یک اسلایدر زیبا (nivo-slider) دانلود کنید.

این تاپیک 44 پاسخ و 14 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Hoda Parehdooz ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 11778 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳     ۲:۴۲ ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ممنون،راستش ما قبلا نحوه پیاده سازی کامل یه اسلایدر رسپانسیو رو در بخش vip سایت قرار دادیم.

2  تشکر
یکشنبه ، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳     ۶:۱۴ ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

آره اونو دیدم اما نخوندم آخه اون موقع هنوز کارم به اسلایدر نرسیده بود 🙂 حالا آموزش و پیاده سازی که نه اما یک توضیح در حد عمومی و کلی که مثلهر قسمت کد چیکار انجام میده یا مثلا این جاهایی که سوال شده بود واسه دوستان اگه نه هم که هیچی دیگه بازم دست شما درد نکنه ما دوستون داریم:)

1  تشکر
یکشنبه ، ۱۷ فروردین ۱۳۹۳     ۹:۲۶ ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب من یه توضیح کلی میدم،اسلایدر ها همشون یه قسمت تکرار شونده دارن،ما باید این قسمت رو در حلقه های وردپرس ایجاد کنیم،اطلاعات خود اسلایدر رو باید در پست متاهای وردپرس ذخیره کنیم،مثل تصویر اسلایدر در پست متا ذخیره میشه،اینکه مطالب ما در اسلایدر جا داشته باشه یا نه هم باید در پست متا ها قرار بگیره،حالا ما با حلقه ها یه کوئری میزنیم و تمامی مطالبی که اسلایدر هستن رو میگیرم و در حلقه نشون میدیم،عنوان مطلب،لینک مطلب و تصویر مطلب رو با توجه به ساختار اسلایدر پیاده میکنیم.همش همینه.ما قبلا در مطلبی رایگان پیاده سازی این اسلایدر رو در php و asp به طور مجزا اموزش دادیم.موفق باشی.

2  تشکر
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳     ۱:۰۲ ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من این اسلایدر رو تو کدم استفاده کردم. نکته ای که واسم سوال پیش اومد اینکه کجا بهش میگیم که با چه سایزی قراره رو صفحه ما نمایش پیدا کنه؟ چون تو استایلش هم که نگاه کردم جایی صحبت از اندازه نشده. الانم که من گذاشتم با اندازه عکس هایی که استفاده شده تغییر سایز میده. چه جوری میشه یک اندازه ثابت بهش داد که با اندازه عکس ها اندازه اسلایدر عوض نشه؟

0  تشکر
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳     ۹:۱۱ ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

راه ساده اش اینه که اندازه تصاویر رو یسکان بگیری،ولی خوب مبشه تغییرش داد باید توی فایل های css بگردی.

1  تشکر
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳     ۱۱:۵۸ ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

من اینو با استایل دادن به img حل کردم بهش ارتفاع ثابت دادم فقط این ریسپانسیو بودنش رو بهم نمیزنه؟ بعدم چه جوریه که الان همین img عرض که 100% هست بازم از اون div حامل بیرون نمیزنه اما همین ارتفاع که 100% میدم میزنه بیرون؟
یک مشکل دیگه هم که داره اینکه موقع اسکرول کردن میاد رو sticky menu 🙁  تنها عنصری که تو مجموعه اسلایدر z-index داره caption p هست که اونم نمیدونم چرا 2 ؟ مال اونه که میاد رو منو؟

1  تشکر
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳     ۱۲:۱۰ ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

بهتره زیاد استایل خودشو دستکاری نکنی،تصاویر رو با اندازه ثایت براش قرار بده.باید wrapper خاصیت max-width داشته باشه و بعدشم تصاویر دارای width:100% و height:auto باشن.

1  تشکر
سه شنبه ، ۱۹ فروردین ۱۳۹۳     ۱۲:۴۳ ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

آقا من اندازه عکس هارو هم درست کردم یعنی با فتوشاپ Height:307 تغییر دادم. اندازه wrapper و ارتفاعی که تو طراحی برای اسلاید شو در نظر گرفتم 307 هست. اما باز میاد ارتفاع رو زیاد میکنه فکر میکنم حدود 450 میشه

1  تشکر
جمعه ، ۳۰ آبان ۱۳۹۳     ۹:۰۴ ب.ظ #

هادی رنجی

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام
خیلی ممنون از اسکریپت خوب
ولی مشکلی که داره اینه وقتی directionNav رو true میکنیم تا تغییر عکسها به صورت دستی هم میسر باشه نه تنها کلیدهای ظاهر شده عمل نمی کنند بلکه گردش خودکار تصاویر هم متوقف میشه لطفا بررسی کنید من کارم خیلی گیره

1  تشکر
شنبه ، ۱۷ مرداد ۱۳۹۴     ۴:۳۳ ب.ظ #

N4H

Subscriber
43 پست0 تاپیک

1

0  تشکر
پست 31 تا 40 (از مجموع 45 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .