ابزاری برای به اشتراک گذاری ( Sharing )

- visibility ۰ mode_comment

در این مطلب میخوام سایتی رو بهتون معرفی کنم که با استفاده از اون میتونین دکمه های به اشتراک گذاری ( Sharing ) رو به راحتی هر چه تمامتر در سایت خودتون قرار بدین.

برای شروع روی این لینک کلیک کنید تا به سایت مورد نظر برید.

یک کم به پایین اسکرول کنید تا به قسمت Choose your style برسید :

s1

هر کدوم رو که خواستین انتخاب کنید ، وقتی استایل مورد نظرتونو انتخاب کردین ، خود به خود به مرحله بعدی میره و به پایین اسکرول میشه. مرحله بعد اینه که مشخص کنید که آیکونهای چه سایتهایی رو میخواین قرار بدین. بعنوان مثال من میخوام Facebook و Linkedin و Twitter و Google+ و Email رو قرار بدم. برای اینکار روی هر کدوم که خواستم کلیک میکنم ، تا یه تیک کنار اسمش زده بشه. در نهایت هم روی دکمه Next کلیک کنید تا به مرحله بعدی منتقل بشین. بصورت زیر :

s2

در مرحله بعد میتونین اطلاعات سایت خودتون رو قرار بدین. نمونه PHP هنوز بر روی سایت قرار نگرفته و فقط میتونین از نوع No Javascript و Javascript استفاده کنید. بعدش باید آدرس سایت و عنوان و توضیحاتی راجع به سایتتون رو قرار بدین.

s3

در کنار باکس آدرس سایت ، یک آیکون وجود داره ، که اگر روی اون کلیک کنید بصورت اتوماتیک به سایتتون متصل میشه و عنوان و توضیحات سایتتون رو قرار میده و لازم نیس خودتون بنویسید. بعد از انجام همه ی اینکار ها روی دکمه Next کلیک کنید ، تا به مرحله بعد برید.

s4

در این قسمت هم یک پیش نمایش از خروجی رو مشاهده میکنید و با زدن بر روی دکمه Next به یه بخش دیگه منتقل میشین که  میتونین در اونجا کدهای مربوطه رو دریافت کنید و همچنین آیکونهای مورد نظر رو دانلود کنید.

S5

حالا فقط کافیه که کدها رو کپی کنید و در سایت خودتون Paste کنید. بیشتر که با این سایت کار کنید با امکانات دیگه ی اون هم آشنا میشین.

امیدوارم بدردتون بخوره.

موفق باشید. یا علی

comment دیدگاه کاربران

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.