افزایش سرعت لود شدن سایت شما با ابزارهای توربو وب سایت

- visibility ١ mode_comment

آیا شما به عنوان مدیر یا مالک یک وب سایت به تاثیر فاکتور سرعت بر روی رتبه و اعتبار سایت خود فکر کرده اید؟ گروه نرم افزاری بیت سایت شما را به یکی از سریعترین سایتهای اینترنت تبدیل میکند و بعد از آن شاهد تغییر چشمگیر در آماربازدید و محبوبیت سایت خود باشید. بسیار واضح است که کاربران یک سایت کند را دوست ندارند. خود را به جای بازدیدکنندگان سایتتان قرار دهید. بعد از یک روز کاری پرمشغله یا در طول روز فرصتی به دست آورده اید تا کمی در اینترنت گشت و گذار کنید و از سایت مورد علاقه خود بازدید کنید , اما با سایتی کند مواجه میشوید که وقت و پول با ارزش شما را برای بازشدن صفحات خود هدر میدهد. بستن پنجره سایت بدترین اتفاقی است که می تواند برای سایت شما بیافتد. از دست دادن مخاطب برای یک سایت به معنی حرکت به سمت تعطیل شدن است. بسیاری از موتورهای جستجوی معروف از سرعت سایت به عنوان فاکتوری در رتبه بندی استفاده میکنند.

image-blank پس حالا که به اهمیت سرعت سایت پی بردید, برای بهبود سرعت و کارایی سایت خود چه کاری انجام میدهید؟ نگران نباشید, گروه نرم افزاری بیت در کنار شماست. ما 3 ابزار برای شما ایجاد کرده ایم:

سرویس توربو وب سایت نسخه طلایی

این سرویس به درخواست مشتری به صورت ویژه بر روی وب سایت شما اجرا میشود و متخصصین گروه نرم افزاری بیت وب سایت شما را به یکی از سریعترین سایتهای موجود در اینترنت تبدیل میکنند.

سفارش سرویس افزایش سرعت طلایی

ابزار توربو وب سایت نسخه نقره ای

این اسکریپت یک ابزار فشرده سازی است که فایل های پرکاربرد در سایت شما را فشرده سازی میکند و تغییراتی هم در تنظیمات هاست شما ایجاد میکند.این اسکریپت بر روی هاست لینوکس و ویندوز قابل اجراست.

دانلود نسخه نقره ای

ابزار توربو وب سایت نسخه برنزی - رایگان

این اسکریپت کش و فشرده سازی خروجی را در هاست لینوکس شما فعال میکند. که نتیجه این کار افزایش سرعت سایت شما در حد معمولی است.این اسکریپت در حال حاضر فقط بر روی هاست لینوکس کار میکند و کاربران هاست ویندوز باید تا انتشار نسخه بعدی صبر کنند.

دانلود نسخه برنزی

comment دیدگاه کاربران
سایت نود32

باتشکر از شما مطالب آموزشی خوبی در سایت دارید

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.