طرح لبخند

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی رنجبرپور ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

۳۵۰ visibility
نویسنده پست
شنبه ، ۹ دی ۱۳۹۶     ۱۲:۱۲ ب.ظ #


tarahyseo خاکنژاد

Subscriber
0 پست17 تاپیک

طرح لبخند و ویژگی هایش
اصلاح طرح لبخند فرآیندی است که از طریق تکنیک*های دندانپزشکی زیبایی، مانند سفید کردن دندان، روکش ونیر، پر کردن، لامینت، روکش، جراحی لثه و مرتب کردن دندان* با ارتودنسی یا پل، به طور موقت یا دائم، ظاهر و شکل لبخند را اصلاح نموده و موجب بهبودی می*گردد. طرح لبخند می*تواند دندان*هایی با ظاهر خراشیده، ترک خورده یا تغییر رنگ داده را ترمیم کند، حالت گاز گرفتن دندان*ها را اصلاح نماید و عضلات کنترل کننده حرکات فک را به حالت طبیعی باز گرداند.
کارشناسان دندانپزشکی زیبایی معتقدند که لبخند هر فرد می*تواند تا 30 درصد زیبایی صورت وی را به خود اختصاص دهد. از همین رو در اصلاح طرح لبخند، با در نظر گرفتن توازن کلی در ویژگی*های صورت، نوع پوست، رنگ مو، دندان*ها، بافت لثه و لب*ها، می*توان به یک لبخند ایده*آل دست پیدا کرد. به طور کلی اصلاح طرح لبخند یک رویه*ی دندانپزشکی زیبایی جامع است که برای حصول لبخند زیبا استفاده می*شود و در این فرآیند خواسته*های مورد نظر شما در طرح ایجاد شده مورد توجه قرار می*گیرد.
به طور واضح یکی از جنبه های زیبایی در چهره هر فردی لبخند زیبا و جذاب و نیز طرح لبخند است. در این باره باید گفت که داشتن لبخند زیبا و جذاب حاصل هماهنگی تمام اجزاء صورت است. برای این که این زیبایی برای فردی حاصل شود فرد باید تغییراتی در فرم لثه و فاصله دندان ها و همچنین شکل فک ایجاد شود. فرد می تواند با ایجاد این تغییرات در چهره فرم لبخند خود را زیباتر و جذاب تر نماید.
متخصصان و دندانپزشکانی که جراحی های زیبایی انجام می دهند با اطلاعاتی که در زمینه روابط بین اجزاء صورت دارند می توانند تمهیداتی را انجام دهند تا زیبایی لازم در چهره و لبخند فرد به وجود آید.
البته برای داشتن لبخندی زیبا و طرح لبخند مجموعه ای از کار باید انجام شود تا نتیجه رضایت بخش برای فردی حاصل شود. این اعمال می تواند شامل لمینیت، بلیچینگ، ارتودنسی، ونیر، روکش های دندان و غیره باشد. با انجام این کارها می توان لبخندی جذاب و خواستنی را برای بیمار حاصل آورد.
در مورد اصلاح طرح لبخند باید گفت که تنها بیمارانی که دارای مشکلات دندانی و فکی هستند احتیاج به درمان ندارند بلکه افرادی هم که دارای دندان های سالم هستند می توانند اصلاح طرح لبخند انجام دهند و با کمی فرم دادن به دندان ها و یا سفید کردن دندان زیباترین لبخند را داشته باشند.

اصلاح طرح لبخند دارای اصولی است که هر پزشکی باید این اصول را رعایت کند. از مواردی که شامل این اصول است می توان به موارد زیر اشاره نمود:

در هنگام خندیدن خطی که از ابتدای دندان های فک بالا عبور می کند باید با خط پایین موازی باشد.

لب بالا باید در حین خندیدن از انتهای دندان های بالا عبور کند نه بیشتر.

فضاهای بین دندان ها باید نسبت خاصی دارند که این نسبت در زیبایی لبخند تاثیر فراوانی دارد.

دندان های فک بالا در هنگام خندیدن باید حدود یک و نیم میلیمتر جلوتر از دندان های فک پایین باشد.

در حالت عادی دندان ها باید 2 تا 3 میلیمتر از بین لب ها مشخص باشد.
عوامل زیبایی طرح لبخند

1- فرم یا نسبت طول و عرض دندان*ها

زیبایی امری نسبی بوده و نتیجه*ی توازن و هماهنگی چند جانبه*ی دندان*ها به صورت تک به تک و نسبت به همدیگر است. شکل و اندازه*ی دندان*ها نیز از این امر مستثنی نیستند. برای داشتن زیباترین لبخند باید نسبت طلایی (Golden Ratio) با در نظر گرفتن محدودیت*های موجود به درستی رعایت شود. این عدد یکی از زیبایی*های دنیای ریاضی بوده و از تناسب*های موجود در بدن انسان گرفته شده است. گاهی همین تغییرات کوچک و محدود لبخندی استثنایی به وجود می*آورد.

2- هماهنگی خطوط لثه*ای

خطوط لثه*ای قرینه و هماهنگ، برای هر لبخند زیبایی، از ضروریات محسوب می*شود. لبخند لثه*ای یا لبخندی که در آن لثه بیش از حد طبیعی دیده می*شود یا متناسب نبودن لثه دور دندان*ها از مشکلاتی است که امکان یک لبخند زیبا و بی دغدغه را از بسیاری افراد می*گیرد.

3- به هم ریختگی یا نامرتبی دندان*ها

زیبایی طرح لبخند نیازمند تقارن و توازن چند جانبه است. به* هم ریختگی دندان*ها ایراد شایعی است که با سطوح مختلف در بعضی از افراد دیده می*شود. به جز ایجاد مشکلات زیبایی، نامرتب بودن دندان*ها می*تواند منجر به بروز مشکلات جدی*تری گردد. از این رو ردیف کردن دندان یکی از خدمات درمانی مناسب برای خلق طرح لبخند زیبا و منحصر به فردی است که توسط متخصص ردیف کردن دندان انجام می شود.

4- از بین رفتن فواصل بین دندانی

دلایل بروز این نازیبایی متعدد است. از علل ارثی و مادرزادی گرفته تا کوچک بودن دندان*ها نسبت به فک یا جای خالی برخی دندان*ها به علت کشیدن*، وجود دندان*های اضافی، فرنوم*ها یا چسبندگی*های لثه*ای و در نهایت بیماری*های لثه. به هرحال این فواصل بخصوص اگر در دندان*های قُدامی دیده شوند به لبخند فرد ظاهر نامطلوبی می*دهند. از اینرو مرتب کردن دندان ها یکی از محبوبترین خدمات درمانی دندانپزشکی برای ایجاد یک طرح لبخند زیبا هالیوودی و جذاب است.

پنج شنبه ، ۲۸ دی ۱۳۹۶     ۴:۵۲ ب.ظ #


علی رنجبرپور

Subscriber
9 پست1 تاپیک

شرکت رندبیت برای خدمت به همشهریان محترم خود در نظر دارد اقدام به طراحی انواع سایت های اینترنتی کندطراحی سایت براساس جدیدترین و پیشرفته ترین استاندارد های روز دنیاگروه ما طراحی سایت را براساس جدیدترین های دنیای اینترنت انجام میدهد وهرگز مشتریان ناراضی نداشته است.طراحی و تقدیم پنل های مدیریت کاملا فارسی و حرفه ای با کارکرد آسان برای مدیریتنگران نحوه کنترل سایت خود نباشید چون گروه طراحی ما ،بعداز طراحی سایت پشتیبانی وانجام کارهای شما را رها نمیکند و همیشه درکنارشما خواهدبودهمشهریان تبریزی برای سفارش طراحی سایت در تبریز از تخفیف ویژه برخوردارخواهند شدبهینه سازی سایت درگوگل ، شرکت رندبیت در بعضی حوزه ها نیز از قبیل سازه فضایی , سازه فضاکار , سئو در تبریز ,ماشین آلات کارتن سازی , داربست , طراحی اپلیکیشن در تبریز نیر کار سئو در تبریز انجام داده استگروه طراحی سایت در تبریز سایت شما را براساس آخرین طرح های روان شناسی طراحی سایت خواهد ساخت. باگرافیک خیره کننده تا کمترین میزان دفع کاربر را داشته و بازدیدها را به مشتری همیشگی شما تبدیل کند

قرارگیری در صفحه اول گوگل و لینک شدن سایت شما در چندین سایت عالی نیز از دیگرخدماتی است که برای مشتریان خود انجام خواهیم داد

آیا از راز های چگونگی پیشرفت سریع دیجی کالاخبر دارید؟
آیا از قانون تبدیل بازدید به مشتری چیزی میدانید؟
آیا ازقانون رنگ ها درطراحی سایت باخبرید؟
آیا قانون خرید آسان را میدانید؟
گروه طراحی سایت در تبریز متخصص در طراحی سایت به ویژه ساخت و توسعه سایت های فروشگاهی.میزبانی سایت و خرید وفروش دامنه.بهینه سازی سایت می باشد و در راستای طراحی سایت حاضر به خدمت دهی به مشتریان خود است.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره دقیق به شما برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان
گروه طراحی سایت تبریز تا رسیدن به قله باشما خواهدبود
گروه ما در شهر تبریز مستقر بوده ولی با توجه به اینکه اینترنت جایگاه نمیشناسد و گستردگی آن جهانی است.ما حاضر به طراحی و خدمت رسانی به مشتریان خود در تمام نقاط کشور میباشیم. رویای داشتن هر سایتی را در سر می پرورانید مهم نیست چقدر پیچیده است کافیست با ما تماس گرفته و هرامکاناتی که برای سایت خود میخواهید به ما معرفی کنید ما در طراحی سایت هیچ محدودیت و مرزی نخواهیم داشت و هرجورامکاناتی راکه درخواست کنید برای شما آماده خواهیم کرد.

همیشه توجه داشته باشید که مشاوره قبل از طراحی سایت امری ضروری و مهم است که هرگز نباید فراموش شودشاید امر ساده ای به نظر بیاید ولی شاید مسیر درآمد زایی شما را به کلی تغییر بدهد گروه طراحی سایت در تبریز اقدام به دادن مشاوره رایگان به شما خواهد کرد.

پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .