در بیان مطالب مهارت دارد ، در کل این دوره همه ی آنچه را که لازم است بدانیم گفته می شود و بسیار راضی بودم
رضا الهی دوره آموزش #C
۹/۱۰
تسلط بسیار خوب روی مطالب بیان قابل فهم آماده کردن جزوه مطالب از قبل و در اختیار گذاشتن این جزوات که هیچ استادی به این شکل و در این حد گسترده این کار را انجام نمی دهد. بیان کردن تمامی مطالب درسی با توجه به اینکه ینده در مجتمع فنی تهران کار میکردم سطح آموزشی دوره های شما را بسیار کاملتر و بالاتر می دانم.
علی باباپور آموزش Html و آموزش Css