افزودن تاریخ انقضاء به نوشته های وردپرس !‌

- visibility ٢ mode_comment

در وردپرس ،‌ قابلیتی وجود دارد که با کمک گرفتن از آن ،‌ میتوانید انتشار نوشته های خود را برنامه ریزی کنید و نوشته هایتان را در آینده منتشر کنید . اما در این نوشته ،‌ ما با معرفی چند افزونه مفید ،‌ قصد اضافه کردن قابلیت "انقضای خودکار" را به نوشته های وردپرس داریم . پس ما باشید در ادامه ی این آموزش سون لرنی.

Post Expirator

این افزونه ،‌ به شما کمک میکند تا هم به نوشته ها و هم به برگه هایتان ،‌ تاریخ انقضا اضافه کنید . البته در بخش تنظیمات این افزونه ،‌ گزینه ای برای فعال/غیرفعال کردن این گزینه وجود دارد .

یکی دیگر از قابلیت های مفید این افزونه ،‌ تعیین تاریخ انقضای کلی برای یک دسته بندی خاص است ،‌ یعنی تمام نوشته های یک دسته بندی پس از مدت مشخص ،‌ منقضی شوند . (در این افزونه میتوانید تعیین کنید که نوشته ها پس از تاریخ موردنظر ،‌به زباله دان منتقل شوند یا به صورت پیش نویس درآیند!)

expired

 

 

Posts Auto Expire Control

این افزونه ،‌ برای سایتهایی مناسب است که نویسندگان زیادی دارند . شما با کمک این افزونه ،‌ میتواند تاریخ انقضای یک نوشته را بر اساس نقش کاربر تعیین کنید . برای مثال کاربری که نویسنده است ،‌ نوشته اش پس از 10 روز منقضی شود و کاربری که مدیر است ،‌ نوشته اش پس از 30 روز به حالت انقضا درآید !‌

برخی از ویژگی های کلیدی این افزونه :‌

  • تعیین تاریخ انقضا برحسب نوع نوشته یا سطح دسترسی کاربر
  • ارسال هشدار به نویسنده ،‌مدتی قبل از انقضای نوشته
  • قابلیت شخصی سازی و ویرایش ایمیل هشدار
  • دسترسی مدیر به جدا کردن برخی  نوشته ها و تغییر تاریخ انقضای تکی !‌
  • و . . .

comment دیدگاه کاربران
reza____ebliser

ببخشید سوال میپرسم ، همچین افزونه ای برای برگه ها هم هست ؟

کیوان علی محمدی

اگه مطلب رو خوب بخونید هم برای پست ها و هم برای برگه ها عمل میکنه.

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.