دوره برنامه نویسی ربات تلگرام (فصل 21 - جلسه 50) : پروژه ی سوم - ربات فروشگاه فایل - بخش هفتم (پایان دوره)visibility  
mode_comment   ۲۴

این جلسه قسمت هفتم و آخرین قسمت از پروژه ی ربات "فروشگاه فایل" میباشد. فایل های این پروژه در این جلسه قابل دریافت میباشد. همچنین این جلسه،آخرین جلسه از دوره ی آموزش جامع برنامه نویسی ربات تلگرام به زبان PHP است. امیدواریم که توانسته باشیم کاملترین مجموعه ی آموزشی رو به شما دانشجویان عزیز ارائه بدهیم.
موفق و موید باشید

info توجه

این مطلب یک جلسه از دوره برنامه نویسی ربات تلگرام می باشد و برای مشاهده آن باید در دوره ثبت نام کنید.

ثبت نام در دوره برنامه نویسی ربات تلگرام

comment دیدگاه کاربران
negin tebi

سلام. من نیاز به نوشتن یک ربات دارم که بتونه از طریق gps گوشی کاربر، موقعیت رو تشخیص بده و با توجه به اون موقعیت یک سری گزینه رو برای کاربر ارایه کنه. و هم اینکه بشه با زدن یک گزینه، یک شماره تلفن مستقیم از تلگرام منتقل بشه به صفحه شماره گیری کاربر و کاربر بتونه باهاش تماس بگیره. با گذروندن این دوره میتونم این بات رو بسازم؟ خیلی برام مهمه که این دو قابلیت رو داشته باشه. ممنون

ایوب ایرازه

سلام بر شما
امکان کار با gps از گزینه ی ارسال لوکیشن در تلگرام وجود داره. امکان ارسال یک شماره به شماره گیر گوشی هم با استفاده از api های اندروید وجود داره.
تونستن یا نتونستن شما فقط به خودتون و تلاشتون بستگی داره. اگر منظورتون مطالب هست با دقت در سرفصل ها مشاهده میکنید که تمام امکانات موجود در ربات تلگرام آموزش داده شده. توسعه ی سیستم های پیچیده تر با استفاده از این امکانات دست شماست و به خلاقیت شما بستگی داره و امکان پذیر هست.
موفق باشید

Behnam Sanaei

سلام
با توجه ب فیلترینگ تلگرام برای تست کدها روی لوکال نیازی ب فیلترشکن هست؟مثلا برای جلسه37

ایوب ایرازه

سلام
بله برای کار با ngrok و ارسال موفقیت آمیز درخواست ها به سرور تلگرام نیاز به پراکسی و یا vpn دارید که کل ترافیک سیستمتون رو تونل کنه.

ارسال نظرات

کاربر گرامی، امکان ارسال نظر و پشتیبانی برای دوره های مجازی فقط برای دانشجویان این دوره امکان پذیر می باشد.

1 2