دوره مجازی پلاگین نویسی وردپرس (جلسه 39) : پلاگین کاربران VIP - مدیریت و دانلود فایل های vip - قسمت سومvisibility  
mode_comment   ۳

به نام خدا و سلام. در خدمت شما هستیم با جلسه 39 ام از دوره مجازی پلاگین نویسی وردپرس. در این بحث دانلود کردن فایل های vip رو ادامه میدیم و بخش اسکریپت مدیریت دانلود رو تکمیل می کنیم. در ابتدا اطلاعات فایل رو با استفاده از هش کد مورد نظر در آدرس دریافت می کنیم  و بعد از اعتبار سنجی داده ها با استفاده از یک اسکریپت دانلود فایل رو برای کاربر نهایی سرو می کنیم. بعد از دانلود فایل میزان دانلود های اون رو یکی افرایش میدیم و در دیتابیس ثبت می کنیم. در ادامه هم شورت کد دانلود فایل رو ایجاد می کنیم و به عنوان پارامتر آیدی فایل رو بهش ارسال می کنیم در شورت کد هم اطلاعات فایل رو بررسی کرده و بر اساس اون آدرس دانلود رو ایجاد می کنیم و در محتوا نشون می دیم.

در این جلسه خواهیم دید :

  • بررسی اطلاعات فایل بر اساس هش کد
  • ایجاد تابع دانلود فایل
  • افزایش تعداد دانلود های فایل
  • ایجاد شورت کد دانلود فایل
info توجه

این مطلب یک جلسه از آموزش پلاگین نویسی برای وردپرس می باشد و برای مشاهده آن باید در دوره ثبت نام کنید.

ثبت نام در آموزش پلاگین نویسی برای وردپرس

comment دیدگاه کاربران
sara salami replyپاسخ

سلام ببخشیداستاداگه بخواهیم برای دانلودها که لینکش داخل دانلودمنیجرکاربرقرارمی گیره تاریخ expireتعریف کنیم که مثلا بعداز72ساعت لینک غیرفعال بشه باید چیکارکنیم؟میشه توضیح بدید ممنونم.

sara salami replyپاسخ

سلام استاد.اگه بخواهیم برای دانلودها که لینکش داخل دانلودمنیجرکاربرقرارمی گیره تاریخ expireتعریف کنیم که مثلا بعداز72ساعت لینک غیرفعال بشه باید چیکارکنیم؟میشه توضیح بدید ممنونم.

کیوان علی محمدی

سلام. کافیه برای هر فابل تاریخ expire در نظر بگیرید. در دیتابیس طراحی شده این فیلد رو اضافه کنید و در موقع درخواست فایل برای دانلود این فیلد رو چک کنید

ارسال نظرات

کاربر گرامی، امکان ارسال نظر و پشتیبانی برای دوره های مجازی فقط برای دانشجویان این دوره امکان پذیر می باشد.