قرار دادن اسلایدر در عکس

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مسعود مهدیان ،‏ 8 ماه و 1 هفته پیش .

۱۸۱ visibility
نویسنده پست
جمعه ، ۲۱ مهر ۱۳۹۶     ۷:۴۵ ب.ظ #

عادل حسین پور

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

می خوام یکی ز اسلایدرهای اماده رو در پشت عکس قرار بدم جایی که با نوار طلایی رنگ مشخص کردم :

0  تشکر
شنبه ، ۲۲ مهر ۱۳۹۶     ۲:۱۲ ب.ظ #

مسعود مهدیان

Subscriber
11 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیز

لطفاً اگر تمایل دارین فایلهای پروزه خودتون رو به ایمیلم به نشانی m.mahdian255@gmail.com ارسال کنید که اگر شد اینکار رو همراه با توضیحات به ایمیلتون بفرستم

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۳ مهر ۱۳۹۶     ۶:۲۳ ق.ظ #

عادل حسین پور

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

ممنونم از شما

از این لینک کل پروژه قابل دانلود هست :

http://www.mediafire.com/file/4hi4b4vz71cnbih/SH_last-AdelHosseinpour.zip

چیزی که بندم می خوام در اون بخش پایین یک اسلایدر بزارم در بخش بیضی شکل

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۳ مهر ۱۳۹۶     ۷:۰۷ ق.ظ #

عادل حسین پور

Subscriber
3 پست1 تاپیک

ایمیل هم براتون ارسال کردم

ممنونم

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۳ مهر ۱۳۹۶     ۶:۱۳ ب.ظ #

مسعود مهدیان

Subscriber
11 پست4 تاپیک

سلام
من پروزه شما رو دانلود کردم و دیدم، ولی دقیقاً متوجه منظور شما نشدم.
شما دراین  پروژه در قسمت پایین سایت دو تا قسمت بیضی دارین، که بیضی کوچکتر خودش یک اسلایدر رو دربر میگیره.
منظورتون قرار دادن اسلایدر در کدام بیضی است؟
بیضی بزرگتر منظورتونه؟
لطفاً دقیقتر منظورتون رو بیان کنید تا اگه تونستم خیلی زود مشکل رو حل کنم و فایلها رو به ایمیلتون بفرستم.

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۳ مهر ۱۳۹۶     ۷:۴۴ ب.ظ #

مسعود مهدیان

Subscriber
11 پست4 تاپیک

سلام آقای حسین پور

راستش من قصد داشتم فایلهای شما رو اصلاح کنم و همراه با توضیحات برای شما بفرستم اما متوجه یک مورد در پروژه شما شدم که به نظر من چندان جالب نیست و این مورد هم در قسمت پایین سایتتون، یعنی همان بخشی که قسمت بیضی شکل رو در اون قرار دادین هست؛

شما کل این قسمت پایین صفحه رو یک عکس قرار دادین و فقط یک اسلایدر و یک نوشته روی این عکس قرار گرفته و به همین دلیل کار خودتون رو سخت کردید در حالی که می تونستید فقط با استفاده از css اون قسمتهای بیضی و همچنین background ها رو ایجاد کنید و لازم نبود از عکس استفاده کنید.

برای اینکه کار شما راحت بشه، این قسمت رو باید بخش بندی می کردین، مثلاً اون بیضی ای که درونش یک اسلایدر بود، می تونست یک تگ div یاشه که توسط خصوصیت border-radius اون رو شبیه یک بیضی می کردین و برای بیضی شکل شدنش کافیه فقط عرض این عنصر بیشتر از ارتفاعش باشه، و همچنین دیگر بخشهارو اما شما همه اینکار ها رو که باید بخش بندی بشه، در یک عکس خلاصه کردین که احتمالاً کار درستی نیست.

پس بهتره شما به صورت اساسی این بخش رو اصلاح کنید و از ابتدا این کار رو انجام بدین هر چند و به جای استفاده از عکس، از طریق css این قسمت رو بخش بندی کنید و جزئیات مختلف رو با css استایل دهی کنید تا کارتون هم راحتر بشه.

مثلاً شما به این صفحه http://www.hue.pl/portfolio/huerl2 مراجعه کنید و مشاهده بفرمائید که چقدر بجا از عکسهای بزرگ استفاده شده و درون عکس ها هم عنصر html دیده نمیشه یا این سایت http://wakeup.isadoradigitalagency.com که در بالای سایت محل قرار گرفتن عکسها دقیقاً توسط html و css مشخص و بخش بندی شده . اما شما در پروژتون بخش بندی های مختلف از جمله بخش اسلایدر رو روی عکس کشیدین و قصد دارید اسلایدر رو اونجا تنظیم کنید که شاید کار چندان اصولی نیست.

من اگر بخوام به این پروژه دست بزنم شاید نیاز باشه تغییرات زیادی به اون بدم و چه بسا لازم باشه کل این بخش پایین پروژه رو از ابتدا طراحی کنم که ممکنه شما راضی نباشین و قصد داشته باشید فقط به همون شکل باشه.

اما به هر حال اگر شما تمایل داشته باشید من این قسمتِ سایت شما رو به طور اساسی اصلاح کنم، اطلاع بدین و دقیقاً اون مشخصاتی رو که قصد دارین در این قسمت وجود داشته باشه رو باین کنید.

0  تشکر
دوشنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۶     ۷:۰۷ ق.ظ #

عادل حسین پور

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

خیلی ممنونم متشکر از توضیحات شما

حقیقتش من برنامه نویس سمت وب هستم

اگر زحمتتون نیست پایین قالب بندیش کنید از اول و بعد یک اسلایدر در اون قرار بدین ممنون میشم

0  تشکر
دوشنبه ، ۲۴ مهر ۱۳۹۶     ۶:۲۴ ب.ظ #

مسعود مهدیان

Subscriber
11 پست4 تاپیک

سلام دوست عزیر

من روی قالبتون کار کردم و البته به اون چیز خاصی اضافه نکردم و تقریباً شبیه همان کار شماست ولی با این تفاوت که قسمت پایین دیگه فقط یک عکس نیست و به صورت قالب بندی شده است و اون بیضی ها و بکگراند قرمز و ... توسط css اصلاح شده. اما همانطور که گفتم من چیزه خاص دیگه ای به اون اضافه نکردم.

شما از طریق این لینک http://tarahidoust.ir/demo/SH last.zip می تونید پروژه اصلاح شده رو دریافت کنید. اگر روی کدها دقت کنید متوجه تغییرات میشید.

اگر مورد دیگه ای است لطفاً دقیقاً بیان کنید که آن را اصلاح کنم. برای اینکه منظورتون رو بهتر متوجه بشم و بدونم که دقیقاً چه طرحی مورد نظرتون هست بهتره روی یک تصویر با استفاده نرم افزاری مثل فتوشاپ طرح که می خواین رو بکشید و برام بفرستید.

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .