علت بسته شدن پنلی مثل div که روی صفحه اصلی html باز شده قصد دارم اطلاعات خرید را

این تاپیک 3 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Omid Jadid ،‏ 11 ماه و 3 هفته پیش .

۴۰۹ visibility
نویسنده پست
دوشنبه ، ۶ شهریور ۱۳۹۶     ۱۰:۱۲ ب.ظ #

Omid Jadid

Subscriber
3 پست2 تاپیک

آقا سلام یه سوال از html و css دارم تو صفحه html یه لینک درست کردم و داخلش یه عکش گذاشتم میخواستم وقتی خریدار روی این نوشته یا عکس کلیک کرد یه panel ، مثلا یه div یا span که displayاش را inline-block قرار دادیم روی صفحه باز بشه و خریدار مشخصات خودش را وارد کند و مثلا بعد از ok مشخصاتش ارسال بشه. نمیخواستم یه html جدید باز بشه .ولی مشکل اینه که همه این کارها روی کردم ولی وقتی تو textbox داخل این پنل کلیک میکینم سریع بسته میشه و نمیگذارد چیزی واردش کنیم و به صفحه html برمیگردیم به من گفتن با css نمیشه و باید با جاوا اسکریپت حلش کنی آیا درست میگن؟ و اینکه حالا که با جاوا اسکریپت نوشتم مشکلات دیگه دارد و یک دکمه خروج گذاشتم ولی عمل نمیکنه !!!!! اگه میشه کد منو را اصلاح یا کامل فرمایید ممنون و اگه وقت داشتید بفرمایید چگونه اطلاعاتی را که از کاربر گرفتم از طریق آدرس یا هر چیزی به سمت سرور ارسال کنم با تشکر فراوان از دوستان عزیز

1  تشکر
دوشنبه ، ۶ شهریور ۱۳۹۶     ۱۰:۱۴ ب.ظ #

Omid Jadid

Subscriber
3 پست2 تاپیک

1  تشکر
دوشنبه ، ۶ شهریور ۱۳۹۶     ۱۰:۱۷ ب.ظ #

Omid Jadid

Subscriber
3 پست2 تاپیک

1  تشکر
دوشنبه ، ۶ شهریور ۱۳۹۶     ۱۰:۱۸ ب.ظ #

Omid Jadid

Subscriber
3 پست2 تاپیک

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .