dedicated servers/france

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Khodabakhsh Khani ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

۲۴۶ visibility
نویسنده پست
یکشنبه ، ۷ آذر ۱۳۹۵     ۱۰:۵۵ ق.ظ #


Khodabakhsh Khani

Subscriber
0 پست6 تاپیک

سرور اختصاصی فرانسه ارائه شده در این کشور توسط دیتاسنتر OVH ارائه می گردد که یکی از بزرگترین دیتاسنترهای اروپا شمرده می شود.
سرور اختصاصی OVH به منظور استفاده به عنوان نصب مجازی ساز و راه اندازی سرور مجازی و ارسال ایمیل انبوه به دلیل ارائه آی پی با تعداد بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.
 OVH بزرگترین دیتاسنتر اروپا واقع در کشور فرانسه می‌باشد، خرید سرور اختصاصی فرانسه در صنعت زیر ساخت ارتباطی و تکنولوژی های ابری  از شناخته شده ترین برندهای مناسب برای خرید سرور اختصاصی فرانسه و خرید سرور مجازی فرانسه می باشد که علاوه بر ایجاد چندین دیتاسنتر در سطح فرانسه ،بزرگترین دیتاسنتر آمریکای شمالی (BHS) را ایجاد نموده است. همچنین دیتاسنتر OVH  سرور های اختصاصی قدیمی خود  را در وب سایت دیگر این شرکت با نام سیو استارت با قیمت بسیار مناسب بر روی بستر حرفه ای OVH  ارائه می کند  که باعث محبوبیت سرور اختصاصی از سیو استارت نیز شده است.

مبین هاست یکی از ارائه کنندگان بزرگ  و معتبر سرور اختصاصی فرانسه در ایران می باشد که با بیشترین تعداد سرور میزبانی شده در این دیتاسنتر بهترین قیمت، بالاترین سرعت در ارائه سرور و خدمات پشتیبانی را ارائه می نماید.

 

مقدار پهنای باند مصرفی نامحدود و پینگ و سرعت دسترسی مناسب برای کاربران ایران
امکان ارائه ای پی به صورت ستاپ فی فراهم است.
پرداخت هزینه ای پی را فقط در ماه اول و در صورت خرید سرور ای پی ها را تا پایان مدت قرارداد داشته باشد.
تمامی سرورهای اختصاصی OVH دارای Anti DDoS می باشند.

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .