کسب درامد با بازاریابی و همکاری در فروش دوره های مجازی سون لرن!

- visibility ٢ mode_comment

عرض سلام و احترام دارم خدمت تمامی کاربران عزیز وبسایت سون لرن

امروز یک خبر خوب برای شما داریم و اون راه اندازی بخش بازاریابی و همکاری در فروش دوره های مجازی سون لرن هست. از امروز همه ی اعضای وبسایت سون لرن می توانند با بازاریابی و تبلیغ دوره های مجازی سون لرن کسب درآمد داشته باشند.

bazaryabi

در سیستم بازاریابی فروش دوره های آموزشی سون لرن، شما می توانید با ارجاع کاربران به سون لرن سهمی از فروش و پرداختی کاربران را از آن خود نمایید. در این سیستم شما یک درصد پورسانت پیشفرض (10 درصد) دارید . اگر کاربری را با لینک مخصوص خود به سون لرن ارجاع دهید و آن کاربر در دوره های ما ثبت نام کند، سهمی از فروش به اندازه پورسانت شما به حسابتان در سایت منتقل می گردد . به طور مثال اگر کاربر ارجاعی با لینک اختصاصی شما یکی از دوره ها و پکیج های ما را به مبلغ 120 هزار تومان خریداری کند، با فرض اینکه پورسانت شما 10% می باشد، مبلغ 12 هزار تومان به شما اعطا می گردد. در صورتی که در ماه 20 نفر از طریق لینک شما در دوره های ما با همان مبلغ ثبت نام کنند مجموع درآمد ماهانه شما 240 هزارتومان خواهد بود. طبیعی است که هر چه تلاش و تبلیغ شما بیشتر باشد می توانید درآمد بیشتری را کسب نمایید.

:: جزئیات بیشتر در مورد سیستم بازاریابی سون لرن و آمار فعالیت خود را پس از لاگین شدن در سایت از آدرس زیر می توانید مشاهده نمایید :

سیستم بازاریابی و همکاری در فروش دوره های آموزشی

منتظر فعالیت شما در این سیستم هستیم ...

خوشحال می شیم نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودتون رو مثل همیشه با ما در میون بگذارید .

با تشکر، لقمان آوند

comment دیدگاه کاربران

با سلام و عرض تبریک اعیاد شعبان

بنظرم شیوه مناسبی است. اینطوری سایر دوستانی هم که از وجود این دوره ها اطلاع ندارند می توانند ثبت نام کنند و از آنها استفاده کنند. من بجز اینکه در اینترنت بخواهم به کسی بگم سعی دارم در بین دوستان هم توصیه کنم این دوره هارو.
توی بازاریابی شبکه ای به این کار “تبلیغات کلامی” گفته می شود که یکی از بهترین شیوه های بازاریابی شبکه ای می باشد که از چند سال پیش نیز وزارت بازرگانی این شیوه را نیز مورد تأئید و حمایت قرار داده است.

متشکرم. موفق باشید

ممنون جناب حمداللهی از دیدگاهتون
بله اگر ارتباطات اجتماعی قوی داشته باشید تبلیغ کلامی خیلی می تونه موثر باشه. فقط هر کی رو معرفی می کنید حتما با لینک اختصاصی خودتون به سایت بفرستید.
امیدوارم که در این امر موفق باشید

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.