فروش انواع ردیاب خودرو - ردیاب شخصی - جی پی اس خودرو | تکسا ردیاب

- visibility ٠ mode_comment

ردیاب خودرو تکسا دستگاهی با قابلیت های همچون ارسال تصویر داخل ماشین ، شنیدن صدای داخل ماشین ، دزدگیر ماشین و مشاهده آنلاین موقعیت جغرافیایی ماشین و خاموش کردن خودرو با SMS می باشد. ردیاب خودرو تکسا یک دستگاه کوچک می باشد، که به صورت مخفیانه در خودرو نصب می شود و درهر لحظه ، مکان خودرو را بر روی موبایل، تبلت یا کامپیوتر بدون داشتن اینترنت به شما نمایش می دهد و شما می توانید خودرو خود را ردیابی کنید. همچنین شرکت تکسا با دارا بودن برترین سرورها در خود ایران و با داشتن پنل قدرتمند مکان یابی (دمو پنل در وبسایت قرار داده شده است) این نوید را به شما می دهد که همواره می توانید با خرید ردیاب خودرو امنیت ماشین و وسایل خود را به راحتی حفظ نمایید.

ty-1

جی پی اس خودرو در واقع مانیتوری است که روی آن نقشه ای به صورت نرم افزاری قرار دارد و موقعیت وسیله یا شخص مورد نظر را نشان می دهد . این وسیله در اصطلاح رهیاب نامیده می شود و دارای ماژول (GPS) می باشد و فقط موقعیت خود ما را به خودمان نشان می دهد و قابلیت نرم افزاری یا سخت افزاری برای ارسال موقعیت ما به دستگاه و یا شخصی دیگری ندارد. شکل و فرم جی پی اس خودرو بستگی به سایز LCD یا همان صفحه نمایش خود و برند سازنده دارد. همچنین آپدیت های نقشه دارای قیمت های متفاوتی می باشند. شما می توانید برای اطلاع از انواع قیمت ها و مدل های این دستگاه به وبسایت شرکت تکسا مراجعه نمایید.

ردیاب شخصی  تکسا کوچکترین ردیاب دنیا با باتری قوی (تا 12 روز نگهداری شارژ) مخصوص کودکان ، سالمندان ، ماجراجویان و کوه نواردان می باشد. این ردیاب شخصی قادر است مکان شخص مورد نظر را به اطلاع شما برساند و با دارا بودن باطری دوبل قوی دستگاه قادر است تا 288 ساعت در حالت آماده باش قرار گیرد. فیلم آموزش نحوه کار این دستگاه در وبسایت قرار داده شده است.

ty-2

از امکانات دستگاه ردیاب شخصی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • امکان دریافت موقعیت جغرافیایی دستگاه با یک SMS.
  • امکان شنیدن نامحسوس صدای محیطی که دستگاه در آن قرار دارد.
  • امکان تنظیم دستگاه ردیاب شخصی در حالت Sound Detection این قابلیت در مواقع که صدای محیط از یک حد آستانه بیشتر شود با شماره های ذخیره شده در دستگاه تماس می گیرد و صدای محیط را برای شما پخش می کند.
  • امکان تنظیم دستگاه ردیاب شخصی در حالت Vibration Detection که هر زمان دستگاه حرکت کرد، با شماره های ذخیره شده تماس می گیرد.
  • دستگاه ردیاب شخصی دارای یک کلید SOS می باشد، که در صورت بروز خطر صاحب دستگاه می تواند با فشار دادن آن علاوه بر تماس موقعیت جغرافیایی خود را نیز برای شماره های ذخیره شده ارسال نماید.
  • ردیابی می تواند از طریق SMS یا از طریق سایت ردیابی و یا از طریق نرم افزار موبایل هم اندروید و هم آیفون انجام گیرد. نرم افزار موبایل و سایت ردیابی شرکت تکسا ردیاب برای همیشه رایگان می باشد.

در پایان برای دیدن انواع دستگاه های ردیاب خودرو ، ردیاب شخصی و جی پی اس خودرو به وبسایت ما مراجعه نمایید.

وبسایت شرکت تکسا ردیاب :  www.cartracker.ir

 

comment دیدگاه کاربران

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.