چگونه سئو سایت را افزایش دهیم

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محدثه ghani ،‏ 1 سال و 7 ماه پیش .

۲۸۷ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲۵ آبان ۱۳۹۶     ۱۰:۰۳ ق.ظ #


محدثه ghani

Subscriber
0 پست7 تاپیک

سئو چيست؟

پس از طراحي سايت نوبت به سئو سايت مي رسد . همانطور که مي دانيد اکثر کابران موتورهاي جستجويي مثل گوگل و ياهو و … تنها به بازديد از صفحات اوليه نتايج موتورهاي جستجو اکتفا مي کنند . بنابر اين بهبود رتبه بندي سايت مساوي با افزايش بازديدکنندگان آن وب سايت خواهد بود .
سئو سايت (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معناي بهينه سازي موتور جستجو است . در واقع سئو روشي است براي کمک به موتورهاي جستجو به منظور بهبود روند بازديد وب سايت ها است .
پياده سازي سئو فرآيند نسبتا مشکلي است که به علم و دانش تخصصي نياز دارد ، چرا موتورهاي جستجو به طور مداوم در حال تغيير استراتژي هاي جستجوي خود هستند . همچنين الگوريتم رتبه بندي گوگل داراي بيش از ??? معيار براي رتبه بندي سايت است و افزايش سئو سايت ها نياز به فرد متخصصي دارد که با اين معيار ها آشنايي کامل داشته باشد .

راه هاي افزايش سئو يک وب سايت چيست ؟

به طور کلي براي افزايش سئو يک سايت دو روش وجود دارد .
1) روش هايي که موتورهاي جستجو آن ها را تاييد نمي کنند و به ” سئو کلاه سياه ” معروفند . در صورت استفاده از اين روش براي افزايش سئو سايت ، موتورهاي جستجو سايت خاطي را جريمه کرده و از ليست نتايج جستجوي خود حذف مي کنند .
به عنوان مثال استفاده بيش از حد از کلمات کليدي مي تواند باعث افت سئو يک سايت شود .
2) روش هاي مورد تاييد موتورهاي جستجو که به “سئو کلاه سفيد” معروفند . اين روش زمان بربوده و به صبر و حوصله نياز دارد .
اما براي افزايش سئو کلاه سفيد روش هاي گوناگوني وجود دارد که استفاده از همه يا تعدادي از آن ها مي تواند به افزايش رنکينگ سايت شما کمک کند . در ادامه برخي از روش هاي اصولي افزايش سئو را براي شما توضيح ميدهيم :
3) استفاده از کلمات کليدي : در صورت امکان سعي نماييد حتما در مطلب خود از کلمات کليدي استفاده نماييد و توجه داشته باشيد که اين کلمات کليدي بايد حتما مرتبط با مطلب نوشته شده باشند . خوب است از کلمات معادل انگليسي هم استفاده نماييد .
4) توجه به تگ Title : در زمينه افزايش سئو مهم ترين تگ بعد از تگ متا ، تگ Title است . براي اين قسمت بايد کلماتي کوتاه ، مرتبط و با معني انتخاب کنيد .
5) توصيفات مناسب در تگ متا : همانطور که گفته شد تگ متا براي افزايش سئو سايت از اهميت ويژه اي برخوردار است . در اين قسمت بايد توضيح مختصر و مفيدي در رابطه با سايتتان بنويسيد . اين توضيحات بايد نهايا ??? کاراکتر باشد .
5) استفاده از لينک ها : سعي کنيد به منظور افزايش سئو سايت خود از لينک ها استفاده کنيد . سعي کنيد تمامي محتواي صفحات را در يک صفحه قرار ندهيد و آن ها را با لينک به هم ارتباط دهيد . به خاطر داشته باشيد که هرچه صفحه اصلي وب سايتتان سبک تر باشد براي افزايش سئو سايتتان مفيد تر است .
6) استفاده از گوگل پلاس : چون صفحات گوگل پلاس نيز مانند صفحات وب سايت هاي عادي ايندکس مي شوند و رنک ميگيرند ، بنابر اين با بهره گيري صحيح از گوگل پلاس مي توانيد رتبه وب سايت خود را افزايش دهيد .
همچنين مقالات ارسال شده شما در گوگل پلاس ايندکس مي شود و در نتيجه کاربر با يک جستجوي ساده ، وب سايت شما را خواهد يافت .
علاوه بر اينها مطالب درج شده در گوگل پلاس نسبت به سايت هايي مثل توييتر مدت زمان بيشتري در موتورهاي جستجو باقي خواهند ماند .
مزيت ديگر استفاده از گوگل پلاس در افزايش سئو سايت اين است که اگر کاربري با رنک بالا ، مطلب شما را به اشتراک بگذارد ،رنک سايت شما نيز بالا خواهد رفت .
ضمنا بسيار خوب است که مطالب موجود در سايت خود را در گوگل پلاستان به اشتراک بگذاريد
7) قرار دادن حد اقل يک عکس سبک با توضيحات : موتور جستجوي گوگل وجود تصاوير در صفحات وب سايت را به عنوان يک عامل مهم و مثبت در افزايش رتبه بندي وب سايت مي شناسد .
8 ) عدم کپي برداري : يکي از مهم ترين مسائل براي افزايش سئو سايت اين است که هرگز و تحت هيچ شرايطي مطلبي را صرفا از سايتي کپي و در سايت خودتان پيست نکنيد . اين کار باعث بي توجهي گوگل به سايت شما خواهد شد .
علاوه بر مطالب گفته شده ، راه کارهاي زياد و تخصصي تري براي افزايش سئو سايت ها وجود دارد . ولي براي صاحبين سايت و افراد نا آشنا به امور سئو ، بهترين کار کمک گرفتن از متخصصان افزايش سئو و رتبه بندي سايت است .

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .