سئو و نقش آن در طراحی سایت

این تاپیک 0 پاسخ و 1 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محدثه ghani ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

۱۳۱ visibility
نویسنده پست
یکشنبه ، ۱۲ آذر ۱۳۹۶     ۱:۱۱ ب.ظ #


محدثه ghani

Subscriber
0 پست7 تاپیک

در بازار رقابتي امروز، حضور آن لاين در اينترنت، براي شرکت‌ها بسيار پراهمیت هست. مردم درباره هر موضوعي جستجوي آنلاين انجام می‌دهند. تحقيقات نشان می‌دهد که کاربران، قبل از خريدشان حداقل يک جستجو انجام می‌دهند.

ازاین‌رو ، براي يک شرکت داشتن وب سراچه که به به‌صورت مؤثر در گوگل ديده شود بسيار مهم است.

اين روزها وب‌سایت به ويترين شرکت‌ها تبدیل‌شده و در تصمیم‌گیری جهت خريد مخاطبين کاملاً" مؤثر هست.

اما فقط داشتن يک وب‌سایت کافي نيست بلکه حضور در نتایج جستجو درزمانی که مخاطبين کلمات مرتبط را جستجو می‌کنند حائز اهميت هست.

اکثر مخاطبين اسم وب‌سایت را جستجو نمی‌کنند. بلکه به‌جای جستجوي اسم وب‌سایت ، آنچه را که نياز دارند را جستجو می‌کنند. معمولاً محصول موردنظر و يا خدماتي که موردنیاز هست مورد جستجو قرار می‌گیرد. اگر وب‌سایت در نتايج جستجو نباشد، براي کاربران وجود خارجي نخواهد داشت.

چگونه جهت رتبه‌بندی مناسب وب‌سایت خود را با کلمات کليدي موردنظر اطمينان حاصل می‌کنید ؟

به چه دلايلي وب‌سایت شما در بين هزاران وب‌سایت مرتبط، در صفحه اول موتورهای جستجو قرار می‌گیرد ؟

درحالی‌که آموزش سئو شامل بسياري از پارامترها مانند معماري سايت، محتوا، لینک‌های درون وب‌سایت، گرفتن لينک از سراچه‌های ديگر، و غيره هست اين مقاله در مورد نقشي که آموزش سئو در طراحي سايت دارد صحبت می‌کند.

 

 

 

آموزش سئو و نقش آن در طراحي سايت

 

آموزش سئو و طراحي سايت بايد دست‌به‌دست باهم حرکت کنند.اين روزها بسياري از طراحان سايت، آموزش سئو را با طراحي سايت ترکيب می‌کنند.اگرچه بسياري از شرکت‌ها اهميت نقشي که آموزش سئو در طراحي سايت ايفا می‌کند را جدي نمی‌گیرند و در مراحل طراحي سايت آموزش سئو را لحاظ نمی‌کنند.

زماني که سايت شما seo friendly باشد، دريافت ترافيک براي وب‌سایت شما بسيار راحت‌تر می‌شود. به‌طور مثال، خيلي از فنّاوری‌ها سراچه‌های بسيار زيبايي می‌سازند ، اما آموزش سئول خوبي ندارند.

چنانچه در طراحي وب‌سایت شما از خيلي از اين فنّاوری‌ها استفاده‌شده باشد ممکن است شما در حال محدود کردن و يا کند کردن موتور جستجويي باشيد که در حال تلاش براي دسترسي به سايت شما و مطالب آن هست.

اگر يک موتور جستجو توانايي سريع و راحتي در دسترسي به مطلب سايت شما نداشته باشد، سايت شما در نتايج بالا ديده نخواهد شد.

ترکيبات آموزش سئو بهترين فعاليت براي وب‌سایت شما هست که حتي از لينک کردن و محتواي صرف سايت فراتر می‌رود. بهینه‌سازی سايت با استفاده از فنّاوری، معماري سايت، هدايت سايت و .... اتفاق می‌افتد.و بدين دليل است که آموزش سئو می‌تواند نقش حياتي را در طراحي سايت ايفا کند.

محتواي صفحه نيز جز مهمي از آموزش سئو هست.قبل از اينکه وب‌سایت آماده شود، شرکت طراحي سايت بايد کليت موضوع وب‌سایت را بداند تا بتواند کلمات کليدي مهمي را که مخاطبين وب‌سایت در اينترنت جستجو می‌کنند را آناليز کند. چنانچه کلمات کليدي در ابتداي کار به مطالب صفحات طراحی‌شده اضافه شود، زمان ذخيره خواهد شد زيرا ديگر لازم نيست براي بهینه‌سازی صفحات طراحی‌شده تغييرات عمده‌ای را در صفحه و محتواي آن انجام دهيد.

 

بهینه‌سازی بروني وب‌سایت مربوط به لینک‌های وب‌سایت هست.لینک‌های بيروني نقش مهمي را در آموزش سئو بازي می‌کند و در بهبود رتبه‌بندی تأثیرگذار هست .از طرف ديگر لینک‌های غیر مرتبط تأثیر منفي بسيار زيادي رادارند و مورد خشم موتورهای جستجو قرار می‌گیرند.آموزش سئو به‌اندازه خود طراحي سايت مهم هست.اگر در هنگام طراحي وب‌سایت تمامي پارامترهاي آموزش سئو رعايت گردد, از زمان ايجاد صفحه طراحی‌شده با افزايش رتبه سايت همراه خواهد بود و بازديدکنندگان راازموتورهاي جستجو جذب می‌کند.اگر آموزش سئو از مرحله طراحي سايت در نظر گرفته شود بنابراين نيازي به کمترين هزينه و زمان نيست تا سايت را آناليز کنيم و متوجه شويم کدام موارد آموزش سئو انجام شده و چه مواردي که موتورجستجو پسند باشد بايد به سايت اضافه شود.

پست 1 تا 1 (از مجموع 1 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .