نرم افزار اینستاگرام ۵ ساله شد !

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mojtaba babaii ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

۶٠٠ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۱۶ مهر ۱۳۹۴     ۴:۲۶ ق.ظ #


mojtaba babaii

Subscriber
0 پست1 تاپیک

نرم افزار اینستاگرام ۵ ساله شد !

این اپلیکیشن محبوب ابتدا در نسخه iOS و بعد اندروید عرضه شده و هم‌اکنون کاربران از طریق وب نیز می‌توانند عکس‌ها و پروفایل‌های نرم افزار اینستاگرام را مشاهده کنند.
در‌‌ همان ابتدا‌ی معرفی، این اپلیکیشن در لیست ۲۵ برنامه بر‌تر پلتفرم iOS قرار گرفت و تعداد کاربران آن روز به روز بیشتر شد تا جائیکه بعد از دو ماه یک میلیون کاربر عضو آن شدند. کارگزاران بورس، در همان زمان نرم افزار اینستاگرام را به ارزش ۲۵ میلیون دلار تخمین زدند. در ۳ آوریل سال ۲۰۱۲ نرم افزار اینستاگرام برای آندروید منتشر شد و در کمتر از یک روز یک میلیون بار دانلود شد. در همان هفته ارزش سهام نرم افزار اینستاگرام در بورس به ۵۰۰ میلیون دلار رسید.

جالب اینکه در همان سال هم فیسبوک نرم افزار اینستاگرام را به مبلغ ۱ میلیارد دلار خریداری کرد. شرکتی که در مجموع ۱۰ کارمند هم نداشت !

این تصمیم باعث شد تا در طی فقط ۵ سال این نرم افزار بیشتر از ۳۰۰ میلیون کاربر به خود جذب کند.

یکی از قابلیتهای خوب نرم افزار اینستاگرام امکان ارسال عکس بر روی شبکه‌های اجتماعی چون توییتر ،فیسبوک ، فلیکر ، تامبلر و فوراسکوئر است. بدین معنا که ضمن آپلود عکس بر روی نرم افزار اینستاگرام شما می‌توانید آن را همزمان در این رسانه‌های اجتماعی نیز ارسال کنید. در این ارسال‌ها نیازی به آپلود مجدد نیست و منبع عکس همان نرم افزار اینستاگرام خواهد بود.

در این بین نمیشود که از نقش موثر و کاربردی نرم افزار اینستاگرام در دیجیتال مارکتینگ چشم پوشی کرد. بسیاری از شرکت های بزرگ و حتی کسب و کار های کوچک خانگی نیز در این شبکه اجتماعی محبوب صفحه اختصاصی به خود را دارند و تبلیغات می پردازند.

البته که داشتن یک صفحه اختصاصی در تلگرام خوب هست ولی کافی نیست ! درج محتوا و جذب مخاطب ، تبلیغات کاربردی و موثر جزو عواملی هستند که باعث میشوند صفحه شما محبوب شده و به اصطلاح follower جمع کند .

تبدیل مشاهده کنندگان صفحه شما به مشتریان واقعی نیز به نوبه خود چالشی برای صاحبان کار و سرمایه محصوب میشود که در مقالات بعدی به آن خواهیم پرداخت.

منبع : جهان سایت

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .