برگزاری نخستین همایش توسعه‌دهندگان وب ایران

- visibility ٠ mode_comment

مدرسه استانداردهای وب برگزار می‌کند

گردهمایی 2 روزه توسعه دهندگان وب ایران در تیرماه

با همکاری موسسه طراحان و ایده پردازان آرتیمان و حمایت سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین همایش توسعه دهندگان وب به مدت 2 روز، برای طراحان و توسعه‌دهندگان JavaScript و css برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه استانداردهای وب، کارگاه‌های جانبی این همایش جهت آموزش کامل برخی از موضوعات در تاریخ 30 و 31 تیر 95 برگزار می شود و تمامی شرکت‌کنندگان حضوری، می‌توانند در کارگاه مورد نظر خود شرکت کنند.

poster-small

همچنین بخش سخنرانی‌های این رویداد نیز به صورت آنلاین پوشش داده خواهد شد تا افرادی که امکان حضور در همایش را ندارند، بتوانند از سخنرانی‌ها استفاده کنند.

آشنایی با تکنیک‌ها، کتابخانه‌ها و فریم‌ ورک‌های جدید، شرکت در کارگاه‌های آموزشی وبرقراری ارتباط و شبکه‌سازی با سایر متخصصین این حوزه از اهداف این همایش ذکر شده است .

history یاداوری :

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش توسعه دهندگان وب ایران، به آدرس http://conf.wsschool.org/devconf مراجعه و یا جهت پرسش هرگونه سوال در خصوص همایش می‌توانید با دبیرخانه مدرسه استانداردهای وب با شماره تلفن: 88985030-021 و همچنین آدرس ایمیل: تماس بگیرید.

گفتنی است مدرسه استانداردهای وب، با هدف استاندارد سازی این بستر، فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و در این مدت با برگزاری همایش ها، کارگاه ها و گردهمایی های متعدد تلاش دارد تا به اهداف تعیین شده خود برسد؛ این مدرسه با برگزاری کارگاه ها و همایش های تخصصی و فنی به آموزش دست اندرکاران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کمک خواهد کرد. این مجموعه قصد دارد تا تمامی اقشار جامعه بتوانند از این رویداد 2روزه بهره مند شوند به همین منظور در جهت حمایت از دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مددجویان بهزیستی، تخفیفات ویژه ای برای این عزیزان در نظر گرفته شده که با مراجعه به وب سایت همایش اطلاعات تکمیلی در این زمینه دریافت می شود.

:: وبسایت سون لرن به عنوان حامی رسانه ای، شما را به ثبت نام سریعتر در این همایش دعوت می نماید .

comment دیدگاه کاربران

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.