سون لرن، مرجع تخصصی یادگیری طراحی وب و برنامه نویسی

مقاله
جاوا اسکریپت چیست؟ ‏چهارشنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۷
مقاله
پیش نیازهای یادگیری پی اچ پی ‏دوشنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
برنامه نویسی مقاله
مقاله
چرا باید پی اچ پی را انتخاب کرد؟ ‏پنج شنبه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
برنامه نویسی مقاله
برنامه نویسی مقاله
برنامه نویسی مقاله
کسب درآمد با برنامه نویسی ‏دوشنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۷

stars متخصص شوید !

از دانشجویان سون لرن بشنوید autorenew

۱۰/۱۰
به نظر من آموزش خوبیه من آموزش دیگری از شخص دیگر در مورد بوت استرپ دارم ولی اون مدت زمان و که برای آموزش است شاید از یک ساعت ده دقیقه مفید باشه یه جورایه اعصاب خورد کنیه و بعداز از چند جلسه اول دیگه ادامه نمیدی ولی آقای وحید صالحی آموزش خوبی داره وقت و تلف نمیکنه یک باره شروع به ضبط آموزش نکرده قبلا معلومه برای آموزش تمرین داشته خلاصه تو اینترنت آموزش های زیادی وجود داره ولی به نظر استاد خیلی مهمه که آدم وقت شو تلف نکنه من به عنوان دانشجو از دید خودم آقای صالحی عزیز و تائید می کنم .
محمدرضا شاه مرادی آموزش حرفه ای بوت استرپ
۱۰/۱۰
در فیلد بالا هم عرض کردم این آموزش خوب هست استادشم با تجربه هست ولی میتونست با اجرای دو پروژه بزرگ در زمینه های مختلف بهتر از قبل هم بشود.
۱۰/۱۰
سلام و درود این دوره یکی از بهترین دوره های موجود بود که تهیه کردم و واقعا تمام موارد لازم برای تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه ای را به من آموزش داد. با این که نرم افزارهای آموزشی دیگه ای هم تهیه کرده بودم ولی هیچ کدام به پای این نمیرسه تنها موردی که به نظرم نیاز به بهبود داره سرعت پاسخ گویی به دیدگاه ها هست با آرزوی سلامتی، موفقیت و برکت برای جناب لقمان آوند و تمام اساتید عزیز یا علی