بزرگترین سایت های طراحی شده با لاراولvisibility  
mode_comment   ۴

فریم ورک لاراول یکی از بهترین فریم ورک های زبان برنامه نویسی پی اچ پی می باشد، سایت های بسیار بزرگی با استفاده از فریم ورک لاراول طراحی شده اند که در این مطلب قصد داریم برخی از این وب سایت ها را معرفی کنیم که یکی از آنها یک سایت بسیار پر قدرت ایرانی و سایر این وب سایت ها وب سایت هایی خارجی هستند.

سایت deltanet Travel

یکی از بهترین سایت های گردشگری و مسافربری سایت deltanet Travel  می باشد که طرفداران بسیار زیادی را دار است، این سایت توسط فریم ورک فوق العاده قوی لاراول طراحی شد است، این سایت کمک بسیار زیادی را به مدیریت تور های گردشگری در کشور یونان می کند و روزانه بازدید های بسیار زیادی برای آن ثبت می شود. شما خیلی راحت می توانید با مراجعه به این وب سایت برخی از ویژگی های این سایت که از قدرت های فریم ورک لاراول است را مشاهده کنید.

 فریم ورک لاراول

سایت Neighborhood Lender

یکی از بزرگترین سایت های طراحی شده با لاراول یک وب سایت بسیار قوی برای کسب و کار است که می توانید به صورت قرضی کسب و کار خود را آغاز کنید، این سایت دارای ویژگی های بسیار قدرتمندی است که توسط فریم ورک لاراول طراحی شده است، شما نیز می توانید خیلی راحت با مراجعه به این وب سایت ویژگی های آن را مشاهده کنید.

سایت My Rank

یکی از بهترین سایت های آموزشی اینترنتی در کشور هند سایت My Rank می باشد که توسط لاراول طراحی شده است، این سایت به شما نشان خواهد داد که چگونه می توانید با استفاده از فریم ورک لاراول اقدام به ساخت وب سایتی چند منظوره کنید. یکی از بهترین ویژگی های این سایت این است که عناصر آن به صورت بسیار دقیقی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و به صورت یکپارچه با یکدیگر در ارتباط هستند.

 فریم ورک لاراول

وب سایت Laravel Tricks

یکی از وب سایت هایی که در زمینه ترفندهای فریم ورک لاراول فعالیت دارد و با استفاده از همین فریم ورک ساخته شده است وب سایت Laravel Tricks می باشد، این وب سایت با این که طراحی بسیار ساده ای را دارا می باشد ولی با این حال کارکرد و عملکرد آن فوق العاده می باشد و در واقع نشان دهنده قدرت فریم ورک لاراول می باشد.

 فریم ورک لاراول

سایت World Walking

سایت World Walking سایتی جهانی میباشد که تمامی مردم دنیا می توانند از آن استفاده کنند، بی شک هر کسی دوست دارد که برنامه پیاده روی مناسبی را داشته باشد تا به تناسب اندامش کمک کند، با استفاده از این وب سایت می توانید برنامه های پیاده روی خود را بهبود ببخشید و تحت نظر و کنترل این وب سایت یک برنامه منظم برای پیاده روی داشته باشید. این سایت بسیار قدرتمند نیز توسط فریم ورک لاراول طراحی شده است که به دلیل داشتن کاربران بسیار زیاد می تواند مثال بسیار خوبی از یک سایت قدرتمند که با لاراول طراحی شده است باشد.

Laravel snippets

یکی دیگر از سایت های بسیار جالب و قدرتمندی که به وسیله فریم ورک لاراول طراحی شده اند وبسایت Laravel snippets می باشد که می توانید در آن کدهایی از لاراول را مشاهده کنید و چیزهای بسیار زیادی را درباره این فریم ورک یاد بگیرید. این وب سایت یک وب سایت ساده ولی جالب می باشد که در آن می توانید قطعه ای کدهای خود و یا همه کد را به اشتراک بگذارید.

سایت Mack Hankins

یک وبلاگ و سایت شخصی فوق العاده زیبا که می تواند نشان دهد که شما می توانید از لاراول برای طراحی وب سایت های شخصی نیز استفاده کنید. نوار کناری این سایت بسیار زیبا می باشد و اولین چیزی که در ورودتان به این سایت توجه شما را به خود جلب می کند همین نوار بسیار زیبا است. سازماندهی و قرار دادن اجزای سایت در این سایت بسیار زیبا نیز یکی دیگر از نکات بسیار مهمی است که باید به آن دقت کنید. این وب سایت شخصی بسیار زیبا توسط فریم ورک لاراول 4 ساخته شده است.

 فریم ورک لاراول

سایت Laravello

بزرگترین انجمن توسعه دهندگان لاراول انجمن Laravello می باشد که هر کسی از هر جای دنیا می تواند در آن عضو شود، اگر شما نیز قصد دارید که با گروهی از توسعه دهندگان فریم ورک لاراول آشنا شوید بهتر است عضو این سایت شوید. سایت Laravello یکی از سایت های بسیار جالبی است که توسط فریم ورک لاراول طراحی و ساخته شده است. ماژول ثبت نامی که برای این سایت ساخته شده است توسط GitHub یکپارچه سازی شده است.

 فریم ورک لاراول

سایت Larasicial

این سایت در واقع یک شبکه اجتماعی سبک است که توسط فریم ورک قدرتمند لاراول ساخته شده است، این سایت در واقع یک پروژه Open Source می باشد که به صورت مبتنی بر کد ساخته شده است و هر کسی می تواند پکیج هایی را به آن اضافه کند، به مانند سایر شبکه های اجتماعی انتظار می رود این شبکه اجتماعی نیز قادر باشد که بتوانید در آن درخواست های خود را ارسال کنید، به دوستان خود پیام دهید، لیست دوستان خود را انتخاب کنید و بسیاری از کارهای دیگر که در سایر شبکه های اجتماعی آنها را انجام می دهید.

 فریم ورک لاراول

وب سایت قدرتمند Fusionlnvoice

وب سایت بسیار جالب دیگری که توسط توسط فریم ورک لاراول طراحی شده است وب سایت Fusion lnvoice می باشد که این سایت در واقع یک سایت کسب و کار کوچک است. در این سایت شما می توانید کسب و کار دلخواه خود را راه اندازی کنید و این سایت اطلاعات حقوقی درباره کسب و کار شما به شما ارائه می دهد. در این سایت همچنین شما می توانید کسب و کار خود را به شیوه بسیار مناسبی مدیریت کنید. نکته ای باعث شده است این سایت در میان برترین وب سایت هایی باشد که با فریم ورک لاراول طراحی شده اند این است که کسب و کارهای بسیار زیادی توسط این سایت مدیریت می شوند.

وب سایت 7Learn

یکی از بهترین سایت های ایرانی که توسط فریم ورک لاراول طراحی شده است وب سایت 7learn می باشد که یک سایت آموزشی است که شما می توانید انواع آموزش های برنامه نویسی را در این سایت مشاهده کنید. از خصوصیات این وب سایت این است که بخش های بسیار زیادی برای آموزش برنامه نویسی در نظر گرفته شده است و این سایت دارای پیچیدگی های بسیار زیادی بوده است که به خوبی توسط فریم ورک لاراول این پیچیدگی ها هندل شده اند و یک سایت کامل ایجاد شده است.

متخصص PHP
اگر دوست داری برنامه نویسی PHP رو حرفه ای یاد بگیری آیا می دانید بیش از ۸۰% وب سایت های موجود در ایران از جمله لیدرهای بازار وب (اسنپ، اسنپ فود، نت برگ، دیجیکالا، الوپیک و ... ) زبان برنامه نویسی PHP را به عنوان زبان اصلی برای پیاده سازی امکانات سمت سرور خود انتخاب کردند! متخصص PHP arrow_back
7Learn Experts
comment دیدگاه کاربران
امیرمحمد رضائی replyپاسخ

🙁 سون لرن که با وردپرس هست ؟ دقیقا کجاش از لاراول استفاده شده ؟

کیوان علی محمدی

سون لرن فعلی که مشاهده می کنید از ترکیب وردپرس + لاراول + nodejs استفاده میکنه.

مسیح replyپاسخ

سلام . مقاله زیبایی بود !
ولی جسارتا سون لرن با وردپرس توسعه داده نشده است ؟
توابع وردپرس و.. در بخش ها مختلف سایت مشهود می باشد .
اگر اشتباه می کنم اصلاح فرمایید !

کیوان علی محمدی

سلام. سون لرن فعلی از ترکیب وردپرس + لاراول + nodejs استفاده میکنه.

add_circle ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :