زیرنویس فیلم

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آکام زارعی ،‏ 2 ماه پیش .

۷۴۳ visibility
نویسنده پست
پنج شنبه ، ۲۶ مرداد ۱۳۹۶     ۷:۳۶ ق.ظ #

shima arabi

Subscriber
104 پست32 تاپیک

سلام یه فایل زیرنویس ایجاد کردم و زمانی که اون رو روی فیلم اجرا می کنم درست و کامل نمایش میده اما زمانی که با نرم افزار زیرنویس رو با فیلم merg می کنم تا یکی بشن زیرنویس رو تا نیمه فایل نمایش میده وبقیه رو نادیده می گیره نمیدونم اشکال از زیرنویسه یا نرم افزار؟

0  تشکر
جمعه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۶     ۱۰:۱۵ ق.ظ #

Nima Arian

Subscriber
11 پست7 تاپیک

منظورتون از اینکه تا نیمه نشون میده چیه ؟یعنی از نیمه فیلم دیگه زیر نویس نمیاد؟ سرعت زیر نویس رو چک کردین بعضی مواقع این مشکل پیش میاد که بعد از مدتی از گذشت فیلم سرعت زیر نویس بیشتر میشه و این نا هماهنگی ها پیش میاد

از کدوم نرم افزار برای اینکار استفاده می کنین؟اگه نرم افزارتون Subtitle Workshop هست لینک زیر میتونه کمکتون کنه
آموزش هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم توسط نرم‌افزار Subtitle Workshop

4  تشکر
جمعه ، ۲۷ مرداد ۱۳۹۶     ۳:۴۴ ب.ظ #

آکام زارعی

Subscriber
3 پست0 تاپیک

سلام دوست عزیز

در سایت دانلود زیرنویس فارسی در قسمت آموزش رفع مشکل زیرنویس فارسی , توضیح داده شده است

1  تشکر
شنبه ، ۲۸ مرداد ۱۳۹۶     ۱۰:۲۲ ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
104 پست32 تاپیک

ممنون از پاسختون

منظورم اینه که از نیمه فایل زیرنویس به بعد بقیه ش رو نشون نمیده، و این اصلا کاری به زمان فیلم نداره یعنی مثلا اگر زیرنویس من 20 خطه از خط 10 به بعد رو روی فیلم نشون نمیده و کلا دیگه تا آخر فیلم نمایش زیرنویس قطع میشه. امیدورام متوجه منظورم شده باشید

زیرنویس رو چون کوتاه بود با نت پد ایجاد کردم و مِرج رو با دوتا نرم افزار mkvtool  و mkvmerg انجام دادم که نتیجه یکسان بود.

پسوند فایلمم mp4

0  تشکر
شنبه ، ۲۸ مرداد ۱۳۹۶     ۱۰:۲۳ ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
104 پست32 تاپیک

آموزش رفع مشکل زیرنویس چیزی در مورد این مشکل نگفته بود

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۶     ۱:۲۲ ب.ظ #

Nima Arian

Subscriber
11 پست7 تاپیک

از بخشFormat Specific option سرعت فریم فیلم و زیر نویس رو دقت کنین که یکی باشن و فیلم رو یه بار کامل نگاه کنین نه اینکه جلو بزنین ببینین زیر نویسی که قرار دادین دقیقا تا نصفه درست اجرا میشه یا زیر نویس ترجمه جلو تر هست احتمالا سرعت زیر نویس بیشتره و زودتر تموم میشه

2  تشکر
یکشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۶     ۳:۱۴ ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
104 پست32 تاپیک

فیلم رو با دقت نگاه کردم مشکل همونه که گفتم و تا قبل از مشکل، تمام زیرنویس ها کاملا در جای خودشون نشون داده میشن ولی یکباره در عبارت خاصی از زیرنویس، نمایش زیرنویس قطع میشه و تا پایان فیلم از زیرنویس خبری نیس!

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۶     ۳:۲۱ ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
104 پست32 تاپیک

ضمنا توجه کنید تو پست اول گفتم وقتی زیرنویس رو روی فیلم لود میکنم هیچ مشکلی نداره و این مشکل تنها پس از مِرج زیرنویس و فیلم بوجود میاد

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۶     ۳:۵۰ ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
104 پست32 تاپیک

مشکلم حل شد ظاهرا یه فاصله بین ثانیه و میلی ثانیه عبارت زیرنویس باعث شده بود دیگه از اونجا به بعد زیرنویس ناخوانا بشه!!!

شما هم مث من تعجب کردین آیا؟

0  تشکر
یکشنبه ، ۲۹ مرداد ۱۳۹۶     ۴:۴۲ ب.ظ #

Nima Arian

Subscriber
11 پست7 تاپیک

مث شما که نه ولی قبلنا مث خودم زیاد آره 😀 همیشه یه ایجور کم دقتیهایی داریم هممون ولی لذت موقعی که میفهمی اشتباهت کجا بوده خیلی میچسبه حتی از موقعی هم که بدون هیچ مشکلی یه کاریو انجام می‌دیم بیشتر بی انصاف 😂😐🤔

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .