Black Hat (سئوی کلاه سیاه) یا Spamdexing:

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  صبا ...saba ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

١٣۴ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲۶ فروردین ۱۳۹۵     ۷:۳۶ ب.ظ #


صبا ...saba

Subscriber
0 پست669 تاپیک

یک تاکتیک، تکنیک یا متد در SEO (سئو) را Black Hat (کلاه سیاه) یا Spamdexing  می گویند در صورتی که موارد زیر در آن به چشم بخورد:

این نوع سئو تلاش کند تا از روش هایی که مورد تایید موتورهای جستجو نیستند رتبه سایت را بهبود دهد و یا موتورهای جستجو را فریب دهد.
هدایت کردن کاربران از صفحاتی که برای موتورهای جستجو ساخته شده اند به صفحاتی که کاربر پسندتر هستند.
هدایت کردن کاربران از صفحاتی که با صفحه ای که اندیس گذاری و رتبه گذاری شده است متفاوت هستند.
ذخیره کردن یک نسخه از صفحه برای خزشگر ها یا عنکبوت ها و نسخه ای دیگر برای کاربران. به این تاکتیک سئو،  Cloaking SEO (در لفافه پیچیدن) می گویند.
استفاده از متون مخفی و یا غیر قابل مشاهده با رنگ نوشته ای معادل رنگ پس زمینه، یا با استفاده از فونت سایزهای بسیار ریز، و یا مخفی کردن آنها در کدهای HTML مانند "no frame"  و ...
تکرار کلمات کلیدی در تگ های متا، و استفاده از کلمات کلیدی که ارتباطی با محتوای سایت ندارد. این تکنیک را Meta tag stuffing یا جاسازی تگ های متا می گویند.
اضافه کردن کلیدواژه ها به صفحه به منظور افزایش تعداد، تنوع و چگالی کلمات کلیدی صفحه. این تکنیک را Keyword stuffing می گویند.
فراهم نمودن صفحاتی که کیفیت پایینی دارند و حاوی محتوای بسیار کمی هستند اما به جای آن عبارت ها و کلیدواژه های مشابه بسیار زیادی در آن به چشم بخورد. این صفحات را صفحات دروازه یا درگاه (Doorway یا Gateway) می گویند.
وب سایت های Mirror تماما با محتوای مشابه و URLهای متفاوت.
ایجاد یک کپی هرز از وب سایت های مشهور که محتوای مشابهی را همانند وب سایت اصلی به خزشگر وب نشان می دهد، اما وبگرد ها را به یک وب سایت نامرتبط مخرب هدایت می کند. این تکنیک را Page hijacking می گویند.

همواره از بکارگیری روش های Black Hat (کلاه سیاه) برای افزایش رتبه سایتتان بر حذر باشید. موتورهای جستجو به اندازه کافی هوشمند هستند که تمام ویژگی های بالا را در سایت شما شناسایی کنند.  در صورت استفاده از متدهای بالا، چیزی عاید سایت شما نمی شود.

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .