campaign-edianeh-98

بهترین ایده های ساخته شده برای کم و زیاد کردن صداvisibility  
mode_comment   ۰

در این مطلب بهترین ایده های ساخته شده برای کم و زیاد کردن صدا یا Volume Slider قرار میگیره و میتونین از اونا ایده بگیرید و استفاده کنید.بهترین ایده های ساخته شده برای کم و زیاد کردن صدا

اخیرا یک موضوع در سایت Reddit قرار داده شده بود که از همه دعوت کرده بود تا ایده های خودشون برای ساختن Volume Slider یا اسلایدر کم و زیاد کردن صدا بسازن و به اشتراک بزارن.

ما در اینجا بهترین ایده هایی که این افراد دادن و اونا رو به کد تبدیل کرده اند رو در اختیار شما قرار میدیم تا از اونا استفاده کنید.

ایده 1 : ایده پرتاب کردن

کد زیر رو ببینید: همونطور که مشاهده میکنید یک آیکون صدا وجود دارد. برای تغییر دادن صدا باید بر روی این آیکون کلیک کنید و نگه دارید. هر چه مدت زمان بیشتری نگه دارید، اون نقطه مربوط به صدا بیشتر پرتاب میشه و در نتیجه صدای بیشتری به وجود خواهد اومد. پس باید کلیک کرده و نگه دارید و در زمان مورد نظرتون کلیک رو رها کنید.

ایده 2 : چرخاندن چرخ

کد زیر رو ببینید: همونطور که میبینید یک چرخ و یک نشاندهنده میزان Volume وجود دارد. شما میتونین با کلیک کردن و نگه داشتن ماوس بر روی این چرخ، اون رو بچرخونید. هر چه بیشتر این چرخ رو بچرخونید، میزان Volume بیشتر خواهد شد.

ایده 3 : اسلایدر بر مبنای باینری

کد زیر رو ببینید: همونطور که میبینید در اینجا از مفهوم باینری استفاده شده است و اگر چک باکس اول از سمت راست رو فعال کنید، 1% به میزان Volume اضافه میشه و اگر دومی فعال بشه 2% و سومی 4% و الی آخر. اگر همه این چک باکسها با هم فعال بشن میزان صدا 100% خواهد شد.

ایده 4 : تغییر Volume با توجه به شیب و زاویه

کد زیر رو ببینید: همونطور که دیدید با حرکت دادن ماوستون، شیب و زاویه باکس صدا تغییر میکنه و در نتیجه اسلایدر به سمتی که شیب داره حرکت میکنه و Volume رو کم و زیاد میکنه.

ایده 5 : ایده بر پایه آونگ

کد زیر رو ببینید: همونطور که دیدید در ابتدا یک دایره قرمز در موقعیت 0 وجود داره. شما میتونین این دایره رو با ماوس بگیرید و به سمت راست جابجا کنید تا صدا تغییر داده بشه. زمانی که این دایره رو رها کنید، بصورت یک آونگ در میاد و صدا با توجه به حرکت اون کم و زیاد میشه.

ایده 6 : تغییر صدا با کلیک کردن

کد زیر رو ببینید: همونطور که دیدید یک باکس مشکی وجود داره و در ابتدا میزان صدا 0 هست. شما میتونین با کلیک کردن بر روی این باکس میزان Volume رو بالاتر ببرید. هر چه بیشتر و سریعتر کلیک کنید، میزان صدا بیشتر خواهد شد.

ایده 7 : تغییر صدا بر اساس دایره مثلثاتی

کد زیر رو ببینید: همونطور که دیدید در ابتدا نشاندهنده Volume در پایین قرار داره و 0 رو نشون میده. شما میتونین دایره سبز رو با ماوس بگیرید و اون رو بچرخونید. اگر در مسیر پادساعتگرد این کار رو انجام بدین، میزان صدا زیاد میشه و هر چه به 360 درجه نزدیکتر بشید، میزان صدا به 100% نزدیکتر خواهد شد.

امیدوارم از این ایده ها خوشتون اومده باشه.

اگر شما هم ایده ای در این زمینه دارید خوشحال میشیم اون رو با بقیه به اشتراک بزارید.

Source

comment دیدگاه کاربران

add_circle ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :