آموزش طراحی وب با لاراول، محبوب ترین فریمورک PHP

با تضمین استخدام در انتهای دوره

جزئیات بیشتر keyboard_arrow_down
ثبت نام keyboard_arrow_down

در چند سال گذشته، برنامه نویسی همواره یکی از پردرامدترین مشاغل دنیا شناخته شده است. در ایران نیز با ورود شرکت های داخلی و خارجی به حوزه استارتاپ های نرم افزاری و افزایش تقاضا، بازار کار برنامه نویسی بسیار پررونق شده است.

موسسه و تیم حرفه ای سون لرن با شرکت های معتبری همکاری دارد و به تامین نیروی آن ها کمک می کند. سون لرن با توجه به نیاز آنها و همچنین علم روز و تجربه اساتید، دوره آموزش مختلف صفر تا صد برنامه نویسی وب را برگزار می کند. همانطور که می دانید یکی از بهترین زمینه کاری در حوزه نرم افزار برنامه نویسی وب است و پرکاربردترین زبان برنامه نویسی php است. تمرکز این دوره آموزش کامل و حرفه ای فریمورک لاراول، یکی از بهترین فریمورک های زبان php و محبوب ترین آنهاست. دوره هایی متفرقه که در سراسر وب وجود دارند ممکن است شما را به مقصد نرسانند ما در این دوره علاوه بر تمامی سرفصل های فنی سعی می کنیم نقشه راه را برای توسعه دهندگان وب مشخص کنیم تا حتی بعد از دوره بتوانند مسیر خود را به خوبی مشخص کنند. اگر واقعا به توسعه وب و یادگیری آن علاقه مند هستید این دوره مطمئنا برای شما ایجاد شده است.

 

بازار کار برای توسعه دهنده گان لاراول چگونه است؟

اگر سری به سایت های کاریابی و مشاغل بزنید و یک عبارت ساده laravel را جستجو کنید متوجه خواهید شد چه تعداد کار برای این افراد وجود خواهد داشت. برای نمونه نتایج جستجوی کلمه Laravel در چند وبسایت معتبر شغل یابی را می توانید در زیر ببینید .

:: جالب است بدانید میانگین حقوق دریافتی یک متخصص لاراول بین 3 تا 8 میلیون تومان است !

 

check_circle این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • کسانی که به برنامه نویسی علاقه دارند.
 • کسانی که می خواهند یک فریمورک متفاوت را تجربه کنند.
 • کسانی که علاقه زیادی به یادگیری دارند و سرشان برای چالش های بزرگ درد می کند.
 • کسانی که به دنبال یک شغل معتبر در یک شرکت معتبر هستند.
 • کسانی که تمایل دارند کسب و کار خودشان را از وب شروع کنند.

history این دوره برای چه کسانی ساخته نشده است؟

 • کسانی که علاقه به یادگیری و درگیری با چالش ها ندارند.
 • کسانی که به وب علاقه ای ندارند.

assignment تمرین ها، آزمون ها و امتیازات تخصص (XP)

در این دوره، تمرین ها و آزمون های متنوعی را تداریک دیده ایم تا مطمئن شویم دانشجویان در طول دوره مداوم با مباحث تدریسی درگیر خواهند شد و به خوبی مباحث مربوطه را یاد گرفته اند.

assignment معیار و امتیاز تخصص (XP) چیست ؟

معیار و امتیاز XP (مخفف experience به معنی تجربه و خبرگی) به امتیازاتی گفته می شود که دانشجویان دوره های سون لرن در قبال انجام فعالیت های علمی و تجربی کسب می کنند. این فعالیت ها شامل پاسخ به تمرین ها و آزمون ها، ارائه نمونه کارهای حرفه ای، گذراندن دوره های آموزشی و ... می شود. به هر میزان دانشجو و کاربر سون لرن مشارکت بیشتری در فعالیت های تجربی و علمی و آموزشی داشته باشد می تواند در طول زمان امتیاز XP بیشتری کسب نماید. در واقع امتیاز XP بیشتر نمایانگر سطح تخصص و تجربه فنی بالاتر آن کاربر می باشد. ما در انتهای هر فصل دانشجویان برتر را که بیشترین مقدار امتیاز XP را داشته باشند معرفی کرده و علاوه بر ارائه هدیه، زمینه سازی اشتغال آن ها را با معرفی به شرکت های مطرح نیازمند نیرو فراهم خواهیم ساخت.

assignment بیش از 20 تمرین ویژه

در طول دوره بیش از 20 تمرین در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته به دانشجویان ارائه می شود تا به صورت مداوم با مفاهیم تدریس شده درگیر شده و به خوبی آنها رو فرا گیرند. تک تک پاسخ های دانشجویان به تمرین ها، توسط مدرس بررسی می گردد. همچنین پاسخ صحیح تمرین ها و تحلیل و بررسی و رفع ایرادات دانشجویان نیز به آنها ارائه می گردد.

done_all آزمون های فصلی دوره

در انتهای هر فصل از این دوره یک آزمون جامع در مورد مباحث مطرح شده در آن فصل، گرفته خواهد شد و با توجه به کیفیت پاسخگویی دانشجو امتیاز آن به حساب کاربری ایشان منظور می گردد. .

done آزمون جامع و نهایی

در انتهای دوره نیز یک آزمون جامع از دانشجویان گرفته خواهد شد، تا سطح کیفی دانشجو در انتهای دوره مشخص گردد.

grade کسب امتیازات XP و اهمیت ویژه آن

دانشجویان این دوره با پاسخ به تمرین ها و آزمون های مذکور، می توانند بسته به کیفیت پاسخگویی، مقداری از حداکثر امتیاز تخصص (XP) تمرین یا آزمون مربوطه را دریافت نمایند. در انتهای دوره دانشجویانی که مجموع امتیاز XP آنها بیشتر باشد برای معرفی به شرکت های همکار جهت استخدام در اولویت خواهند بود.  پس در صورتی که در این دوره ثبت نام نمودید و علاقمند به اشتغال در زمینه لاراول در یک شرکت معتبر هستید، حتما با پاسخ به موقع و با کیفیت به تمرین ها و آزمون ها به کسب امتیاز XP بیشتر بپردازید.

favoriteحامیان دوره متخصص لاراول

:: تعدادی از وب سایت های مطرح ایران  حامی دوره متخصص لاراول سون لرن شده اند. لازم به ذکر است حامیان دوره به همراه چندین شرکت دیگر برای جذب نیروهای پرورش یافته در این دوره اعلام آمادگی نموده اند و دانشجویان برتر، پس از اتمام دوره جهت انجام مصاحبه به شرکت های زیر معرفی خواهند شد:

 

headset_mic روش های پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات در طول دوره

timelapse مدت زمان پشتیبانی دوره چقدر خواهد بود ؟

 • دانشجویان، در طول برگزاری دوره از پشتیبانی کامل برخوردار هستند.
 • پشتیبانی ویژه و پاسخگویی به سوالات تا 3 ماه پس از اتمام دوره نیز برقرار خواهد بود
 • در صورتی که این دوره زمینه ساز استخدام دانشجو تا پایان سال 1397 گردد، ما یک ماه اول استخدام وی نیز پشتیبانی خود را برای این عزیزان خواهیم داشت تا در ابتدای شروع به کار پشتشان به ما گرم باشد و استرسی از این بابت نداشته باشند!

headset_mic پشتیبانی سریع، پاسخگویی دقیق، از روش های مختلف

:: در طول برگزاری دوره و در بازه پشتیبانی دانشجویان بعد از دوره روش های مختلفی برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات کاربران در نظر گرفته شده است تا این عزیزان به سرعت و به راحتی سوالات خود را به دست مدرس رسانده و پاسخ بگیرند.

:: روش های پشتیبانی زیر برای دانشجویان این دوره در نظر گرفته شده است :

 • ارسال تیکت در سامانه پشتیبانی فنی دانشجو
 • ارسال پیام به تلگرام مدرس دوره
 • مطرح کردن سوال در گروه تلگرام مخصوص دوره و گرفتن راهنمایی و پاسخ سوالات از طریق مدرس و هم کلاسی ها

card_giftcard امکانات کمک آموزشی، هدایا و ارائه گواهی حضور در دوره

import_contacts جزوه شکیل و فلش مموری حاوی منابع مفید

یک فلش مموری حاوی منابع مفید و مورد نیاز دوره، به همراه دفتر/جزوه بسیار شکیل برای نظم دهی به یادداشت ها در کلاس، به دانشجویان عزیز ارائه می شود.

videocam ویدیوهای کلاس و جلسات برگزار شده

ویدیوهای ضبط شده جلسات دوره، حداکثر تا 48 ساعت پس از برگزاری هر جلسه در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

assignment دو دوره مجازی رایگان و مرتبط با این دوره

دوره مجازی آموزش طراحی وب پیشرفته (HTML&CSS) و دوره مجازی آموزش حرفه ای PHP مجموعا به ارزش 183 هزار تومان، به عنوان هدیه به دانشجویان دوره اهدا خواهد شد تا با مرور آن ها برای این دوره آمادگی بهتر و بیشتری داشته باشند.

send گروه تلگرامی فعال و مخصوص دوره

گروه تلگرامی مخصوص این دوره می تواند کمک بسیار زیادی به دانشجویان دوره نماید. این گروه، بحث ها و پرسش و پاسخ های فنی هم کلاسی ها را شامل می شود و به کمک گرفتن سریع از همدیگر می انجامد. بازخوردی که از گروه های تلگرامی مخصوص دوره های حضوری گذشته داشته ایم، بسیار مثبت و ویژه است.

group جلسات مشاوره و دورهمی جهت رفع اشکالات

تا انتهای دوره و با هماهنگی دانشجویان، دو جلسه حضوری مشاوره و رفع اشکال جهت رفع ابهامات و مشکلات این عزیزان برگزار خواهد شد.

group_work گروه بندی و تشکیل تیم های همکاری

در ابتدای دوره اعضای کلاس در گروه های ۴ الی ۵ نفری تقسیم می شوند و برای هر گروه یک پروژه مخصوص معین می گردد که اعضای هر تیم در طول دوره با همکاری یکدیگر این پروژه را تکمیل کرده و به سرانجام می رسانند.

cloud تهیه سرور مجازی رایگان برای تست و کانفیگ

جهت تمرین و تست و کانفیگ سرور مجازی به هر دانشجو یک سرور مجازی رایگان (به مدت یک ماه) داده خواهد شد تا بستر لازم برای تمرین و فعالیت عملی در این زمینه را داشته باشند.

school گواهی شرکت در دوره

در انتهای دوره به تمامی دانشجویان عزیز گواهی شرکت در دوره را اعطا خواهیم کرد. در این گواهی میزان امتیازات کسب شده دانشجو و کد دسترسی به فعالیت های دانشجو در سون لرن ذکر شده است که برای معرفی و ارائه به شرکت ها برای استخدام بسیار مفید، موثر و بسیار کمک کننده خواهد بود.

check_circle تضمین کیفیت تدریس و مهارت های دانشجویان در انتهای دوره

thumb_up تضمین کیفیت تدریس و محتوای آموزشی این دوره

:: منبع آموزشی خوب به همراه پشتکار و انگیزه کافی دو عامل اساسی در موفقیت فرایند یادگیری در هر زمینه ای هستند. ما جامعیت، کیفیت و ویژه بودن دوره متخصص لاراول را تضمین می کنیم. به جرات اعلام می کنیم که دوره ای با این سرفصل ها و با این یکپارچگی را در داخل کشور یافت نخواهید کرد. در صورتی که دانشجویان دوره نیز با انگیزه و پشتکار کافی این دوره را دنبال کنند ما تضمین می کنیم که در انتهای دوره یک توسعه دهنده حرفه ای لاراول خواهند بود که می توانند به راحتی در شرکت های فعال در حوزه طراحی و توسعه وب و لاراول استخدام گردند و یا اینکه ایده و وبسایت خود را به بهترین شکل ممکن پیاده سازی نمایند.

playlist_add مهارت ها و توانایی های ویژه دانشجویان در انتهای دوره

:: در صورتی که دانشجویان این دوره پشتکار و انگیزه کافی را داشته باشند، جلسات دوره را به صورت منظم شرکت نمایند و به تمرین ها و آزمون های دوره در موعد مقرر پاسخگو باشند ما تضمین می کنیم که در پایان دوره این عزیزان توانایی های ویژه زیر را خواهند داشت :

 • توانایی کدنویسی حرفه ای در فریمورک لاراول
 • توانایی تست کدها
 • توانایی توسعه کدها بر روی سرورهای VPS
 • توانایی توسعه وب سرویس های برای برنامه های موبایل آندروید و IOS
 • توانایی تولید پکیج های لاراول
 • توانایی کار با فایل های استاتیک از طریق task runnerها و مدیریت آنها
 • توانایی ساختاری بندی و کدنویسی برای برنامه های سازمانی
 • توانایی تولید برنامه های بلادرنگ

attach_moneyکسب درامد پس از دوره

:: دانشجویان عزیز، در صورت داشتن پشتکار و انگیزه مناسب، پس از اتمام این دوره یک Developer حرفه ای لاراول خواهند بود. برای یک توسعه دهنده حرفه ای چند راه برای کسب درامد وجود دارد.

 • در وهله اول ما دانشجویان برتر دوره را به حامیان دوره و معتبرترین وبسایت هایی که به نیروی لاراول نیاز دارند معرفی خواهیم کرد. در صورت استخدام در اینگونه شرکت ها حداقل درامد ماهانه برای یک توسعه دهنده حرفه ای 3 میلیون تومان خواهد بود!
 • در وهله دوم و پس از گذراندن این دوره، شما می توانید خودتان سفارش پروژه دریافت نموده و انجام دهید. با توانایی هایی که در این دوره بدست خواهید آورد قادر خواهید بود پروژه های که ارزش آن ها به چندین میلیون تومان میرسد، دریافت کرده و انجام دهید.
 • و در انتها اگر ایده و فکر نابی دارید، می توانید با مسائلی که در این دوره آموختید کسب و کار خود را آغاز کنید. چه بسا که یک استارتاپ موفق و پر رونق را راه اندازی نمودید!

grade تضمین استخدام و بازگشت وجه

:: شرکت های مختلف فعال در حوزه IT آنقدر به نیروهای مستعد و متخصص لاراول نیاز دارند که ما با قاطعیت و در صورتی که شما تلاش و تمرین کافی را داشته باشید، استخدام شما را تضمین میکنیم. دانشجویان این دوره اگر شرایط زیر را داشته باشند سون لرن به آنها تضمین استخدام می دهد. اگر با داشتن این شرایط 6 ماه پس از دوره استخدام نشوید شهریه دوره را به صورت تمام و کمال به شما باز می گردانیم !

شرایط استفاده از تضمین استخدام به شکل زیر است که همگی این موارد فقط به تلاش و انگیزه خود شما بستگی دارد!

 • دانشجوی حضوری حداقل 90% جلسات دوره رو شرکت نماید (غیر حضوری ها 90% ویدیوهای دوره را مشاهده کنند)
 • دانشجو حداقل در 70% تمرین ها و آزمون های دوره شرکت نماید
 • دانشجو حداقل 70% امتیازات XP مربوط به تمرین ها و آزمون ها را دریافت نماید.
 • دانشجو علاقمند به یادگیری و با انگیزه بالا باشد!

:: شرایط فوق تخصص شما را تضمین خواهد کرد. اگر در طول برگزاری دوره همت و تلاش کافی را داشته باشید کسب این شرایط کاملا امکان پذیر خواهد بود.

برای نمونه لازم به ذکر است در دوره متخصص وردپرس اول که در تابستان 96 برگزار کردیم 8 نفر از دانشجویان درخواست استخدام در شرکت ها را دادند که 6 نفر از آنها رسما به استخدام شرکت های سون لرن، میهن وردپرس، فرادرس و ... درآمدند.

place زمان، مکان و جزئیات برگزاری دوره

local_library مدرس دوره :

 • مهندس کیوان علی محمدی
 •  هم بنیان گذار و توسعه دهنده ارشد سون لرن
 •  سابقه کار در نت برگ به عنوان Senior Developer
 • سابقه کار در استارتاپ های آواتک به عنوان برنامه نویس ارشد
 • برنامه نویس ارشد در همیار وردپرس
 • بیش از 5 سال سابقه تدریس تخصصی برنامه نویسی در حوزه وب

announcement ظرفیت محدود پذیرش دانشجو :

:: ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره حداکثر ۲۰ نفر می باشد .

place مکان برگزاری دوره و کلاس ها :

:: کلاس های حضوری سون لرن در آدرس ذیل (با دسترسی مناسب از طریق مترو) برگزار می گردند :

 • تهران - ایستگاه مترو صادقیه - خیابان ولیعصر - کوچه اعتمادیان (5 دقیقه پیاده تا مترو صادقیه)
 • شماره تماس : ۴۴۹۵۳۲۵۸ (ساعات پاسخگویی: 10 صبح الی 6 عصر)

arrow_back شروع دوره :

 • تاریخ شروع این دوره ، یکشنبه ۲۴ تیرماه ۹۷ خواهد بود.

timelapse مدت زمان دوره :

 • بازه برگزاری دوره جامع متخصص لاراول از یک شنبه ۲۴ تیر تا پایان مهرماه ۹۷ (۳.۵ ماه) می باشد. این دوره مجموعا شامل ۹۰ ساعت آموزش خواهد بود.

schedule زمانبندی و ساعت برگزاری جلسات :

 • یکشنبه ها و چهارشنبه ها، ساعت ۴ الی ۷ عصر

 

7L-office

list سرفصل های دوره متخصص لاراول (Laravel Full Stack Developer)

فصل اول : کدنویسی شی گرا برای ورود به دنیای لاراول

 • جلسه اول
  • مرور مباحث مهم زبان PHP
 • جلسه دوم
  • آشنایی با دیتابیس و کوئری های SQL و کلاس PDO
  • آشنایی با کدنویسی شی گرا و مقایسه با رویه ای
  • تعریف کلاس و بررسی مفهوم آن
  • تعریف خاصیت ها و سطح دسترسی آنها
  • بررسی مفهوم متد
  • آشنایی با سطح دسترسی متد ها و انواع آن
  • آشنایی با خاصیت ها و متدهای استاتیک و نحوه استفاده از آنها
  • آشنایی با فضاهای نام و بسته بندی کلاس ها
 • جلسه سوم
  • آشنایی با مفهوم کپسوله سازی کدها در کلاس
  • بررسی مفهوم ارث بری و کاهش حجم کدها
  • آشنایی با کلاس های final
  • بررسی trait  ها و کاربرد آنها
  • آشنایی با مفهوم   انتزاع و پیاده سازی آن در کلاس
  • کلاس های abstract
  • بررسی interface
 • جلسه چهارم
  • آشنایی با متدهای جادویی
  • آشنایی با composer  و سیستم مدیریت وابستگی ها
  • آشنایی با سیستم پکیج های php
  • پیاده سازی AutoLoading  با سیستم composer
  • آشنایی با مفهوم dependency injection و کاربرد آن
  • معرفی اجمالی الگوهای طراحی

فصل دوم : چگونه کدهایمان را مدیریت کنیم؟

 • جلسه پنجم
  • روش های مدیریت کدها
  • چرا باید از سیستم هایی مانند Git  استفاده کنیم؟
  • پیاده سازی Git   برای پروژه
  • آشنایی با مفهوم branch
  • بررسی تغییرات کدها
  • آشنایی با Commit
  • بررسی دستورات Pull  و Push
  • آشنایی با Merge  کردن
  • بررسی branching model  برای پروژه های تک نفره و تیمی
  • ذخیره کدها بر روی سرور و اضافه کردن Remote
  • نحوه بر طرف سازی Conflict  در کدها

فصل سوم : لاراول یک فریمورک قدرتمند 

متخصص اندروید
دوست داری از طریق برنامه نویسی کسب درآمد کنی؟ اگر می خوای با برنامه نویسی وب و موبایل کسب درآمد کنی، جایی استخدام شی و یا حتی اینکه درامد ارزی داشته باشی، حتما دوره های متخصص سون لرن رو یه نگاه بنداز : متخصص شو arrow_back
 • جلسه ششم
  • آشنایی با مفهوم MVC  و کاربرد های آن در طراحی برنامه ها
  • آشنایی با مفهوم Controller  و کارکرد آن
  • آشنایی با مفهوم Model  و کارکرد آن
  • بررسی مدل Active Record  در لایه ارتباط با دیتابیس
  • آشنایی با لایه View و کارکرد آن
  • بررسی اجمالی موتور های قالب و معرفی موتور قالب Blade
  • روش های ایجاد پروژه جدید لاراول
  • بررسی ساختار دایرکتوری ها در لاراول
  • بررسی فایل های مهم لاراول در پروژه
  • معرفی Controller  ها در لاراول
  • معرفی Model  ها در لاراول
  • معرفی View  ها در لاراول
  • تعریف Request  و Response   در سیستم لاراول و کارکرد آنها
  • بررسی چرخه ی زندگی یک درخواست
 • جلسه هفتم
  • آشنایی با Routing  و مدیریت و هدایت درخواست های کاربران
  • آشنایی با فایل های routes   و کارکرد آنها
  • تعریف انواع Route  ها در لاراول و اتصال آنها به Controller  ها
  • تعریف متغییر ها در Route  و دریافت آنها در Controller  ها
  • تعریف مقدماتی فایل های view  و فراخوانی آنها از Controller  ها
  • ارسال متغییر ها به view  ها و نمایش آنها
  • آشنایی با لایه ارتباط با دیتابیس در لاراول
  • آشنایی با migration  ها و نحوه کارکرد آنها
  • تعریف migration  و اجرای آنها برای ایجاد و به روز رسانی جداول دیتابیس
  • تعریف مدل ها در لاراول و اتصال به جدول ها
  • تعریف خاصیت ها و تنظیم مدل ها در لاراول
  • فرخوانی مدل ها در Controller  ها و دریافت داده های جدول ها
 • جلسه هشتم
  • ایجاد فایل های view  حاوی فرم های html
  • ارسال داده های فرم ها به Controller  ها و دریافت داده ها
  • ذخیره داده های دریافتی در دیتابیس و هدایت کاربر به آدرس های دلخواه
  • ایجاد اعتبارسنجی بر روی داده های فرم قبل از ارسال به دیتابیس
  • آشنایی با Form Request  و کپسوله سازی اعتبار سنجی ها
  • آشنایی با validation rule  ها برای اعتبارسنجی های مختلف
  • آشنایی با رابطه های جداول دیتابیس و پیاده سازی آنها در لاراول
  • معرفی رابطه یک به یک و پیاده سازی آن با تابع hasOne
  • معرفی رابطه یک به چند و پیاده سازی آن با تابع hasMany
  • معرفی رابط چند به چند و پیاده سازی آن با تابع belongsToMany
  • نحوه دریافت داده های رابطه های مدل در هنگام نمایش داده ها
  • معرفی مشکل n +1  کوئری و برطرف کردن آن با lazy loading  در مدل ها
 • جلسه نهم
  • دریافت داده ها با شرایط پیچیده تر از مدل ها توسط Query Builder
  • فیلتر کردن داده ها با توابع where
  • مرتب سازی داده ها با تابع order by
  • پیاده سازی توابع تجمیعی برای دریافت اطلاعات آماری مانند تعداد و مجموع و میانگین و ...
  • محدود کردن داده های دریافتی با take و offset
  • آشنایی با کلاس DB  برای پیاده سازی کوئری های پیچیده
  • بررسی توابع مختلف در کلاس DB برای تولید اطلاعات خاص
  • آشنایی با mutator  ها در مدل ها و تعریف خاصیت های دلخواه
  • آشنایی با Scope  ها و مدل های Local   و Global  آن
 • جلسه دهم
  • آشنایی بیشتر با موتور قالب Blade
  • آشنایی با expression  های لاراول برای نمایش داده های escape  شده
  • آشنایی با تگ های @if برای تولید محتوا بر اساس شرط های خاص
  • آشنایی با تگ های @foreach برای نمایش داده ها در حلقه (نمایش لیست محصولات و سفارش ها  و ...)
  • تولید فایل های layout  برای جلوگیری از تکرار کدهای اصلی در هر فایل
  • تعریف فیلد های yield  برای ارث بری در فایل های Blade
  • تعریف تگ های @section  برای جایگذاری فیلد های yield  تعریف شده
 • جلسه یازدهم 
  • آشنایی با سیستم Auth برای تایید هویت کاربر جاری
  • پیاده سازی میان افزار auth  بر روی Route  ها
  • دریافت اطلاعات کاربر جاری از سیستم Auth
  • پیاده سازی سیستم لاگین کاربران
  • پیاده سازی سیستم ثبت نام کاربران
  • آشنایی با میان افزار ها و کاربرد آنها
  • پیاده سازی میان افزار ها برای بررسی درخواست های کاربران قبل از Controller  
  • ثبت میان افزار به صورت  Global  
  • آشنایی با میان افزار های از پیش تعریف شده در لاراول و کاربرد آنها
  • پیاده سازی گروه بندی در Route ها برای جلوگیری از تکرار کدهای Route
  • اعمال یک میان افزار بر روی گروه بندی Route
  • پیاده سازی prefix  بر روی گروه بندی Route
  • پیاده سازی namespace بر روی گروه بندی Route
 • جلسه دوزادهم
  • آشنایی با سیستم config  لاراول و نحوه ذخیره سازی تنظیمات
  • استفاده از توابع config  برای فرخوانی تنظیمات از فایل های متناسب
  • آشنایی با سیستم session در لاراول و کارکرد آن
  • معرفی درایور های session  در لاراول و پیاده سازی آنها
  • ذخیره و بازیابی داده ها از طریق session
  • آشنایی با سیستم log  در لاراول

فصل چهارم : لاراول برای برنامه های سازمانی

 • جلسه سیزدهم
  • آشنایی با سیستم کش و کارکرد آن
  • چرا باید از کش استفاده کنیم؟
  • کی و کجا از کش استفاده کنیم ؟
  • بررسی ذخیره سازی سیستم کش در لاراول و درایور های آن
  • بررسی متدهای کش در لاراول و ذخیره و بازیابی داده ها در آن
  • بررسی سیستم ذخیره فایل در لاراول
  • بررسی درایور ها مختلف در لاراول برای ذخیره سازی فایل
  • پیاده سازی آپلود فایل در لاراول
  • ایجاد و مدیریت فایل ها و دایرکتوری ها در لاراول
  • بررسی رویداد ها و کاربرد انها در لاراول
  • چه موقع باید از رویداد ها استفاده کنیم؟
  • پیاده سازی Listener  ها برای اجرا توسط رویداد ها
 • جلسه چهاردهم
  • آشنایی با Queue   و کاربرد آن
  • تعریف کلاس های Job برای عملیات های خاص
  • اجرای کلاس های Job  بر روی Queue  های خاص
  • فراخوانی کلاس های Job  از Controller  ها
  • بررسی توابع و امکانات تکمیلی Queue  ها
  • آشنایی با Notification  ها و نحوه کارکرد آنها
  • ارسال ایمیل توسط سرویس Mail
  • آشنایی با زمان بندی خودکار عملیات ها در لاراول

فصل پنجم : الگوهای طراحی و فرآیند بهینه سازی کدهای برای توسعه در مقیاس های بالا + Refactoring

 • جلسه پانزدهم
  • تعریف الگوی طراحی و کاربرد آن پروژه های بزرگ و تیمی
  • بررسی الگوهای طراحی در کدنویسی بهینه و مقیاس پذیر
  • معرفی الگوی طراحی  Adapter و پیاده سازی سرویس های خارجی با این الگو
  • معرفی الگوی طراحی Decorator و پیاده سازی Presenter ها با این الگو
  • معرفی الگوی طراحی Factory
  • معرفی الگوی طراحی Facade و پیاده سازی سیستم  Checkout سفارش
 • جلسه شانزدهم
  • الگوی طراحی Repository و پیاده سازی لایه ارتباط با دیتابیس
  • الگوی طراحی Singleton و پیاده سازی فایل تنظیمات
  • الگوی طراحی Chain Of Responsibility و پیاده سازی درخواست واریز وجه با این الگو
  • الگوی Strategy  و پیاده سازی روش های پرداخت با این الگو
 • جلسه هفدهم
  • بررسی مفهوم Contract
  • بررسی مفهوم Service Provider
  • بررسی مفهوم Service Container
  • بررسی مفهوم Façade
  • کدنویسی به شکل سرویس گرا

فصل ششم : بررسی کارایی کدها با آزمایش های واحد و پیاده سازی آنها در لاراول

 • جلسه هجدهم
  • آزمایش واحد (Unit Testing) چیست و کاربرد آن چیست؟
  • بررسی مزیت های آزمایش واحد و کاهش هزینه و زمان توسعه نرم افزار
  • نصب php unit  و تست نصب صحیح آن
  • پیاده سازی php unit  در برنامه php storm
  • تعریف کلاس های Test و نوشتن اولین تست ساده
  • آشنایی با توابع Assertion
  • تعریف توابع تست و اجرای آنها
 • جلسه نوزدهم
  • تعریف مفهوم code coverage و کاربرد آن
  • پیاده سازی code coverage  در php unit
  • اجرای تست ها با حالت code coverage
  • تولید فایل های خروجی برای بررسی code coverage کدهای تست شده
  • آشنایی مقدماتی با انواع تست های نرم افزای شامل feature testing, acceptance testing, integration testing

فصل هفتم : طراحی و تولید وب سرویس ها با لاراول

 • جلسه بیست
  • آشنایی با وب سرویس معنا و مفهوم آن
  • بررسی وب سرویس های Soap و Restful
  • وب سرویس های Rest  شامل چه قوانینی می شود؟
  • نسخه گذاری بر روی وب سرویس ها
  • طراحی Route ها
  • بررسی متدهای http  برای استفاده در وب سرویس های Rest
  • طراحی  Transformersبرای یکسان سازی داده ها

فصل هشتم : تولید برنامه های Real time

 • جلسه بیست و یکم
  • آشنایی با انواع اتصال ها در وب
  • بررسی اتصال های Full Duplex
  • آشنایی با اتصال Web Socket    و کاربرد آن
  • آشنایی با کتابخانه هایی  که Web Socket  را پیاده سازی می کنند.
  • آشنایی با سرویس Broadcasting  لاراول و پیاده سازی آن
  • آشنایی با سرویس Laravel  Echo و پیاده سازی آن
  • آشنایی با Socket.io  و Pusher
 • جلسه بیست و دوم
  • آشنایی با دیتابیس Redis و کاربرد های آن
  • بررسی ساختمان های داده ها در Redis
  • آشنایی با مدل Pub/Sub و کاربرد آن در برنامه های Real time
  • آشنایی با Nodejs  و پیاده سازی برنامه های Event Driven
  • نصب پیکج ها با Npm  و نصب پکیج socket.io
  • تعریف کانال های ارتباطی و ارسال و دریافت داده ها

فصل نهم : تولید و مدیریت پیشرفته فایل های استاتیک و انتشار برنامه های لاراول

 • جلسه بیست و سوم
  • آشنایی با Laravel Mix
  • مدیریت فایل های Css
  • مدیریت فایل های Js
  • کامپایل کردن فایل های ES2015
  • پیاده سازی فایل های Frontend بر اساس Preset های لاراول
  • تولید برنامه های React بر اساس Preset React
  • تولید برنامه های Vue بر اساس Preset Vue
  • از کجا سرور مناسب بخریم؟
  • نصب سیستم عامل
  • نصب PHP 7.1  و MySql 5.7 و Nginx
  • نصب Composer و Git
  • دریافت کدهای پروژه توسط git
  • پیاده سازی فایل های .env در حالت Production
  • اجرای برنامه لاراول

help سوالات متداول

برای شرکت در دوره چه پیش نیاز هایی رو باید بلد باشیم ؟
برای شرکت در این دوره نیاز دارید تا مقدمات طراحی وب شامل کد های html و css و هم چنین کدنویسی مقدماتی زبان PHP رو بلد باشید.
چه تضمینی برای یادگیری موثر و کاربردی در این دوره وجود دارد؟
شما با یادگیری اصولی و حرفه ای آموزش ها و هم چنین گذراندن بیش از 20 تمرین + 9 آزمون به تناسب فصل های آموزشی + 1 آزمون جامع تا حد بسیار بالایی یادگیری خود را تضمین می کنید.
آیا می توانم شغل مناسبی متناسب با این دوره داشته باشم ؟
- برخی از شرکت های مهم و معتبر برای جذب فارغ التحصیلان دوره متخصص لاراول اعلام آمادگی کرده اند و علاوه بر آن فعالیت به عنوان توسعه دهنده فری لنسر (آزاد کار) برای شما بسیار میسر خواهد بود.
پشتیبانی دوره به چه صورت خواهد بود؟
از طریق پنل کاربری که در اختیار شما قرار خواهد گرفت می توانید تیکت های پشتیبانی در موضوع مربوطه ارسال کنید و در اسرع وقت از مدرس پاسخ خود را دریافت کنید. هم چنین در گروه تلگرامی دوره می توانید مشکلات خود را با سایر دانشجویان و اساتید به اشتراک بگذارید.
آیا به ویدیو ها و فایل های جلسات دسترسی داریم ؟
تا حداکثر 48 ساعت بعد از هر جلسه تمام ویدیو های مورد نیاز + فایل های پروژه ها در پنل کاربری مخصوص دانشجویان دوره قرار خواهد گرفت.
به همراه آوردن لپ تاپ ضروری می باشد؟
توصیه می شود برای دقت در مطالب گفته شده در کلاس از آوردن لپ تاپ خودداری کرده و تمام حواس خود را برای یادگیری عمیق مفاهیم جمع کنید. بعد از هر جلسه فایل های ویدیویی کلاس  + ویدیوی صفحه لپ تاپ مدرس از طریق پنل کاربری در دسترس خواهد بود.
تمرین ها و آزمون های دوره به چه صورت برگزار می گردد ؟
تمامی آزمون ها و تمرین های دوره بر اساس سرفصل ها و زمان مناسب از برگزاری جلسه در پنل کاربری دانشجویان قرار خواهد گرفت. تمرین ها و آزمون ها بر اساس میزان مهارت دارای سطوح مقدماتی تا پیشرفته می باشد و دانشجو بر اساس این سطوح و کیفیت پاسخ گویی به آنها امتیاز تخصص (xp) دریافت خواهد کرد.

person_add هزینه دوره و نحوه ثبت نام

هزینه ثبت نام این دوره، یک سرمایه گذاری بزرگ برای آینده شماست!

monetization_on ثبت نام حضوری :

:: مبلغ سرمایه گذاری برای این دوره ۳.۸۹۰ میلیون تومان می باشد که در صورت پرداخت نقدی و تسویه یک باره شامل ۷۰۰ هزار تومان تخفیف پرداخت نقدی شده و مبلغ ۳.۱۹۰ میلیون تومان را خواهید پرداخت.

:: امکان پرداخت اقساطی در ۴ قسط ۹۷۰ هزار تومانی نیز وجود دارد.

monetization_on ثبت نام غیرحضوری :

:: شهرستانی های عزیز و دوستانی که امکان شرکت در دوره به صورت حضوری را ندارند می توانند به صورت غیر حضوری مطالب دوره را دریافت نمایند. ویدیو های کلاس + تمامی فایل های پروژه از طریق پنل کاربری در دسترس دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت. این دوستان همه امکانات و امتیازات دانشجویان حضوری (به جز شرکت در جلسه کلاس و دورهمی های حضوری) را خواهند داشت.

 • مبلغ سرمایه گزاری برای عزیزانی که تمایل به ثبت نام غیر حضوری دارند ۲.۸۹۰ میلیون تومان است که در صورت پرداخت نقدی ۵۰۰ هزار تومان تخفیف ویژه دریافت می نمایند و مبلغ ۲.۳۹۰ میلیون تومان را خواهید پرداخت.
 • امکان پرداخت در ۴ قسط ۷۲۰ هزار تومانی نیز وجود دارد.

person_add نحوه ثبت نام در دوره :

:: با توجه به اینکه شرکت های معتبری از ما تقاضای معرفی نیروی توسعه دهنده کرده اند، حساسیت خاصی در برگزاری با کیفیت این دوره داریم و قبل از پذیرش دانشجو تاکید داریم که با متقاضیان صحبت نماییم و نکات و توضیحات لازم را با ایشان مطرح کنیم.

:: شما دوست عزیز می توانید تقاضای خود را برای ثبت نام در این دوره از زیر برای ما ارسال نمایید. در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.

:: با توجه به ظرفیت محدود دوره (۲۰ نفر) طبیعتا اولویت با  عزیزانی است که تقاضای ثبت نام خود را سریعتر ارائه نموده اند:

:: همچنین، در صورتی که برای کسب اطلاعات در مورد این دوره عجله دارید می توانید با دفتر سون لرن به شماره 021۴۴۹۵۳۲۵۸ تماس حاصل نموده و سوالات و ابهامات خود را مطرح نمایید.

 

توجه:

ظرفیت ثبت نام دوره به صورت حضوری و غیر حضوری فقط ۲۰ نفر می باشد!