دوره مجازی چگونه می توانم ...؟‌ قالب وردپرس-جلسه 37- پیاده سازی لاگین با شبکه های اجتماعی - بخش دومvisibility  
mode_comment   ۴

به نام خدا وسلام. در بخش دوم از بحث پیاده سازی لاگین و ثبت نام با شبکه های اجتماعی در وردپرس در خدمت شما هستیم. در جلسه قبل با مشکل ریداریکت شدن صفحات سایت و گوگل مواجه شدیم که در ابتدا این مشکل رو برطرف می کنیم و هم چنین چک می کنیم چه موقع گوگل کاربر رو به سایت ما ریدایرکت میکنه و ما می تونیم اطلاعات کاربر رو دریافت و پردازش کنیم. در این جلسه هم چنین بعد از دریافت اطلاعات کاربر مشخص می کنیم کاربر باید ثبت نام کنه یا لاگین بشه.

info توجه

این مطلب یک جلسه از پیاده سازی قالب وردپرس می باشد و برای مشاهده آن باید در دوره ثبت نام کنید.

ثبت نام در پیاده سازی قالب وردپرس

comment دیدگاه کاربران
mohammad hzs replyپاسخ

سلام
برای این که بتونیم لاگین و رجیستر رو به جای ایمیل به شماره موبایل انجام بدیم چه راهی هست و آیا تهییه این دوره می تونم این کار رو برای سایتم انجام بدم ؟

کیوان علی محمدی

سلام این مورد در این دوره برای ایمیل انجام شده و شما کافیه شماره موبایل رو به جای ایمیل در نظر بگیرید و به جای ارسال ایمیل تایید از طریق شماره موبایل یک کد برای کاربر ارسال کنید تا اعتبار سنجی شماره موبایل انجام بشه. این دوره این ایده رو شما میده.

mohammad hzs replyپاسخ

خیلی ممنون راجب راهنماییتون برای لاگین با شماره موبایل چه ایده ای میشه استفاده کرد
خیلی وقتا دیدم شماره موبایل رو توی فیلد ایمیل پر می کنن اما به نظرم فیلد جدیدی وجود داشته باشه و با اون لاگین بشه بهتره اما الگوریتمی داره که توی دوره گفته شده باشه ؟

کیوان علی محمدی

سلام کافیه شماره موبایل کاربر رو بگیرید و یک کد براش ایجاد کنید و اون کد رو ذخیره کنید کاربر وقتی کد رو با پیامک میگیره اون رو وارد میکنه و میتونه وارد سایت بشه.

ارسال نظرات

کاربر گرامی، امکان ارسال نظر و پشتیبانی برای دوره های مجازی فقط برای دانشجویان این دوره امکان پذیر می باشد.