پنل ارسال پیامک با امکانات عالی و قیمت مقرون به صرفه

- visibility ۰ mode_comment

موفقیت در تجارت و کسب و کار جز با بهره گیری از دانش و تخصص ممکن نیست. در جهان به هم پیوسته و مملو از اطلاعات امروزی اجرای تبلیغات تاثیرگذار معیاری اساسی برای معرفی خدمات و فروش محصولات است.

ضریب نفوذ و بازدهی تبلیغات به نسبت در دسترس بودن و محبوبیت آن ابزار نسبت مستقیم دارد. اگر بازدهی پایین چاپ و پخش گسترده تراکت و یا هزینه های سرسام آور و زمان بر بازاریابی شما را به ستوه آورده, ما ابزاری فراگیر و مقرون به صرفه به نام پنل اس ام اس را به شما پیشنهاد میکنیم, براساس آمارهای وزارت ارتباطات بیش از 92 درصد مردم کشور موبایل دارند,از این رو تاثیر تبلیغات پیامکی به مراتب بالاتر از سایر ابزارهای تبلیغاتی است. از سوی دیگر قیمت فوق العاده کمتر تبلیغات پیامکی نسبت به سایر ابزارها جذابیت استفاده از سامانه پیام کوتاه را دو چندان می کند. حال اگر یک سرویس ارائه دهنده پنل پیامک مطمئن با قابلیت ها و امکانات متنوع را برگزینید می توانید از افزایش فروش محصولات و بهبود اعتبار موسسه خود اطمینان حاصل کنید. سامانه پیام کوتاه رادین اس ام اس با ارائه خدمات منحصر به فرد و متنوع راهی به سوی افزایش درآمد شما خواهد بود. اما چه ویژگی هایی پنل پیامک رادین اس ام اس را از سایر شرکت های ارائه دهنده پنل پیامک متمایز می کند؟ ویژگی بارز سامانه پیام کوتاه رادین اس ام اس ارائه خدمات متنوع و قیمیت های مقرون به صرفه آن است. پنل پیامک رادین با تحلیل و بررسی دقیق نوع کسب و کار شما بهترین روش تبلیغات پیامکی را به شما ارائه می کند. برای نمونه اگر شغل شما تنها یک شهر خاص را در برمی گیرد ما کسب و کار شما را تنها برای ساکنان آن شهر تبلیغ می کنیم,حتی اگر موسسه شما تنها مربوط به یک منطقه خاص است پنل پیامک رادین با امکان تفکیک شماره ها بر اساس کد پستی تبلیغات موثری را برای شما انجام خواهد داد. برخی از مشاغل عمدتا یک جنسیت و یا رنج سنی خاصی را دربر می گیرد, برای نمونه تبلیغ آرایشگاه بانوان برای آقایان عمدتا بیهوده و بدون بازدهی است. پنل پیامک رادین به شما امکان می دهد تا در صورت لزوم کسب و کار خود را تنها برای یک گروه سنی و یا یک جنسیت خاص تبلیغ کنید و بدین ترتیب سودآوری و رونق کار خود را افزایش دهید. همچنین بازار هدف برخی از مشاغل را صنف خاصی تشکیل می دهند و در صورت اطلاع رسانی به شاغلان این اصناف کسب و کار شما به شکل معناداری افزایش می یابد.

radinsms پنل پیامک رادین با در اختیار داشتن شماره تلفن های همراه به تفکیک مشاغل و اصناف راهی مطمئن جهت افزایش درآمد شما خواهد بود.

history یاداوری :

سامانه رادین اس ام اس با ارائه خدمات متنوعی همچون منشی پیامکی هوشمند, نوبت دهی پیامکی, امکان ایجاد سامانه پیامکی, برگزاری نظرسنجی و مسابقات پیامکی و... راهی به سوی مدیریت بهینه, تسهیل و سرعت بخشی به کار و کاهش هزینه هاست.

سرعت بالای ارسال پیامک (3000 پیامک در دقیقه), امکان برگزیدن خط اختصاصی و رند به دلخواه شما, عدم محدودیت در ارسال پیامک از دیگر ویژگی های جالب توجه رادین اس ام اس است.

تعرفه ارسال پیامک از طریق سامانه پیام کوتاه رادین اس ام اس قیمت فوق العاده و جالب توجه 10 تومان برای هر پیامک است. برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت رادین اس ام اس بازدید کنید و یا با شماره 031-36642424 تماس حاصل نمایید.

 

comment دیدگاه کاربران

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.