NoteSoon : وبسایتی کاربردی برای ذخیره سازی و مدیریت لینک های شما

- visibility ٣ mode_comment

تا حالا برای شما پیش آمده است که در محل کار خود نیاز داشته باشید تا لینک مطلب یک وب سایت را در جایی ذخیره کنید و بعدا در فرصت مناسب آن را در منزل و هر جای دیگری مطالعه کنید؟ تا حالا برای شما پیش آمده است که مطلب وب سایتی نظر شما را جلب کرده باشد و بخواهید لینک آن مطلب را هم برای خود ذخیره کنید و هم برای دوستان و آشنایان از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال کنید؟ تا حالا برای شما پیش آمده است که بخواهید لینک مطلب یک وب سایت و یا یک فایل موسیقی ، تصویری،فشرده و ... را برای دوست خود ارسال کنید؟ تا حالا برای شما پیش آمده لینک یک مطلب و یا یک فایل را بخواهید از طریق بارکد QR بر روی گوشی و یا گجت هوشمند خود ذخیره کنید؟ امروزه با رشد صعودی و پر شیبدار وب سایتها در اینترنت ، انسانها با وب سایتهای زیادی در مورد یک مطلب روبه رو میشوند،اینترنت زندگی انسانهای قرن 21 رو درگیر خودش کرده است. مطمئنا خیلی برای شما پیش آمده که بخواهید لینک های مورد علاقه خود را در جایی ذخیره کنید ، خیلی ها از راهای متفاوتی استفاده می کنند ، ولی امروز میخواهم وب سایتی را به شما معرفی کنم تا با آن در هر جا و با هر گجتی بتوانید لینک مطالب و یا فایلهای مورد علاقه خود را ثبت و یا مدیریت کنید و بتوانید همیشه به لینکهای خود که رضایت شما را جلب کرده است دسترسی داشته باشید. مدتی است یک سرویس جدید و بسیار ساده در دنیار مجازی راه اندازی شده است با نام NoteSoon "سریع یادداشت کن!" .

dsf3

سریع یادداشت کن!

این سرویس که یک ایده کاملا شخصی است ، تمام نیازهایی که در بالا ذکر شده است را برطرف خواهد کرد.همانطور که از نامش پیداست ، به شکلی طراحی شده تا با صرف کمترین زمان ممکن و هرچه سریعتر ، لینک خود را ذخیره کنید و یا آن را برای یک دوست ثبت کنید.در صفحه اصلی این وب سایت فقط لینک و ایمیل شما را دریافت خواهد کرد ، سپس فقط کافی است بر روی گزینه ثبت کلیک کنید. شما فقط در 3 مرحله می توانید لینک مورد علاقه و مورد نیاز خود را در این وب سایت ذخیره و مدیریت کنید:

  1. کپی کردن لینک مورد نظر از Address Bar مرورگر خود.
  2. قرار دادن لینک مذکور در بخش لینک شما .
  3. وارد کردن ایمیل معتبر و کلیک بر روی گزینه ثبت .

به همین سادگی! این لینکها می توانند لینک دانلود یک فایل ، لینک مطلب طنز از یک وب سایت و یا لینک یک مطلب جالب و خواندنی و علمی باشد. این سرویس به شکلی طراحی شده است که نیازی به پرکردن فرم عضویت ندارید و فقط با ثبت اولین لینک خود دارای یک حساب کاربری با نام کاربری ایمیلی که وارد کردید و کلمه عبوری که بصورت خود کار ایجاد شده است و به همان ایمیل ارسال میشود ، خواهید شد. سپس با ایمیل و نام کاربری خود می توانید وارد پنل کاربری شده و لینکهایی که ثبت کرده اید ، بازیابی کنید و یا آنها را با تعریف کردن دسته های دلخواه ، دسته بندی کنید همچنین می توانید برای لینکهای خود جهت سهولت در بازیابی آنها یک عنوان تعریف کنید و یا از طریق بخش جستجو در لینکها به دنبال یک لینک خاص که قبلا ثبت کردید باشید.

cover-notesoon همچنین در زمان ثبت یک لینک می توانید شاهد بارکد QR لینک باشید و آن را نیز در گجت خود ذخیره و یا پیامک کنید.شما در قسمت تنظیمات پنل کاربری می توانید با فعال کردن امکان ارسال یک کپی به ایمیل ، همیشه یک نسخه از لینکهای ثبت شده خود را نیز در ایمیل خود داشته باشید. شما به راحتی می توانید بجای وارد کردن ایمیل خودتان ، ایمیل دوست و یکی از آشناهایتان را هنگام ثبت وارد کنید تا آن لینک برای او ثبت شود و یک حساب کاربری هم برای او ایجاد گردد. تمامی این امکانات بصورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است ، البته باید توجه داشت که این نسخه از سرویس NoteSoon در فاز اول می باشد ، و در فازهای بعدی این پروژه شاهد سرویسهای متنوع و جالبتری خواهید بود. اگر این سرویس توجه شما رو به خودش جلب کرده است و می خواهید از آن استفاده نمایید ، به آدرس اینترنتی www.NoteSoon.ir مراجعه کنید.

comment دیدگاه کاربران
زهرا

چطوری فقط با ایمیل ثبت نام میکنید ؟ (منظورم در اولین ثبت لینک هست)
کاربر باید ایمیل رو تائید کنه ؟

آنتی انحراف

برید آپارات و فیلمهای آموزشی شو ببینید 🙂
http://www.aparat.com/notesoon

ميلاد مغنياني

سلام دوست عزیز ، خیر ، شما وقتی برای اولین بار ایمیل رو وارد و اولین لینک خودتون رو وارد می کنید ، بصورت خود کار یک حساب کاربری با نام کاربری که همان ایمیل شماست و کلمه عبوری که بصورت خودکار ساخته شده و به ایمیل شما ارسال شده است ، میسازید.برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.http://notesoon.ir/Guide

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.