لینک های داخلی در سئو چه تاثیری دارند؟

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  setare ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

۴۴۷ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۳۱ تیر ۱۳۹۶     ۲:۲۹ ب.ظ #


ehsan nasr

Subscriber
2 پست142 تاپیک

استفاده از لینک های داخلی در وسط مقالات ، امریست که سیل عظیمی از Like های موتورهای جستجو را برای شما به ارمغان خواهد آورد. واقعا گوگل و دیگر موتورهای جستجو این کار را دوست دارند. سعی کنید که به لینک های داخلی ، فراتر از منفعت های سئو فکر کنید. می توانید با لینک های داخلی به خیلی از اهداف خود در سئو برسید. البته به هیچ وجه شورش را در نیاورید.
 قطعا شما  به این نتیجه خواهید رسید که این روش واقعا برای مخاطبان شما بیش از اندازه مفید خواهد بود. این لینک های داخلی همانند یک راهنما عمل می کنند، به طوری بازدیدکنندگان وب سایت شما به آسانترین شکل ممکن می توانند به صفحاتی که هم شما دوست دارید و هم آنها دوست دارند بروند. این روش این اجازه را به مخاطبان وبسایت شما خواهد داد که نیازهای خود را به طور کامل برآورده کنند.

دلیل علاقه ی روبات های گوگل به لینک های داخلی؟
به لینک های داخلی همانند تار عنکبوت نگاه کنید.تارهایی که ممکن است شاه راه هایی دیگر ایجاد کنند، با ایجاد یک ساختار مناسب از لینک های داخلی، روبوت ها عاشق ایندکس کردن صفحات وب سایت شما خواهند شد، و این را شما بهتر از ما می دانید که اگر وب سایت شما از آن دسته وب سایت هایی باشد که گوگل عاشقانه منتظر است که آن را سریع ایندکس کند ، می توانید یک کسب و کار خوب به راه بیندازید و این می تواند یکی از راه های رسیدن به اهداف شما باشد.

افزایش زمان بازدید صفحات سایت:
تا به حال دو تکه طناب را به یکدیگر گره زده اید؟ اگر این کار را کرده باشید حتما دیده اید که طناب هم انعطاف پذیر تر می شود و هم اینکه طولانی تر می شود، چون دو تکه کوچک هم اکنون یه تکه بزرگ شده اند و می شود با آن ها کارهای بزرگتری انجام داد. زمانی که شما مقالات خود را با استفاده از لینک های داخلی به یکدیگر  مرتبط می کنید ، بازدید کنندگان شما زمان بیشتری را در مشاهده وب سایت شما سپری خواهند کرد و به جای اینکه یک صفحه را مشاهده کنند می توانند کم کم کل سایت شما را مشاهده کنند. مطمئن باشید که تعداد نمایش صفحات و شاید هم زمان نمایش صفحات توسط موتورهای جستجو ( حداقل گوگل ) یادداشت برداری و ذخیره می شود و باز هم این یکی دیگر از مزیت های لینک های داخلی در وب سایت شما خواهد بود. لینک های داخلی نه تنها باعث می شود که کاربران زمان بیشتری را در وب سایت شما سپری کنند، بلکه شما را به خاطر خواهند سپرد، پس شما می توانید تصور داشته باشید که خوانندگان شما را به خاطر خواهند سپرد برای اینکه اولین بازدید آنها از وب سایت شما ، برایشان خوشایند بوده است .

جایگاه کلمه کلیدی | رتبه کلمات کلیدی در گوگل | بررسی موقعیت کلمات کلیدی

0  تشکر
سه شنبه ، ۳ مرداد ۱۳۹۶     ۱:۴۸ ب.ظ #


essi 2

Subscriber
27 پست5 تاپیک

بله لینک بیلدینگ داخلی سایت یکی از فاکتور های مهم رشد کلمات کلیدی به حساب می آیند. بهتره لینک ها رو در جایی که خواننده انتظار اون را داره قرار بدبد تا تاثیر گذار تر باشه بازرسی جرثقیل بازرسی جرثقیل سقفی

0  تشکر
پنج شنبه ، ۹ شهریور ۱۳۹۶     ۱۱:۲۰ ق.ظ #


essi 2

Subscriber
27 پست5 تاپیک

لینک سازی داخلی خوب و استراتژیک می تونه کمک خیلی خوبی با بالا رفتم page authority  سایت شما بشه و به بهتر crawl شدن سایت شما کمک می کنه باعث بالا رفتن رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود.خود من برای سایت های صنعتی خودم که در زمینه بازرسی آسانسور و  گواهی سلامت جرثقیل داشتم در مدت 3 ماه با محتوا گذاری و مطالب ناب و لینک بیلدینگ داخلی بسیار قوی  pa  36 رو برای سایتم کسب کنم.

0  تشکر
یکشنبه ، ۱۲ شهریور ۱۳۹۶     ۶:۴۵ ق.ظ #


setare

Subscriber
1 پست22 تاپیک

ممنون از موضوعی که مطرح کردید.
با تشکر
طراحی سایت اصفهان

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .