روش ساخت محتوای مناسب SEO

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی رنجبرپور ،‏ 1 سال و 1 ماه پیش .

۳۰۴ visibility
نویسنده پست
دوشنبه ، ۴ دی ۱۳۹۶     ۱۰:۲۸ ق.ظ #


سید حسن امامی

Subscriber
0 پست6 تاپیک

یکی از نکات مهم در سئو این است که طراحی یک مقاله خوب باید ساده باشد و با ارسال آن به شبکه های اجتماعی می توانید به بهینه سازی سایت خود توسط موتور های جستجو کمک کنید.
روش های ساخت محتوای مناسب
• انتخاب کلمات اساسی: استفاده از کلمات کلیدی و محبوب توسط موتور های جستجو یکی از راه های موثر در بهبود رتبه شما خواهد بود. این کلمات کلیدی باید به روشی برگزیده شوند که به موضوع شما ربط داشته باشند. در ساخت محتوای مناسب کلمات کلیدی را طوری انتخاب نکنید که وب سایت شما پر از کلمات کلیدی مختلف باشد زیرا بازدید کنندگان وب سایت شما مخصوصا کسانی که مدت زیادی را در اینترنت صرف بازدید از وب سایت ها کرده اند، این موضوع را به راحتی متوجه می شوند و نمی توان با این روش انتظار بهتر شدن رتبه سایت را داشته باشید.
• قرار دادن کلمات کلیدی: در ساخت محتوا مناسب مطمئن شوید که از کلمات کلیدی مناسب در متن خود استفاده نموده اید. یک سلسله مراتب از کلمات کلیدی خوب را ایجاد نمایید و بعد از آن در موقع استفاده از بهترین آن ها استفاده کنید.
• تصاویر: برای استفاده از تصاویر در محتوای خود به یاد داشته باشید که حتما از alt استفاده نمایید و موضوعی در مورد عکس خود به موتور های جستجو ارائه دهید.
این نکته را به خاطر داشته باشید، انتظار نداشته باشید که در زمانی بسیار کمی به رتبه های عالی گوگل دست پیدا کنید و تلاش داشته باشید که محتوا های با کیفیت و خوب را تولید نمایید و از این طریق سئو سایت خود را بهبود بخشید.

منبع: سایت نوپرداز

پنج شنبه ، ۲۸ دی ۱۳۹۶     ۴:۵۴ ب.ظ #


علی رنجبرپور

Subscriber
9 پست1 تاپیک

شرکت رندبیت برای خدمت به همشهریان محترم خود در نظر دارد اقدام به طراحی انواع سایت های اینترنتی کندطراحی سایت براساس جدیدترین و پیشرفته ترین استاندارد های روز دنیاگروه ما طراحی سایت را براساس جدیدترین های دنیای اینترنت انجام میدهد وهرگز مشتریان ناراضی نداشته است.طراحی و تقدیم پنل های مدیریت کاملا فارسی و حرفه ای با کارکرد آسان برای مدیریتنگران نحوه کنترل سایت خود نباشید چون گروه طراحی ما ،بعداز طراحی سایت پشتیبانی وانجام کارهای شما را رها نمیکند و همیشه درکنارشما خواهدبودهمشهریان تبریزی برای سفارش طراحی سایت در تبریز از تخفیف ویژه برخوردارخواهند شدبهینه سازی سایت درگوگل ، شرکت رندبیت در بعضی حوزه ها نیز از قبیل سازه فضایی , سازه فضاکار , سئو در تبریز ,ماشین آلات کارتن سازی , داربست , طراحی اپلیکیشن در تبریز نیر کار سئو در تبریز انجام داده استگروه طراحی سایت در تبریز سایت شما را براساس آخرین طرح های روان شناسی طراحی سایت خواهد ساخت. باگرافیک خیره کننده تا کمترین میزان دفع کاربر را داشته و بازدیدها را به مشتری همیشگی شما تبدیل کند

قرارگیری در صفحه اول گوگل و لینک شدن سایت شما در چندین سایت عالی نیز از دیگرخدماتی است که برای مشتریان خود انجام خواهیم داد

آیا از راز های چگونگی پیشرفت سریع دیجی کالاخبر دارید؟
آیا از قانون تبدیل بازدید به مشتری چیزی میدانید؟
آیا ازقانون رنگ ها درطراحی سایت باخبرید؟
آیا قانون خرید آسان را میدانید؟
گروه طراحی سایت در تبریز متخصص در طراحی سایت به ویژه ساخت و توسعه سایت های فروشگاهی.میزبانی سایت و خرید وفروش دامنه.بهینه سازی سایت می باشد و در راستای طراحی سایت حاضر به خدمت دهی به مشتریان خود است.

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات شما و مشاوره دقیق به شما برای راه اندازی کسب وکار اینترنتی تان
گروه طراحی سایت تبریز تا رسیدن به قله باشما خواهدبود
گروه ما در شهر تبریز مستقر بوده ولی با توجه به اینکه اینترنت جایگاه نمیشناسد و گستردگی آن جهانی است.ما حاضر به طراحی و خدمت رسانی به مشتریان خود در تمام نقاط کشور میباشیم. رویای داشتن هر سایتی را در سر می پرورانید مهم نیست چقدر پیچیده است کافیست با ما تماس گرفته و هرامکاناتی که برای سایت خود میخواهید به ما معرفی کنید ما در طراحی سایت هیچ محدودیت و مرزی نخواهیم داشت و هرجورامکاناتی راکه درخواست کنید برای شما آماده خواهیم کرد.

همیشه توجه داشته باشید که مشاوره قبل از طراحی سایت امری ضروری و مهم است که هرگز نباید فراموش شودشاید امر ساده ای به نظر بیاید ولی شاید مسیر درآمد زایی شما را به کلی تغییر بدهد گروه طراحی سایت در تبریز اقدام به دادن مشاوره رایگان به شما خواهد کرد.

پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .