معرفی سایت های قالب دهی جوملاvisibility  
mode_comment   ۳

در این مطلب می خواهیم سایت هایی که مربوط به دانلود قالب های جوملا به صورت رایگان و غیر رایگان هستند رو معرفی کنیم. این سایت ها بسیار معروف بوده و سایت 7learn برای اولین بار آنها را به شما معرفی می کند. لازم به ذکر می باشد که برخی از این سایت ها به زبان فارسی بوده پس قالب های آنان هم فارسی می باشد ولی برخی دیگر غیر فارسی است و قالب هایی که منتشر می کنند هم به زبان اصلی(انگلیسی) می باشد.

این لیست یک قسمت از سایت های جوملاست. سری های بعدی که سعی خواهد شد بر عکس این سری که همه ی سایت ها غیر فارسی بودند سایت هایی که قالب های راست چین یا همون فارسی رو برای دانلود دارند قرار داده شودند.

اگر برای راست چین کردن یا فارسی کردن آن مشکل پیدا کردید به ایمیل بنده یا نظرات همین سایت پیام بدید تا به سوال هایتان پاسخ دهم. ایمیل بنده : haf_kafco@yahoo.com

7Learn Experts
comment دیدگاه کاربران
kp

درودبرشما
گوگل پلاس این صفحه راکلیک کردم تابهم پاسخ بدین که این قالب هاکه آوردی راچطوری بکارببریم آخه من همه اونهاراهم دانلودکردم اما نمیدونم چطوری ازشون استفاده کنم. قالب سایت رایگان راچطوری ازش استفاده کنیم اصلا چجوری یه سایت بااین قالب هادرست کنیم یابایدبریم سی دی آموزشی ساخت سایت بخریم ودیگه مزاحم وقت شماهم نشیم؟

لقمان آوند

اینها مخصوص سیستم مدیریت محتوای جوملا هستند . باید جوملا نصب کنید و تم رو در اون نصب کنید . اگر با عنوان آموزش نصب جوملا ، یا آموزش نصب قالب های جملا سرچ کنید به نتیجه می رسید .

ashuraei

خدا قوت !

add_circle ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :