طراحی سایت زیبا

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  SEO Taban ،‏ 7 ماه و 1 هفته پیش .

۲۶۶ visibility
نویسنده پست
چهارشنبه ، ۳۰ آبان ۱۳۹۷     ۱:۴۵ ب.ظ #


SEO Taban

Subscriber
0 پست3 تاپیک

 
اصول طراحی سایت زیبا
برای اینکه یک سایت زیبا طراحی کنید، باید یک رابطه متعادل بین اجزای تشکیل دهنده سایت برقرار کنید. طراحی سایت زیبا تنها به معنای تغییر رنگ یا تصویر زمینه نیست. بلکه این موارد فقط بخش از اصول طراحی سایت زیبا هستند. اگر در مورد انتخاب رنگ وب سایت خود گیج شده اید و با نمی دانید از چه فونتی استفاده کنید، مقاله ما را در مورد اصول طراحی سایت زیبا مطالعه کنید. به علاوه، تیم طراحی سایت تابان، تمام اصول طراحی سایت زیبا را رعایت می کنند.

پیروی از آخرین مدهای طراحی وب سایت موقتا توجه عموم را به سایت شما جلب می کند. اکثر سایت های قدیمی، طراحی خنده داری دارند. اما بعضی از این سایت ها بعد از گذشت مدت زیاد همچنان برای مخاطب جذاب هستند.

قطعا این سایت ها فقط از فیلتر های فلاش فتوشاپ یا تصویرهای پر زرق و برق استفاده نکردند.
حس نهایی
اکثر مردم عاشق سایت هایی هستند که طراحی شان حس تبلیغ و بازاریابی به آنها منتقل نمی کند. به عبارت دیگر، سایت ها با طراحی ضد بازاریابی، محبوبیت بیشتری دارند. این سایت ها حالت طبیعی و ساده ای دارند.

اگر وقت زیادی روی ساخت یک وب سایت می گذارید، باید روی طراحی آن نیز وقت بگذارید.

تحت هیچ شرایطی نباید سایت شما نامرتب و به هم ریخته باشد. اگر می خواهید یک سایت جذاب، غیربازاریابی، و غیر شرکتی داشته باشید، همین الان آن را طراحی کنید. اما هیچ دلیلی وجود ندارد که طراحی سایت تان را نادیده بگیرید.
اصول طراحی سایت زیبا
در این مقاله، هر کدام از اصول طراحی سایت زیبا را در پنج بخش مجزا توضیح می دهیم. این اصول طرح و ترکیب بندی، رنگ، بافت، تایپوگرافی و تصویر هستند. اصل اول، طرح و ترکیب بندی، رابطه فضایی بین هریک از اجزای سایت می پردازیم. مبهم ترین بخش طراحی یک سایت، انتخاب رنگ است که در بخش دوم به آن پرداخته می شود. به کمک جنبه های زیبایی شناسی و علمی نظریه رنگ ها می توانید، یک ترکیب رنگ مناسب برای ساخت خود انتخاب کنید. بافت یک سایت، معمولا نادیده گرفته می شود. اما برخلاف تصور بسیاری از طراحان، بافت یک سایت، یکی از بخش های کلیدی طراحی سایت زیبا است.

با درک نحوه کارکرد هر کدام از اجزای بافت، یاد می گیرید که چگونه از نقاط، خطوط، و شکل ها برای ارتباطات و پشتیبانی از سایت خود استفاده کنید. با درک اصل سوم، متوجه می شوید که یک بافت ظریف و دقیق، هویت و شخصیت وب سایت شما را شکل می دهد. اصل چهارم، تایپوگرافی است. حروف و فونت همه جای سایت شما هستند و درک مکانیسم زبان نوشتار برای هر طراح گرافیکی سایت لازم است. اصل پنجم در اصول طراحی یک سایت زیبا، منابع بصری هستند. انتخاب یک تصویر مناسب تنها شروع این فرایند است. با استفاده از دانش ویرایش عکس، می توانید به تصویر زیباتری برای سایت خود طراحی کنید. به کمک این اصول، می توانید یک سایت زیبا برای خودتان طراحی کنید.

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .