سئو سایت و برندینگ

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 1 سال و 9 ماه پیش .

۴۵۲ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵     ۹:۰۸ ب.ظ #


الهام ناهید

Subscriber
0 پست4 تاپیک

وب برندینگ و برندسازی اینترنتی به منظور شناساندن و معرفی محصولات و خدمات شما به دیگران و نیز رقبا می باشد. اما شاید این بحث مطرح شود که آیا وب برندینگ در پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت اثرگذار می باشد یا خیر! آیا گوگل در متریک های سئو خود وجود برندینگ را به عنوان فاکتور تاثیرگذار قلمداد می نماید یا خیر! در ادامه به بیان پاسخ این سوالات مطرح شده خواهیم پرداخت.
نقش سئو سایت در برندینگ
اگر بخواهییم میان پروسه سئو سایت و برندینگ تمایز ایجاد نماییم باید بگوییم که سئو سایت مقدمه و پیش مرحله ای برای وب برندینگ خواهد بود. وب برندینگ هدف خود را شناساندن و معرفی محصولات و خدمات به دیگران معرفی می نماید و حال موتورهای جستجو بستری می باشد که بیشمار کاربر را به واسط جستجو کلمات کلیدی به بیشمار سایت هدایت می نماید. پس با این اوصاف اگر لینک سایت شما در کلمات کلیدی و تیترهایی که در حوزه کسب وکاری شما می باشد در نتایج جستجو نمایش داده شود می تواند معرفی برای نام تجاری و برند شما باشد. این جمله بیان می نماید که برای وب برندینگ می بایست سئو سایت و اصول بهینه سازی سایت را لحاظ نموده باشیم. بدون داشتن سئو سایت قوی ، شما نمی توانید کسب وکار خود را به عنوان تجارتی معتبر به دیگران بشناسانید زیرا که گوگل به عنوان قدرت مندترین موتور جستجو براساس متریک های خود به اعتبار دهی سایت ها می پردازد. پس اگر سئو سایت قوی داشته باشید می توانید بیان نمایید که در زمینه کسب وکاری خود معتبر و قدرتمند می باشید.

اصول سئو سایت در برندینگ
اصول سئو سایت در برندینگ

نقش اصول سئو در وب برندینگ
در پاراگراف بالا بیان نمودیم که سئو پیش مقدمه ای برای وب برندینگ می باشد. حال در این پاراگراف می خواهیم بیان نماییم که اصول سئو سایت هم راستا با وب برندینگ و برندسازی اینترنتی می باشد. اگر بخواهیم پارامترهایی که در پروسه سئو سایت انجام می شود را بیان نماییم باید به مواردی همچون بازاریابی محتوا ، شبکه های اجتماعی ، ویدیو مارکتینگ اشاره نماییم. حال اینکه تمامی این موارد به عنوان جزهایی در پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت اجرا می گردند. ما در پروسه سئو سایت به بازاریابی محتوا که با تولید محتوا در عناوین و تیترهای مشخص می باشد اشاره می نماییم و در گام بعدی محتواهای تولید شده در شبکه های اجتماعی منتشر گردند. همچنین اینکه درج فایل ویدیویی در سایت های پرترافیک ویدیویی که با درج لینک سایت شما همراه باشد نیز بخشی از پروسه سئو سایت تلقی می گردد. خب به عبارتی ما می توانیم بگوییم که اگر شما پارمترهای سئو سایت را به طور دقیق رعایت نمایید باید انتظار وب برندینگ و برندسازی کسب وکار خود را داشته باشید و نیز از طرف دیگر اگر می خواهید پروسه برندسازی اینترنتی را آغاز نمایید پیش مقدمه آن ، اصول سئو سایت و بهینه سازی سایت را در نظر بگیرید.

 
سئو سایت و برندینگ
سئو سایت

0  تشکر
جمعه ، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵     ۱۱:۵۴ ب.ظ #


وحید صالحی

Authorplus
561 پست4 تاپیک

کاربر گرامی از ارسال تاپیک های تبلیغاتی خودداری نمایید در صورت تکرار تاپیک شما حذف خواهد شد...

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .