سیستم مدیریت محتوا یا CMS چیست؟

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Elham Norouzi ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

۶۵۴ visibility
نویسنده پست
یکشنبه ، ۲۵ آبان ۱۳۹۳     ۳:۱۲ ب.ظ #


Elham Norouzi

Subscriber
0 پست2 تاپیک

سیستم مدیریت محتوا عبارت است از برنامه ای که امکان اضافه کردن محتوا، تغییر محتوا و به طور کلی امکان مدیریت سایت را بدون نیاز به آموزش های حرفه ای فراهم می سازد.

نرم‌افزار مدیریت محتوا یا Content Management System برنامه‌ای است كه بطور كامل از ایجاد، مدیریت و بروزرسانی یک وب‌سایت پشتیبانی می‌كند و تمام ابزارهای مورد نیاز برای مدیریت یک سایت را دارا می‌باشد. CMS چرخه زندگی یك صفحه وب را از ایجاد و بروزرسانی تا انقراض آن در بر می‌گیرد. CMS همچنین دارای قابلیت مدیریت ساختار سایت، شیوه نمایش صفحات و ارتباط آنها با منوها و ... می‌باشد. به عبارت ساده‌تر CMS نرم‌افزاری است برای تولید سایت داینامیک و حرفه‌ای.

چرا به شما CMS نوین مارکتینگ را پیشنهاد می کنیم ؟

اگر سایت شما هر چند وقت یکبار (مثلا هر دو هفته) به روز می شود می توانید بجای اینکه هر بار به یک شرکت طراحی وب مراجعه کنید ، خودتان با استفاده از برنامه مدیریت محتوای ما (CMS) ، تغییراتتان را روی سایت اعمال کنید .

اگر شما سایت خود را اصلا بروز نمی کنید ، باید کم کم به فکر بیافتید ، چون بیننده های شما وقتی همیشه با یک صفحه همیشگی روبرو شوند کم کم شما را فراموش میکنند ، چون چیز جدیدی برای عرضه ندارید.

 

منبع : سئو

0  تشکر
پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .