campaign-off40

سون لرن، مرجع آموزش برنامه نویسی و طراحی وب

stars متخصص شوید !

از دانشجویان سون لرن بشنوید autorenew

۱۰/۱۰
در هر جایی از اینترنت می شه php رو یاد گرفت ولی این که تو ذهن بمونه از بشه ازش کاربردی بهره گرفت رو فقط اینجا می شع دید.
۱۰/۱۰
سلام ، من در سطح اینترنت دوره های زیادی دیده ام از طراحی وب سایت اما هیچکدومش بهتر از این دوره ای که گرفتم نبود واقعا همه چیز رو مو به مو توضیح میدن از هر چیزی چند مثال میزنن و واقعا این دوره ارزش خرید داره بخصوص با این قیمت خیلی خوب که من اگر این دوره رو بخوام آموزشگاه های آزاد به صورت حضوری شرکت کنم 200 هزار تومنی باید میدادم تازه فقط برای html , css و پروژه محور هم نبود ولی این دوره بسیار زیاد کامل و جامعه به نظر من اگر میخواید یک طراح وب شوید این دوره به شما کمک میکنه تا پیشرفت خیلی خوبی رو داشته باشید آقای آوند هم خیلی خوب توضیح میدن و دلسوزانه آموزش میدن یعنی دلشون میخواد آموزگار مطلب رو درک کنه . خلاصه که من خیلی راضی هستم . تشکر میکنم از همه دوستان و اونای که برای این دوره زحمت کشیدن به خصوص مدرس این دوره آقا لقمان.
اسماعیل شبانی آموزش Html و آموزش Css
۱۰/۱۰
با سلام و احترام آقای لقمان آوند بسیار با حوصله و کامل مطالب رو آموزش دادن و من واقعا راضی بودم و قصد دارم در تمام دوره های ایشان شرکت کنم. متشکرم. موفق و پیروز باشید.
مجید زادگی آموزش Html و آموزش Css