11 مورد از برترین افزونه های گوگل کروم برای کمک به طراحی سایت

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  اوسیوند ،‏ 2 سال پیش .

۴۸۸ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۳ بهمن ۱۳۹۴     ۱۰:۴۹ ق.ظ #


اوسیوند

Subscriber
13 پست29 تاپیک

11 مورد از برترین افزونه های گوگل کروم برای کمک به طراحی سایت
افزونه ها توسط برنامه نویسان و توسعه دهندگان نوشته میشوند و کاربران اینترنت آن ها را برای کارایی بیشتر مرورگرها بکار میبرند. در این مقاله قصد داریم که 11 مورد از بهترین افزونه های گوگل کروم را برای شما معرفی کنیم.این افزونه های جذاب باعث راحتتر شدن و سرعت بخشیدن به طراحی سایت میگردد پس با ما همراه باشید.

Ripple Emulator (Beta) (1
Ripple یک شبیه ساز موبایلی چند پلتفرمی است که برای توسعه و تست برنامه های کاربردی HTML5 در موبایل به طور سفارشی طراحی شده است.هدف این افزونه کاهش چالش هایی است که توسعه دهندگان و برنامه نویسان گوشی که به خاطر اختلال در پلتفرم مواجه میشوند، میباشد.

2.What Font
یک افزونه کاربردی گوگل کروم به برنامه نویسان و طراحان وب این امکان میدهد که فونت های استفاده شده در صفحات وب را تعیین کنند.

3.Streak
کاربران gmail با این افزونه میتوانند از خوانده شدن و نخوانده شدن ایمیل خود توسط گیرنده آگاه شوند

4.Instant Wireframe
هر صفحه را به  یک wireframe آنهم فقط با یک کلیک تبدیل میکند.این افزونه به طراحان و برنامه نویسان این امکان را میدهد که صفحه را به صورت لوکال یا انلاین با استفاده از wireframe مشاهده کنند.

5. Code cola
یک افزونه برای ویرایش css های صفحه به صورت آنلاین می باشد.

6.PicMonkey
یک افزونه ویرایشگر تصویر به صورت آنلاین میباشد که به شما امکان ویرایش تصاویر را میدهد.شما با استفاده از این افزونه میتوانید از کل صفحه خود و با یک کلیک یک عکس بگیرید.

7.Flickr Tab
یک توسعه دهنده کوچک است که هر زمانی که شما یک پنجره را باز میکنید، یک عکس Fickr محبوب و عمومی را نشان میدهد.با کلیک برروی عکس میتواند Flickr را ببینید یا اگر برروی username کلیک کنید میتوانید عکسهای بیشتری ازعکاس مجموعه را ببینید.

8.Screen Resolution Tester
این افزونه صفحه مرورگر را در اندازه های مختلف نشان میدهد تا برنامه نویس و طراح وب بتواند نتیجه کار خود را در اندازه صفحه های مختلف مانند تبلت و گوشی مشاهده نماید.

9.Prefect Pixel
این افزونه به برنامه نویسان این امکان را میدهد تا بتوانند تصاویر نیمه شفاف را در HTML قرار دهند و یک مقایسه پیکسلی داشته باشند.

10.PHP Ninja Maual
با این افزونه میتوانید به راحتی توابع php را سریعا پیدا کنید.

11.Click&Clean
یک افزونه حریم خصوصی محافظت شده است که این امکان را به شما میدهد تا فعالیت های مرورگر وب خود تحلیل کنید.این تحلیل باعث میشود که متوجه شوید که آیا داده شما در معرض خطر میباشد یا خیر.

 

2  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .