آیا می دانید تا کنون 8406 نفر در 18 دوره آموزشی سون لرن ثبت نام کرده اند !

کلاس های خصوصی آیلتس و وربال جی مت

0 477 ۲۲ مهر ۹۵

در طی سالهای اخیر به دیلی سیل خروج از کشور زبان انگلیسی به یکی از اصلی ترین نیازهای افراد تبدیل گشته است. در مجموع یادگیری زبان بسیار برای مقاصد شغلی و تحصیلی مفید می باشد. برای این دسته از افراد دوره های آموزشی استاد پورامیری در حال حاضر از بهترین دوره های خصوصی آیلتس و زبان در سراسر کشور است و به دلیل نتیاج درخشان زبان آموزان، وی به عنوان جادوگر آیلتس ایران شناخته شده است. همچنین این دوره ها به دلیلی ماهیت اصلاحی که دارند تضمین می نمایند که داوطلب تمامی مطالب آموزش داده شده را فراگیرد و به بهترین نحو برای آزمون آیلتس آماده شود. این دوره های زبان انگلیسی خصوصی  به شکلی بوده که داوطلب تنها در 40 جلسه تمامی تکنینک های آیلتس را برای کسب نمره ی 7 در هر مهارت کسب خواهد کرد. اما الزاما همه ی کسانی که در دوره ها شرکت می کنند موفق به کسب نمره 7 نمی گردند ولی معمولا نمره کمتر از 5.5 برای کسی تا به اکنون حاصل نشده است. پس یک حداقل نمره 5.5 تا حداکثر نمره 7.5 آکادمیک برای داوطلبان ساعی قابل حصول است. همچنین استاد پورامیری به دلیل تسلط بر مواد آموزشی تجربه ی بیش از 8 سال آموزش خصوصی و عمومی توانایی مثال زدنی در انتقال مفاهیم به زبان آموزان داشته به نحوی که با رضایت 95 درصدی زبان آموزان در دوره های تدریس خصوصی زبان همراه بوده است.

learneng

تدریس تخصصی  و تضمینی آیلتس

از دیگر ویژگی های این دوره ها تدریس خصوصی آیلتس تضمینی است بدین شکل که در صورتی که داوطلب بعد از گذشت 10 جلسه بر اساس مقیاس نمره دهی ایلتس پیشرفتی نداشته باشد تمامی شهریه پرداختی بازگشت داده خواهد شد. آموزش زبان انگلیسی که یکی از اهداف این دوره ها می باشد به شکل جدی و ثمربخشی پیگیری شده است.

در واقع تدریس خصوصی زبان انگلیسی در اولویت کاری مدرس دوره قرار دارد. زبان آموزان می توانند با شرکت در دوره های ielts از هراس این آزمون و شکست های مکرر رهایی یابند. نکته ی قابل توجه اینست که کلاس های خصوصی زبان استاد پورامیری تا به حال به هیچ عنوان کنسلی که حاصل نارضایتی زبان آموز باشد نداشته  و این دوره های آیلتس همواره به شکل مفیدی رو به جلو بوده است.

:: مطالب جدید سون لرن را از طریق ایمیل دریافت کنید :

دیدگاه ها اولین دیدگاه این مطلب را ارسال کنید.

ارسال دیدگاه

ورود/عضویت سریع با اکانت فیسبوک/جیمیل شما

:: شما می توانید با استفاده از اکانت یاهو یا جیمیل خود به صورت کاملا امن، سریع و بدون نیاز به ورود اطلاعات عضو و وارد سایت شوید. در این صورت هیچ نیازی به ورود نام کاربری و رمز عبور خود نخواهید داشت و هویت شما از طریق ایمیلتان مورد تائید قرار می گیرد .
برای استفاده از این روش باید در اکانت گوگل(جیمیل) و یا یاهوی خود لاگین باشید .
عضویت/ ورود سریع با :
در حال اتصال ...

ورود به سایت

ورود سریع با :
در حال اتصال ...

جستجو در سون لرن

عبارت :
7LearnTelegram