سئو سایت و انتخاب کلمات کلیدی

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 1 سال و 9 ماه پیش .

۴۹۹ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵     ۹:۳۴ ب.ظ #


الهام ناهید

Subscriber
0 پست4 تاپیک

شاید نظر بیشتر صاحبان سایت اتخاب کلمه کلیدی در پروسه سئو سایت امری بسیار آسان مو دور از هر نوع پیچیدگی تعریف گردد اما در عمل باید بیان نماییم که انتخاب کلمات کلیدی به عنوان یک استراتژی در پروسه سئو سایت و بهینه سازی سایت تعریف می گردد. دانستن اینکه کاربران شما چه کلمات کلیدی را بیشتر در نتایج جستجو می نمایند می توان شانس بیشتری را به شما در دیده شدن در نتایج جستجو دهد. در ادامه به بیان اصول استراتژی انتخاب کلمات کلیدی در سئو سایت خواهیم پرداخت.
استراتژی انتخاب کلمات کلیدی در سئو
مناسب ترین کلمه کلیدی ، کلمه ای خواهد بود که بیشترین جستجو و کلیک را توسط کاربران داشته باشد. ابزارهای آنلاینی وجود دارد که کمک نماید شما بهترین کلمه کلیدی را به واسط نمایش تعداد جستجو پیدا نمایید. گوگل ابزار keyword palnner را به منظور نمایش تعداد جستجو کلمات کلیدی به واسط کاربران ایجاد نموده است. با درج کلمات کلیدی در این ابزار می توانید مشاهده نمایید که رقابت میان کدام کلمه کلیدی بیشتر است. البته امری که بدیهی است این می باشد که هرچه کلمه کلیدی بیشتر توسط کاربر جستجو می گردد بطبع تعداد رقباب بیشتری در این خصوص تمرکز نموده اند و در نتیجه رقابت در این کلمات کلیدی برای انجام سئو سایت و بهینه سازی سایت سخت تر خواهد بود.

لیست کلمات کلیدی در سئو سایت
لیست کلمات کلیدی در سئو سایت
سئو سایت و تهیه لیست کلمات کلیدی
فرض نمایید شما کلمه کلیدی سئو سایت را انتخاب نموده اید. حال در گام بعدی باید لیستی از کلمات و نیز عبارات کلیدی که کلیک و جستجوی بیشتری توسط کاربران دارد را نیز تهیه نمایید. برای مثال کلمات کلیدی مانند سئو سایت پیشرفته ، سئو سایت ارزان ، سئو سایت سریع و غیره این ها لیستی از کلمات کلیدی خواهند بود که به واسط کاربر جستجو می گردند و اگر شما محتوایی را در این خصوص تهیه نموده باشید می تواند شانس بیشتری در نمایش و دیده شدن در نتایج جستجو داشته باشید و نیز اینکه در انجام سئو سایت و بهینه سازی سایت خود موفق تر عمل می نمایید. اینکه شما در لیستی از کلمات کلیدی مرتبط به هم در رنکینگ بالا قرار داشته باشید می تواند کمک در سئو کلمه کلیدی اصلی شما نماید. پس لیستی از این عبارات و کلمات کلیدی که توسط کاربر جستجو می گردد و تمامی حول و در محوریت کلمه کلیدی اصلی شما می باشد را در لیستی قرار دهید و به تولید محتوا در این خصوص اقدام نمایید. این امر مفهوم استراتژی کلمات کلیدی را تداعی می نماید که اثرگذاری بالایی را در روند سئو سایت و بهینه سازی سایت شما خواهد داشت.
سئو سایت و انتخاب کلمات کلیدی
سئو سایت

0  تشکر
جمعه ، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵     ۱۱:۵۲ ب.ظ #


وحید صالحی

Authorplus
561 پست4 تاپیک

کاربر گرامی از ارسال تاپیک های تبلیغاتی خودداری نمایید در صورت تکرار تاپیک شما حذف خواهد شد...

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .