کشیدن نقاشی و ذخیره آن در دیتابیس با زبان php

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mohsen Nazari ،‏ 2 ماه پیش .

۱۲۲ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۲۰ بهمن ۱۳۹۷     ۲:۳۲ ب.ظ #

علی خشنود

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سلام.

من میخوام یه باکس داشته باشم که بتونم داخلش نقاشی کنم. نقاشی هم شامل 4 رنگ هست(بهتره بگم که مبنای کار 4 هست، مثلا رنگ مشکی توی دیتابیس برای فلان مختصات رو میخوام 0 در نظر بگیرم، سبز رو مثلا 1 و الی آخر)

نقاشی هم به صورت خط راست هست. یعنی کاربر یه جا که کلیک میکنه، فرآیند خط کشیدن از اونجا سنجاق بخوره، بعد وقتی یه نقطه دیگه کلیک میکنه، دوباره اونجا سنجاق بخوره و بین این دو سنجاق یه خط رسم بشه. حالا مختصات این خط رو پیکسل به پیکسل به دیتابیس بفرسته، همچنین برای هر خط پیوسته یه شماره در نظر بگیره و همراه مختصات نقاط مربوط به خط پیوسته، اون شماره رو هم بفرسته.

همچنین میخوام بدونم چجوری میتونم یه تصویر رو آپلود کنم و روی همون باکس مورد نظر نشون بده(البته سیاه و سفید)

در صورت ابهام، بگین تا دقیق تر توضیح بدم

شنبه ، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷     ۱۲:۲۷ ب.ظ #

Mohsen Nazari

Subscriber
10 پست0 تاپیک

سلام باید یک جدول داخل دیتابیس طراحی کنید به نام مثلا خط که یه آی دی داره یک لوکیشن xو یک لوکیشن y و یک رنگ این چهار فیلد برای هر خطی که رسم می شه تو دیتابیس ذخیره می شه و دوباره که بخواید نمایش بدید از دیتابیس اطلاعات خونده میشه و دوباره رسم میشه

پنجره دوجداره

تعویض پنجره های قدیمی

پنجره کشویی تک ریل

چمن مصنوعی دست دوم

پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .