تفاوت اندک بین ورژنهای نسخه های نرم افزاری به چه معناست؟visibility  
mode_comment   ۳

سلام هموطنان عزیزم. من در اولین پست خودم می خوام واستون در مورد ورژن ارایه شده نرم افزارها صحبت کنم که نرم افزارهای ارایه شده با نسخه های بعدی چه فرقی میکنند.

خب شاید به نظر شما نسخه 6 با 6،01 یک نرم افزار ممکن است زیاد تفاوت نداشته باشد. البته از جهاتی همینطور هم هست یعنی واقعا تفاوتها به چشم نمیان ولی قطعا ورژن 6 با ورژن 7 یک نرم افزار تفاوتهای کاملا بیشتری دارد تا ورژن 6،01 ولی هر کدام از این تغییرها میتونه معنایی داشته باشه که من به اختصار واستون توضیح میدم.

  1. اگر عدد اول سمت چپ ممیز مثال عدد 6 به 7 تغییر کنه ، نشان دهنده اینه که تغییرات کلی در نرم افزار و ساختار اون بعمل اومده و اصلاحتر شده است.
  2. اگر عدد بعد از ممیز تغییر کرد مثل 6،1 نشان دهنده اینه که شکل و شمایل نرم افزار تغییر کرده بعلاوه تغییرات خیلی خیلی کم و تقریبا میشه گفت برنامه نویسش اعتقاد داشته که محیطش رو بهتر و روان تر کنه.
  3. ولی اگر عدد بعد از ممیز مثل 6،02 تغییر کنه ، این امر یعنی اینکه در نسخه ارایه شده ، مشکلات نسخه قبلی نرم افزار حل شده ولی بازهم در حال بروز رسانی است و نسخه فینال اون هنوز در دست ساخته.
  • شما دوستان گرامی حدالمکان سعی کنید از نسخه های نهایی یک نرم افزار استفاده کنید.

امیدوارم از این مطلب من اطلاعات کافی رو گرفته باشید و زین پس هر کس ازتون پرسید تفاوت ورژنها در چیه بتونید بهش پاسخ بدید.

بهروز باشید...

comment دیدگاه کاربران
ghost

واسه شروع کار چیز خوبی بود

Rufor

Hello,
I have already seen it somethere…
Thank you
Rufor

حمید نظری

جناب آقای فیضیان عزیز

با سلام و عرض خسته نباشید

خوشحال شدم که سایتی بااین محتوا وتخصص دارید برای شما آرزوی موفقیت واوقاتی خوش دارم . ازراهنماییهای خود مارا بهره مند فرمایید. موفق باشید
——————————————————-
پاسخ نویسنده(حمزه فیضیان):

درود.
دوست گرامی سپاسمند از اظهار لطفتون پاینده باشید.

add_circle ارسال دیدگاه

خوشحال میشیم دیدگاه و یا تجربیات خودتون رو با ما در میون بذارید :