theDaysColor : الهام گرفتن از رنگ ها

- visibility ۴ mode_comment

هرچیزی رو که در اطرافتون مشاهده میکنید از رنگهای متفاوتی تشکیل شده است. برخی زشت هستند و برخی زیبا. برخی تاریک هستند و برخی روشن. برخی گرم هستند و برخی سرد. ترکیب رنگها در کنار یکدیگر میتونه به ما احساسات متفاوتی رو القا کنه. رنگ ها میتونن درک ما رو تنظیم کنن.

رنگها میتونن روی اشتهای غذایی ما نیز تاثیر بزارن. رنگ ها میتونن با روح و روان انسان رابطه برقرار کنن و ناخودآگاه انسان رو به سمت مشخصی هدایت کنن.

یکی از راهکارهایی که برای افزایش بازدید از سایتتون وجود داره اینه که از رنگها کمک بگیرید.

اگه ما بتونیم کسی که وارد سایتمون میشه رو شیفته ی سایت خودمون کنیم ، اون فرد یه مشتری دائمی برای سایت ما میشه و چند روزی یکبار به سایتمون سر میزنه و شایدم هر روز!!!

ما باید کاری کنیم که کاربر در سایتمون آرامش داشته باشه و راحت بتونه کاراشو انجام بده. به این کارا میگن یک تجربه کاربری عالی.

اگه بتونیم یه تجربه ی کاربری خوب فراهم کنیم باعث میشه که کاربرامون روز به روز بیشتر بشن. تجربه کاربری شامل موارد زیادی میشه که رنگها یکی از مهمترین اونا هستن.

همه این حرفارو زدم تا این سایت رو به شما معرفی کنم.

نویسنده این سایت سعی کرده تعداد بسیار زیادی از رنگ ها رو با هم ترکیب کنه تا بتونه به ما در این زمینه کمک کنه.

شما میتونین با رفتن به این سایت و دیدن هر رنگ در کنار رنگهای دیگر ، ترکیبی از رنگهارو برای سایت خود مشخص کنید. اگه از رنگی در این سایت خوشتون اومد کافیه که اونو دانلود کنید و بوسیله Paint یا Photoshop کد رنگ رو پیدا کنید.

امیدوارم خوشتون اومده باشه و بتونه بهتون کمک کنه.

موفق باشید. یا علی

comment دیدگاه کاربران
علی

عالی بود….ممنون از شما

محمد اسفندیاری

خواهش میکنم
موفق باشید

sabzikamal

سلام دست مریزاد!حال اومدم.فقط یه سوال ازرنگی که بعنوان پس زمینه استفاده کرده بهتره ما هم بعنوان پس زمینه استفاده کنیم ؟نظرشخصی شما رو در رابطه با رنگ پس زمینه ورنگی که توی باکس دایره ای شکل مشخص کرده میخواستم بپرسم ؟

محمد اسفندیاری

خوشحالم که بدردتون خورده
در انتهای این سایت توضیحاتی داده شده….
انتخاب رنگ ها بستگی به نظر و سلیقه کاربراتون داره
مثلا برای سایتهایی که برای شادی هستن باید از رنگهای شاد استفاده کرد و برای سایتای غمناک باید از رنگهای تیره استفاده کرد…..مثلا سایت سون لرن بیشتر از رنگ آبی استفاده کرده…..این رنگ باعث آرامش روحی میشه…..
یا علی

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.