از وب سایت خود در مقابل حملات DDoS محافظت کنید

- visibility ١۵ mode_comment

حمله ddos مخفف (distributed denial of service attack) به زبان ساده یعنی سرازیر کردن درخواست های زیاد به یک سرور و استفاده بیش از حد از منابع (پردازنده، پایگاه داده، پهنای باند، حافظه و...) به طوری که سرویس دهی عادی آن به کاربرانش دچار اختلال شده یا از دسترس خارج شود. اصولا حمله های ddos با انگیزه های متفاوت ممکن است انجام گیرد، به طور مثال ممکن است افرادی برای از سر راه برداشتن ناجوانمردانه رقیبشان در وب، دست به این نوع اعمال بزنند تا مخاطبان آن سایت یا سرور دچار دلسردی شده و از آن فاصله بگیرند!

1

مقابله با این حملات بسیار پیچیده می باشد و به راحتی نمی توان از وب سایتها در مقابل این حملات محافظت کرد.گاهی اوقات حجم حملات کم می باشد که با فایروال های نرم افزاری و کانفیگ حرفه ای می توان جلوی آن را گرفت, اما ممکن است حجم حملات سنگین باشد که در این صورت باید از فایروالهای سخت افزاری استفاده نمود که البته این فایروال ها هم همیشه پاسخگو نیستند!

سنترال هاستینگ تنها سرویس دهنده میزبانی وب در بین سرویس دهنگان هاست ایرانی می باشد که به وبمسترها  از 300 تا 5000 مگابیت بر ثانیه DDoS Protection در سطح شبکه ارائه می دهد.

سرور های امن سنترال هاستینگ مخصوص سایت هایی می باشد که به امنیت و پایداری خود اهمیت می دهند.

1

در سرور های سنترال هاستینگ محافظت در سطح شبکه انجام میگیرد و حملات DDoS و بازدیدکنندگان واقعی در سطح یک شبکه محافظت شده تجزیه تحلیل و بررسی می شوند. سنترال هاستینگ جهت ضمانت تا 5 روز به مشتریان ناراضی وجه پرداختی را به صورت کامل برگشت می دهد. همچنین امکان پرداخت ماهیانه نیز وجود خواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگیهای سنترال هاستینگ بک آپ منظم (روزانه, هفتگی, ماهیانه) از وب سایت ها می باشد و وبمستر ها هر زمان که بخواهند می توانند از cPanel بک آپ خود را Restore کنند.

نمایی از مانیتورینگ حملات در سنترال هاستینگ :

2

وب سایت سنترال هاستینگ:

comment دیدگاه کاربران
مرکز علمی فرهنگی

عالی عالی دمتون گرم
باتشکر

خواهش میکنم دوست عزیز

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.