مشکل در کار با وردپرس

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Hiva ،‏ 9 ماه پیش .

۲۱۳ visibility

تگ شده :  

نویسنده پست
شنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۶     ۱۰:۳۲ ب.ظ #

مصطفی رحمانی

Subscriber
1 پست3 تاپیک

سلام دوستان من با وردپرس سایت خودم رو بالا اوردم ولی حس راحت و خوبی باهاش ندارم اخه مثلا افزونه ها ناسازگارن یا مثلا درست بالا نمیان کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

0  تشکر
سه شنبه ، ۳ مرداد ۱۳۹۶     ۵:۰۳ ق.ظ #

Pouya Kazemi

Subscriber
17 پست1 تاپیک

سلام و درود، هر پوسته سک سری امکانات داره، به طور مثال پوسته ای مناسب خبر و کلا نوشتن پست هست پس افزونه هایی که استفاده میکنه در همین راستا باید باشه

میخوام یک مثال برای شما بزنم، پوسته فروشگاهی در نظر بگیرید اگر از ووکامرس استفاده کرده باشه یک سری فایل برای هماهنگ سازی پوسته با افزونه ووکامرس در فایل های پوسته موجود هست

شما باید ببینید نیازتون چیه و بعد از اون یک پوسته انتخاب کنید، اگر میخواید از رایگان استفاده کنید میتونید صحیفا و گود نیوز استفاده کنید (این دو سرچ کنید رایگان فارسیشون موجود هست)

نتیجه:

هر پوسته ای رو برای کاری ساختن شما ببینید نیازتون چیه اول و چه افزونه هایی میخواید استفاده کنید بعد بگردید پوسته مناسب سلیقه و پوسته ای که افزونه های مورد نیاز شما رو پشتیبانی میکنه انتخاب کنید.

اگر پاسخ من رو مناسب دونستید تشکر رو بزنید

1  تشکر
پنج شنبه ، ۲۳ شهریور ۱۳۹۶     ۱:۴۶ ب.ظ #

amir habibi

Subscriber
9 پست0 تاپیک

سلام

با دمو قالب اصلی هم اگه همین احساس را دارید خوب باید قالب خودتون را عوض کنید

اگر نه پس مشکل از نحوه استفاده از امکانات قالب و افزونه ها است

2  تشکر
دوشنبه ، ۳ مهر ۱۳۹۶     ۱:۳۸ ب.ظ #

Hiva

Subscriber
11 پست0 تاپیک

سلام

وردپرس سیستم خوبی هست و میتونه با شرایط شما پاسخگو باشه

مشکل افزونه ناسازگار در وردپرس رو میتونید از مقاله زیر مطالعه بکنید و این مشکل رو کلا در سایت خودتون رفع بکنید

رفع مشکل افزونه ناسازگار در وردپرس

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .