آیا می دانید میانگین رضایت دانشجویان سون لرن از دوره ها، بیش از 94% می باشد!

دوره مجازی #C (جلسه 30): کنترل های پیشرفته

0 2331 ۲۹ مهر ۹۴
در این جلسه با کنترل های پیشرفته تر در طراحی فرم های ویندوزی آشنا می شویم و همچنین تا حدودی به معرفی مفهوم منو ها در سی شارپ و فرم های ویندوزی خواهیم پرداخت. از این جلسه به مدت حدود 4 جلسه با کنترل های پیشرفته آشنا می شویم. مطالب آموزش داده شده در این جلسه به قرار زیر می باشند:
 • معرفی کنترل RichTextbox و خواص و رویدادهای آن
 • نحوه ی اعمال Formatting در کنترل RichTextbox
 • آشنایی مقدماتی و کاربردی با مفهوم و کلاس Font
 • آشنایی با کلاس Clipboard و استفاده از آن در برنامه ها
 • معرفی مقدماتی فرمت rtf به منظور ذخیره کردن متن با اعمال Formatting
 • معرفی کنترل MenuStrip و خواص و رویدادهای آن
 • معرفی کنترل ToolStrip و خواص و رویدادهای آن
 • معرفی کنترل StatusStrip و خواص و رویدادهای آن
 • معرفی کنترل ColorDialog و خواص و رویدادهای آن
 • معرفی کنترل FontDialog و خواص و رویدادهای آن
 • انجام پروژه ی ویرایش گر متن
در جلسه ی آینده مباحث دیگری را در جهت معرفی سایر کنترل های پیشرفته از نوع Dialog و منو، بررسی خواهیم کرد و پس از آن با کنترل بسیار مهم و کاربردی DataGridView آشنا می شویم.
این مطلب یک جلسه از دوره آموزش جامع #C - پایه تا پیشرفته است و برای دیدن آن باید در این دوره ثبت نام کنید .
توضیحات : با توجه به فراگیر شدن استفاده از پلتفرم .NET به همراه سیستم مدیریت پایگاه داده SQL Server به منظور انجام پروژه های تحت ویندوز در ابعاد بزرگ و همینطور متوسط و کوچک، دوره ی جامع #C را که شامل آموزش پایه تا پیشرفته ی این مفاهیم می باشد برای کاربران محترم وب سایت سون لرن تهیه و تولید کرده ایم. این دوره متشکل از چند فصل کلی می باشد که در سایر منابع آموزشی و کلاس های حضوری معمولا بصورت دوره هایی مستقل و جداگانه و مجموعا با هزینه ای بالغ بر 1 میلیون تومان ارائه می گردند در صورتی که وب سایت سون لرن به منظور حمایت از کاربران محترم، این چند دوره را در یک دوره ی جامع گردآوری کرده است تا شما عزیزان با صرف هزینه ای بسیار کمتر از کلاس های حضوری (در واقع کمتر از 15% هزینه کلاس های حضوری) بتوانید تمامی این مطالب را بصورت کامل فراگیرید. در این دوره مفاهیم کاربردی طراحی و پیاده سازی برنامه های Desktop با زبان #C و همینطور طراحی پایگاه داده با استفاده از SQL Server را بررسی خواهیم کرد. در هر فصل از دوره سعی شده است تا با انجام مینی پروژه ها، مطالب آموزشی بصورت کاملا کاربردی تدریس شود. علاوه بر این در پایان دوره یک پروژه کامل را از صفر تا 100 طراحی و پیاده سازی خواهیم کرد. امید است این دوره ی جامع برای شما دوستان گرامی مفید واقع گردد.
:: مطالب جدید سون لرن را از طریق ایمیل دریافت کنید :

دیدگاه ها اولین دیدگاه این مطلب را ارسال کنید.

نکته : برای پاسخگویی سریعتر و بهتر، بخش نظرات این مطلب مختص پرسش و پاسخ های کاربران ثبت نامی در دوره ی دوره آموزش جامع #C - پایه تا پیشرفته است .
اگر قبلا در این دوره ثبت نام کرده اید پس از ورود به سایت می توانید تمامی پرسش و پاسخ ها و نظرات مطرح شده ی این مطلب را مشاهده و اگر سوالی دارید در همینجا مطرح کنید.

ورود/عضویت سریع با اکانت فیسبوک/جیمیل شما

:: شما می توانید با استفاده از اکانت یاهو یا جیمیل خود به صورت کاملا امن، سریع و بدون نیاز به ورود اطلاعات عضو و وارد سایت شوید. در این صورت هیچ نیازی به ورود نام کاربری و رمز عبور خود نخواهید داشت و هویت شما از طریق ایمیلتان مورد تائید قرار می گیرد .
برای استفاده از این روش باید در اکانت گوگل(جیمیل) و یا یاهوی خود لاگین باشید .
عضویت/ ورود سریع با :
در حال اتصال ...

ورود به سایت

ورود سریع با :
در حال اتصال ...

جستجو در سون لرن

عبارت :