سازماندهی کردن مغزمان با WorkFlowyvisibility  
mode_comment   ۴

اگه می خوایم یک سازمان دهی خوبی از کارامون داشته باشیم، یه سری به WorkFlowy بزنین، در واقع WorkFlowy ابزاری است که هم استفاده از اون راحته و هم این که کاملاً رایگان هستش که باعث میشه که ما یک تولید کننده موفقی باشیم با این شعار که "مغزتان را سازماندهی کنید" یا در جمله ی انگلیسی "Organizing your brain".

WorkFlowy ابزاری هستش که به کمک آن زندگی راحتی خواهیم داشت، مخصوصاً برای مهندسان نرم افزار که بیشتر کارای اونا گروهی انجام میشه و هر لحظه باید با هم در ارتباط باشن و کارای همدیگر رو ببینن، به سایر افراد این اجازه رو میده که بتونن یادداشت برداری داشته باشن، محیطی برای نوشتن مقاله ی علمی و پژوهشی خود داشته باشن، یه محیطی برای نگهداری اطلاعات داشته باشن و خیلی کارای دیگه ک می تونیم با استفاده از WorkFlowy انجام بدیم.

اگه مهندس نرم افزار یا دانش پژوه رشته های مدیریتی باشید، این ابزار محیطی جالب و راحتی رو براتون فراهم می کنه! با استفاده از WorkFlowy می تونین لیست هایی را بسازید که هر کدوم به وظیفه (task)هایی تقسیم میشن، به ما این اجازه رو میده که بصورت گام به گام دستوراتی رو برای انجام یک پروژه در اختیار بگیریم.

برای کار با WorkFlowy در ابتدا یک مرورگر روی کامپیوترتون، لپ تاپتون یا وسیله ی آندرویدتون باز کنید و آدرس https://workflowy.com را وارد کنین، در فیلدهای مربوطه ایمیل و شناسه گذر مورد انتخاب خودتونو وارد کنین و از این طریق وارد سایت WorkFlowy بشید و با اون کار کنید. از جمله کارهایی رو که این ابزار در اختیارتون قرار میده:

قرار دادن یک یا چند آیتم: در واقع هر آیتم وظیفه ی کاری ما رو توی کار گروهی نشون میده

خارج کردن یک آیتم: به این صورت که هرگاه که ما کار یا وظیفه ای رو توی کار گروهی به پایان می رسونیم، می تونیم اون آیتم رو خارج کنیم، یا به اصطلاح Strike out  کنیم. برای این کار اگر روی گلوله ی سیاه کنار آیتم کلیک کنیم، به راحتی با انتخاب کردن گزینه ی Complete  اعلام می کنیم که این کار رو به پایان رسوندیم. همچنین می تونیم وظیفه های انجام شده را از دید پنهان کنیم، که این کار توسط نوار بالایی صفحه انجام میشه که Completed:Hidden   رو انتخاب می کنیم.

قرار دادن یادداشت بر روی آیتم ها: با کلیک کردن روی گلوله ی سیاه کنار آیتم و انتخاب گزینه ی Add Note

همچنین اگر در روزهای آینده باز هم خواستیم از وظایفمان مطلع بشیم، می تونیم روی WorkFlowy جست و جو بزنیم و وظیفه ی خودمونو پیدا کنیم.

همچنین می تونیم یک یا چندین آیتم رو با دیگران به اشتراک بذاریم یا به اصطلاح share کنیم.

همچنین می تونیم وظایف خودمونو برای راحت جست و جو کردن، tag کنیم. و خیلی از کارهای دیگه که می تونیم توی فعالیت های گروهی انجام بدیم. این مطب رو من در این حد آماده کردم که شما رو برای استفاده از اون برای کارهای گروهی تشویق کنم، امیدوارم سراغش برید و از این ابزار بسیار مفید استفاده کنید و بیشتر با اون آشنا بشید.

comment دیدگاه کاربران
http://www.20dl.ir

باسلام
من یه مشکل بزرگ دارم من توی سایت به اجبار عضوشدم ولی توی خبرنامه عضو نشدم پس چراهمش برام از سمت شما ایمیل میاد چیکار کنم اینو درست کن اقا

لقمان آوند

مطالبی که روزانه نوشته میشن در آخر روز برای اعضا به صورت اتوماتیک ارسال میشن . در حال حاضر این امکان وجود نداره که برای عضو خاصی ببندمش . از این بابت معذرت خواهی می کنم . فعلا فقط می تونم بگم میل ارسال مطالب رو به لیت اسپمتون اضافه کنید . باز هم عذر میخوام .

alireza

خوب می توانی از تنظیمات ایمیلت اون آدرسی که برات ایمیل میاد رو Block کنی تا دیگه از اون آدرس برات ایمیل نیاد

restless

ممنون لقمان جان،مفیدواقع شد.. 😉

نیاز به لاگین

برای ارسال دیدگاه و یا پرسیدن سوال خود در این قسمت، باید در سایت لاگین شوید.