سیستم همکاری در فروش

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ehsan mohammadzadeh ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

۳۷۵ visibility
نویسنده پست
جمعه ، ۱۰ آذر ۱۳۹۶     ۹:۳۲ ب.ظ #


narges khnmp

Subscriber
0 پست1 تاپیک

سیستم همکاری در فروش

سیستم همکاری در فروش سیستمی پیشرفته برای راحتی و دقت بیشتر در فروش کالا است که بین فروشند ه و بازاریاب می باشد , در این سیستم که تمامی فرایندهایش از جمله حسابداری و امور بازاریابی به صورت سیستمی و دقیق انجام می شود و بازاریاب و فروشنده از کار کردن با این سیستم رضایت کامل دارند , به طوری که بازاریاب با استفاده از سیستم همکاری در فروش محصولات فروشنده را به صورت بهتر و راحتری به فروش می رساند از همین رو استفاده از سیستم همکاری در فروش طرفدار بسیاری دارد , در حال حاضر بسیاری از اشخاص با استفاده از سیستم همکاری در فروش درآمدزایی می کنند به عبارتی دیگر این سیستم یک سیستم تبلیغاتی بین فروشنده و بازاریاب می باشد که بازاریاب با استفاده از روش های این سیستم بازاریابی می کند .

در حال حاضر و با توجه به بازار کار برای پیشرفت روزافزون در حوزه کاری خود نیاز به تبلیغات گسترده می باشد و بایستی از روش های نوین تبلیغاتی استفاده نمود , از همین رو شرکت ها و ادارات برای فروش بیشتر کالاهای تولیدی خود و یا تبلیغات خدماتی که ارائه می دهند نیاز به بازاریابی دارند , به طوری که در حال حاضر بازاریابی با انواع روش های نوین پاسخ بهتری نسبت به روش های قدیمی می دهد.

در گذشته , بازاریابی به معنی تبلیغات کالا به صورت حضوری بود , به طوری که شخص بازاریاب به فروشگاه ها و یا مراکز خرید مراجعه می کرد و با تبلیغ کالا اقدام به فروش می کرد و حق پورسانت و بازاریابی خود را دریافت می نمود , حال روش های نوینی همچون همکاری در فروش بازخورد بهتری برای بازاریابی کالا داشته است , زیرا این روش به صورت سیستمی انجام می شود و به نفع طرفین می باشد . به طوری که شخص بازاریاب با صرف زمان کمتر و راحتی بیشتر کالاهای فروشنده را به فروش می رساند و حق پورسانت خود را دریافت می کند.

به بیان ساده تر می توان گفت , سیستم همکاری در فروش به معنای همکاری در فروش محصولات یک شرکت توسط شخص (بازاریاب) با استفاده از سیستم می باشد که درصد خطای کمتری دارد , به عبارتی درصدی که در سیستم معرفی شده است و توسط فروشنده تعیین شده به بازاریاب پرداخت می شود .

در سیستم همکاری در فروش , بازاریاب به صورت غیر مستقیم در فروش همکاری می کند و به روش خود , در فروش محصولات مشارکت دارد , به عبارتی اگر بازاریابی با استفاده از این سیستم و تبلیغات خاص محصولات را بفروشد , در نتیجه پورسانت خود را دریافت می کند. این روش نوعی روش نوین در درامد زایی با استفاده از اینترنت است به طوری که یکی از بهترین روش های کسب درامد از طریق اینتزنت و بازاریابی , سیستم همکاری در فروش است .

در این سیستم بازاریاب با استفاده از تبلیغات گسترده در اینترنت اقدام به فروش محصولات می کند و در نتیجه اگر کالایی به فروش رسید حق پورسانت برای بازاریاب محفوظ می باشد , اشخاصی که حتی سرمایه خاصی ندارند با استفاده از این روش می توانند درامد کسب کنند , این کار مستلزم زمان و صبر و مهارت نیز می باشد ,به طوری که اگر مهارت کافی در بازاریابی نداشته باشید نمی توانید در این کار نتیجه ای کسب کنید , به طوری که بازاریابی نیاز به مهارت خاص خود دارد و با داشتن کمی صبر و مهارت می توانید با استفاده از سیستم همکاری در فروش ,به درآمد قابل قبولی دست یابید و شرکت های بسیاری برای فروش محصولات خود به این سیستم نیاز دارند و از این سیستم برای پیشرفت در فروش بهره مند می شوند.

یکشنبه ، ۳ دی ۱۳۹۶     ۱۰:۴۳ ب.ظ #


ehsan mohammadzadeh

Subscriber
1 پست3 تاپیک

سلام, برای اطلاع از اخبار و هرآن چه به سیم کارت مرتبط هست مثل خرید سیم کارت، فروش سیم کارت، قیمت سیم کارت و ... از سایت رندباز دیدن کنید. هم چنین رندباز تنها سایتی هست که میشه ازش سیم کارت آنلاین خرید.

پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .