51 نکته طلائی در سئو (بخش سوم)visibility  
mode_comment   ۲۴

در این بخش ، با 10 نکته دیگر با ما همراه شوید...

سئو و بهینه سازی

 

21) یک سایت مپ (SiteMap) با فرمت XML برای سایت خود ایجاد نمائید ، SiteMap ممکن است برای دید انسان های یک چیز مزخرف باشد ولی برای خزنده های موتورهای جسجتو بسیار ارزنده است .

22) لینک های مهم ، تبادلی لینک و... را در بخش footer سایت خود قرار دهید ، همانطور که می دانید فوتر در تمامی صفحات سایت ها های شما include می شود ، پس سعی کنید لینک های مهم را در این قسمت قرار دهید.

23) در قسمت توضیح تصاویر خود (صفت Alt یا Anchor Text) که بر روی سایت خود یا در مطالب خود استفاده می کنید ، سعی کنید کلمات کلیدی مربوط به تصویر را درون آن قرار دهید.

24) حتما یک بخشی را در وب سایت خود ایجاد نمائید ، که پلی ایجاد کند برای دسترسی به تمامی صفحات :

لینک به صفحات سایت

متخصص وردپرس
قالب ها و پلاگین های حرفه ای وردپرس رو خودت بنویس! بازار طراحی قالب و پلاگین نویسی وردپرس به شدت داغه و اگر بلد باشید با برنامه نویسی اختصاصی، قالب ها و پلاگین های دلخواه بنویسید تو مارکت های مطرح دنیا و یا از طریق فریلنسری می تونید به درآمد بالا برید. دوره متخصص وردپرس سون لرن رو حتما ببینید: متخصص وردپرس arrow_back

25) حتی سعی کنید در منویی که در بالای سایت خود قرار می دهید ، از کلمات کلیدی استفاده کنید ، این دیگر به بستگی به زرنگی خود شما دارد ، یعنی از کلماتی در منوی خود استفاده نمائید ، که پربازدید باشد ، مثلا : ورزشی و یا...

26) یک فرم تماس با ما ایجاد نمائید و لینک  این فرم را در تمامی صفحات سایت خود قرار دهید.

27) حتما یک دکمه bookmark برای سایت خود ایجاد نمائید ، bookmark همان اضافه کردن به علاقه مندی ها می باشد :

28) یک فرم نظرات برای تمامی مطالب خود ایجاد نمائید و برای پاسخگویی بیشتر ، کاری کنید که به ایمیل شما ارسال شوند.

29) حتما یک امکانی را برای سایت خود ایجاد نمائید که کاربران بتوانند به راحتی هر چه تمام تر عضو خبرخوان (RSS) سایت شما شوند :

خبرخوان

30) در صورت امکان ، یک دکمه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در سایت خود راه اندازی نمائید.

comment دیدگاه کاربران
morteza

چی ؟؟!! بی خیال قضیه سخت شد بمونه بعد آموزش منو مزاحم می شم راستی خیلی خوب می شد برا سایت یه چیزی مثل پشتیبانی آنلاین میزاشت آقا لقمان تا بیشتر بتونیم ازتون استفاده کنیم من که خیلی سوال دارم ازتون بپرسم . فعلا

mahdi

با سلام
مرسی از مطالب عالیتون
نحوه لغو اشتراک ایمیلتون رو ممنون میشم برام ارسال کنید
با سپاس از شما

لقمان آوند

سلام
در ابتدا از اینکه احیانا ایمیل های ما مزاحمت ایجاد می کنند عذر می خوام . شما می تونید پس از ورود به سایت با ورود به این صفحه دو تیک موجود در انتها ی صفحه رو بردارید و اوکی کنید .
موفق باشید .

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.
1 2