از دانشجویان سون لرن بشنوید autorenew

۹/۱۰
من به شخصه دوره های برگزار شده توسط اقای مهندس علیمحمدی را بسیار مفید ارزیابی میکنم واقعا برای من خیلی مفید بود مخصوصا دوره قالب ورد پرس اگر کسی از من راهنمایی بخواهد برای یاد گیری موضوعات طراحی وب سایت قالب و پی اچ پی و غیره حتما گزینه اولم سایت محبوب من سون لرن خواهد بود همچنانکه قبلا این کار را انجام دادم واقعا مفید و عالی بود مچکرم اقای علیمحمدی -جناب دکتر اوندو دیگر دست اندر کاران عزیز وب سایت موفق باشید
فرشاد جلیل زاده دوره پلاگین نویسی وردپرس
۱۰/۱۰
تشکر میکنم از جناب آوند بابت زمان و انرژی که گذاشتن بابت تهیه این دوره بی نظیر، انقدر مطالب کامل و با جزئیات بیان شده که دیدنش برای چند بار هم لذت بخشه، واقعا با همه وجود خوشحالم که این دروه رو تهیه کردم امیدوارم جناب آوند و تیم 7لرن به همین صورت فعالیت خودشونو ادامه بدن
۹/۱۰
آقای لقمان آوند ، تسلط خیلی خوبی در بیان مطالب آموزشی طراحی وب دارند و همچنین توصیه های ایشون در زمینه یک طراح وب حرفه ای رو بسیار کارآمد میدونم و به همه توصیه میکنم در این زمینه ، علی الخصوص که در طی این دوره دائم گوشزد میکنن که برای یادگیری و افزایش مهارت طراحی وب کافیه کنجکاو باشین... تسلط ایشون نسبت به زبان انگلیسی در طی آموزش ها و بیان مطالب خیلی خوب هست که این تاثیر خیلی خوبی در بالا بردن محتوا آموزش ها داره. موفق باشین

stars متخصص شوید !

همه مقالات آموزشی

مقاله
info_outline رایگان ۱۴۸ visibility ۰ mode_comment
مقاله
info_outline رایگان ۱۸۳ visibility ۰ mode_comment
مقاله
info_outline رایگان ۷۶۵ visibility ۷ mode_comment
مقاله
info_outline رایگان ۱۹۹ visibility ۰ mode_comment
مقاله
info_outline رایگان ۲۹۱ visibility ۰ mode_comment