پیش‌بینی آینده جهان از زبان مدیر‌عامل شرکت بنز

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  erfan foroughi ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

۱۷۰ visibility
نویسنده پست
جمعه ، ۱۷ آذر ۱۳۹۶     ۷:۰۰ ب.ظ #


erfan foroughi

Subscriber
1 پست7 تاپیک

پیش‌بینی آینده جهان از زبان مدیر عامل شرکت بنز

دیتر تسچه کارآفرین و مدیر عامل شرکت بنز در سخنرانی اش در 11 مارس سال جاری اعلام کرده که 80 درصد رفت و آمد های شهری حذف خواهد شد.

وی در سخنرانی خود رقبای شرکت بنز را شرکت هایی چون اپل، گوگل و سیسکو می‌شمارد. و همچنین از شرکت UBER یاد میکند که پایه تجارت این شرکت یک نرم افزار است نه خودرو های آن در حالی که شرکت بنز خودرو ها را آماده میکند و در اختیار سایر شرکت ها قرار میدهد او معتقد است این مسیر در آینده بسیار دچار تغییرات گوناگونی میشود. وی همچنین در مورد پیش بینی آینده می گوید:

آنچه که درآینده نزدیک رخ خواهد داد کاهش 80 درصدی حمل ونقل است چرا که شرکتی چون Waston با ارائه یک نرم افزار تشخیص مناسب با دقت کامل به کمک پزشکان در تشخیص انواع سرطان ها میتواند بیاید.

با این اوصاف انسان ها در آینده درگیر آلایندگی خودروها نخواهند بود و به دنبال کاهش حمل ونقل و کاهش ترافیک تصادفات نیز کاهش پیدا خواهد کرد که این خود میتواند عاملی برای ورشکستگی شرکت های بیمه شود.

زیرا اول کاهش فعالیت‌های فیزیکی بخصوص در حمل و نقل
دوم پیش‌بینی بسیار دقیق سیستم‌های هوش مصنوعی از آینده و اتفاق‌های پیش‌آمده، نیاز ما را به بیمه را کمتر خواهد کرد.
ایشان همچنین از سیستم ها ی اطلاعاتی یاد میکند و میگوید:
سیستم‌های اطلاعاتی جدید می‌توانند به کشاورزان در ارائه اطلاعات با بهره‌وری ۹۹ درصدی در مصرف آب کمک کنند تا کشاورزی مدرن را جایگزین کشاورزی پر هزینه سنتی کنند.
اطلاعات یا پول دیجیتالی جای اسکناس‌های و سکه‌های فعلی را خواهند گرفت و پول دیجیتالی در آینده میتواند نقش پشتوانه ارزی جهان را بازی کند.
به نظرم تنها کسب و کار فیزیکی که در آینده رشد خواهد کرد گردشگری است.

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .