درباره ما

- visibility mode_comment

Loghman Avand » اینجانب ، لقمان آوند (Loghman) ، دانشجوی دکترای تخصصی نرم افزار از دانشگاه شیراز ، سال 1387 ، 7Learn رو راه اندازی کرده و به خاطر علاقه ی شخصی به دنیای وب ، وبلاگنویسی و مخصوصا طراحی وب و برنامه نویسی فعالیتم رو در این سایت شروع کردم .

:: از زمان افتتاح سایت تا کنون که بیش از 8 سال می گذره ، همواره هدفمون افزایش سطح آموخته های بازدید کنندگان سایت در زمینه ی طراحی وب و زبان های برنامه نویسی تحت وب بوده . امیدواریم که روز به روز بتونیم بیشتر به این مهم دست پیدا کنیم .

تیم نویسندگی سون لرن ، تشکیل شده از اعضای متخصص و فعال همواره سعی کرده است که در مقابل تمامی سوالات و در خواست های بازدیدکنندگان پاسخگو باشه .

:: امیدواریم که خداوند متعال ، همچنان توفیق خدمت گذاری و آموزش با کیفیت و بی کم و کاست دانسته هامون رو به ما بده . ما معتقدیم که بزرگترین زکات ، زکات علمه . و تا جایی که توان و وقت داریم سعی می کنیم بر این اعتقادمون پایبند باشیم ...

:: در سون لرن در حال حاضر دوره های آموزشی زبان های برنامه نویسی و طراحی وب به صورت مجازی برگزار می گردد و شما عزیزان با ثبت نام در این دوره ها می توانید دانسته های خود را در این زمینه افزایش دهید.

اگر از آموزش های سون لرن استفاده کردید و دوست داشتید خوشحال میشیم سون لرن رو در وبگاه خودتون به دیگران معرفی کنید .

comment دیدگاه کاربران

add_circle ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :