نکات سئو در 2017 از زبان آدام کلارک - قسمت دوم

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ali rahimi ،‏ 7 ماه و 1 هفته پیش .

۲۲۶ visibility
نویسنده پست
یکشنبه ، ۲ مهر ۱۳۹۶     ۹:۳۲ ق.ظ #

میلاد اخوان

Subscriber
0 پست71 تاپیک

یادگیری سئو بعد از طراحی سایت ، سخت است اما غیر ممکن نیست ! در پست قبلی ، گفتیم که روش هایی که در وبسایت های دیگر و غیر رسمی بیان میشود بسیار قدیمی و از کار افتاده هستند. برای اینکه از گوگل اخطار نگیریم و در پنالتی گوگل قرار نگیریم ، باید آخرین اپدیت های الگوریتم گوگل را دنبال کنیم که خوشبختانه مراجع خوب و رسمی زیادی در این زمینه مانند MOZ وجود دارند . اگر مایلید و مصمم برای گرفتن بهترین نتایج در گوگل حتما به این دو نکته توجه داشته باشید : - فقط به یک تاکتیک راضی نشوید ! - روی Best Practice ها تمرکز کنید و از استراتژی های مطمئن و جوابگو استفاده کنید .
اریک اشمیت ، کوفاندر گوگل شنیده شده که حدود 200 فاکتور در داشتن رنک بالا و نتایج بهتر در جستجو گوگل ، تاثیر میگذارند .
بعضی از این فاکتور ها تاثیرات شگرف و البته خیلی بالایی را دارند مثل :
* چند سایت به شما لینک داده اند ؟
* از شبکه های اجتماعی چقدر سیگنال دریافت کرده اید ؟

* چند نفر شمارا در شبکه های اجتماعی توصیه کرده اند ؟
* چقدر مطالبتون مرتبط است ؟
* عمر سایت شما چقدر است ؟

به سوالات بالا جواب درست بدهید ! در مقاله بعدی به مواردیکه گوگل بیشتر به آنها توجه دارد و رنک بیشتر را برایش قرار میدهد میپردازیم .

منبع:طراحی سایت

0  تشکر
شنبه ، ۱۳ آبان ۱۳۹۶     ۳:۵۹ ب.ظ #

نظام مبله

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام
من وب سایتمو به تازگی راه اندازی کردم
اجاره آپارتمان مبله در تهران این آدرس وب سایت من هست
میخواستم از خدمت شما بپرسم که برای سئو کردن چطوری شروع کنم بهتره؟ آخه هیچ اطلاعاتی راجع به سئو ندارم. اگه راهنماییم کنید ممنونتون میشم.

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۱ آبان ۱۳۹۶     ۴:۳۸ ب.ظ #

ali rahimi

Subscriber
1 پست0 تاپیک

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز

برای اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی سایت می توانید از سایت سازان که یکی از منابع خوب در زمینه سئو و برنامه نویسی وب سایت می باشد دیدن فرمایید.

با تشکر

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .