روشهای مختلف برای غیرفعالسازی ESLintvisibility  
mode_comment   ۰

در این مطلب روش هایی رو برای غیرفعالسازی ESLint معرفی می کنیم که به کمک اونا بتونید ESLint رو برای یک خط خاص، قسمتی از کد و یا کل فایل غیر فعال کنید.

برای این که ESLint به صورت موقت برای بخشی از برنامه غیر فعال بشه از کد زیر می تونید استفاده کنید:

به این صورت که از کامنت های  /* eslint-disable */ و /* eslint-enable */ به ترتیب در ابتدا و انتهای قسمت مورد نظر استفاده می شه.

ممکنه گاهی اوقات شرایطی پیش بیاد که شما لازم داشته باشید در بخش مشخصی از کدهاتون به ازای دستورهای خاصی ESlint رو غیر فعال کنید. در این شرایط می تونید از روش زیر استفاده کنید:

اگر قصد دارید که ESLint رو برای کل فایلتون غیر فعال کنید، مانند نمونه کد زیر، در بالای فایل از کامنت /* eslint-disable */ استفاده کنید :

همونطور که میبینید در خط اول eslint-disable‌ رو قرار دادیم و دیگه در ادامه قرار ندادیم. با اینکار ESLint کلا در این فایل غیر فعال میشه.

در ضمن شما می تونید ESLint رو برای تمامی دستورات در خط خاصی از فایل غیر فعال کنید. چند نمونه کامنت گذاری برای این کار وجود داره که شما بنا بر نظر و سلیقتون می تونید از اون استفاده کنید:

برای غیر فعال کردن ESLint برای دستوری مشخص در یک خط خاص از فایل از نمونه کدهای زیر کمک بگیرید:

برای مطالعه بیشتر در این زمینه می تونید به https://eslint.org/docs/user-guide/configuring مراجعه کنید.

متخصص وردپرس
قالب ها و پلاگین های حرفه ای وردپرس رو خودت بنویس! بازار طراحی قالب و پلاگین نویسی وردپرس به شدت داغه و اگر بلد باشید با برنامه نویسی اختصاصی، قالب ها و پلاگین های دلخواه بنویسید تو مارکت های مطرح دنیا و یا از طریق فریلنسری می تونید به درآمد بالا برید. دوره متخصص وردپرس سون لرن رو حتما ببینید: متخصص وردپرس arrow_back
comment دیدگاه کاربران

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.